Pogotowie Sercowe Cohones

No i z ciekawej dyskusji musicie zrobić śmietnik gdy argumentów brak. Ech, dzieci, dzieci
:goddamnright:
img_20230916_211341_114-jpg.77998

:juanlaugh:
 
Czyli jakby ruchała się z obcymi gośćmi wieloma sama z siebie, to już nie szmata, ale jak obciagnie z własnej woli jednemu, bo jej pan każe, to już szmata? Gdzie tu sens?
Nie, to szmata o tak.

Z własnej woli bo jej każe kurwa, dzięki za fajną dyskusje grubasie w skórze.
 
A jak ktoś wyrucha milfa sąsiadkę, obca osoba, nawet nie przyjaciel, to szmata czy nie?

No bo jeżeli kobieta jest szmatą gdy pójdzie do łóżka z przyjacielem
, to ktoś kto idzie do łóżka z kimś bardziej obcym niż przyjaciel, to chyba gorsza szmata?

Oczywiście wiem że nikt na to nie odpowie bo nikt nie umie w argumenty.
 
Jestem wierny tylko kobiecie którą kocham i nigdy nie zaliczyłem skoku w bok. Jeśli to czyni mnie nudnym w dzisiejszym świecie, to trudno.


Tak, ale ona też nigdy nie zaliczyła skoku w bok.

Pytanie czy przed swoją kobieta spałeś z jakąś koleżanka, czy tylko w związku uprawiałeś seks? Jeżeli spales nie będąc w związku to czy byś nazwał się za to szmata?
 
Odpowiem raz.
To czy to jest przyjaciel czy ktoś obcy zmienia kompletnie nic, ten argument jest bardzo z dupy, nie jest w związku to się puszcza. To samo tyczy się facetów. A jak jest w związku i się puka z innymi i to jeszcze w trójkątach, to już całkiem jest puszczadłem i też to tyczy się facetów. Macie zachwiane jakieś modele związku bo inaczej tego nie potrafię zrozumieć. Możesz nie odpisywać bo i tak ja więcej się w tym gównie babrał się nie będę.
 
Odpowiem raz.
To czy to jest przyjaciel czy ktoś obcy zmienia kompletnie nic, ten argument jest bardzo z dupy, nie jest w związku to się puszcza. To samo tyczy facetów. A jak jest w związku i się puka z innymi i to jeszcze w trójkątach, to już całkiem jest puszczadłem i też to tyczy się facetów. Macie zachwiane jakieś modele związku bo inaczej tego nie potrafię zrozumieć. Możesz nie odpisywać bo i tak ja więcej się w tym gównie babrał się nie będę.


Czyli każdy facet, każda kobieta która uprawiała , uprawiał seks poza związkiem to szmata, kurwa?

A dlaczego? No i wiesz, że większość znajomych i przyjaciół za takich masz.

Puszczaniem mogę to nazwać, z tym się zgadzam
 
Cipe.

Nie mów że masz kręgosłup moralny jeżeli ruchales dziwkę. Równie dobrze można tak uznać.

Tacy kaznodzieje z was, nigdy nie zrobiliście jednorazowo nic złego w życiu, prawda? Całe życie super moralni i czyści. Po pijaku i trzeźwo. Bo przecież jak raz w życiu coś już zrobisz to całe życie jesteś źlem moralnym, prawda?
Czyli przyznajesz się że wylizanie rowa kurwie to był błąd, coś złego i żałujesz?
 
Chciałbyś dostać ode mnie po dupce, co?
Co prawda ze zwierząt bije króliczki i suczki, ale dla grzecznego konia mogę zrobić wyjątek.
Tak, tak halibut. Marzę, żeby dołączyć do waszego zacnego grona degeneratów. Jaki pustostan aktualnie okupujecie? Wstawiasz naćpany zdjęcie z jakimś przyciasnym outficie z jasełek, a później się dziwisz, że ludzie się z ciebie śmieją.
 
Tak, tak halibut. Marzę, żeby dołączyć do waszego zacnego grona degeneratów. Jaki pustostan aktualnie okupujecie? Wstawiasz naćpany zdjęcie z jakimś przyciasnym outficie z jasełek, a później się dziwisz, że ludzie się z ciebie śmieją.

Ale ja wstawiając to mam świadomość, że będzie z tego beka. Przecież wstawiłem to by wywołać bekę.

Co Ty masz z tymi pustostanami i squotami? Chcesz tam zamieszkać, jakaś fantazja?
 
Gdyby takie gówna były na bezludnej wyspie karmione z procy z odległych lądów, to by mnie to nie ruszało.
Bawcie się, nic mi do tego.
Wkurwia mnie, że takie ścierwa chodzą do tych samych sklepów i macają swoimi skurwiałymi łapskami owoce i inne otwarte produkty narażając normalnych ludzi.
Torpedo potrafi, ni z tąd ni z owąd, coś tak szowinistycznego napisać, że aż się ciepło na sercu na robi :antonio:
 

To nie do mnie. Kiedyś, ponad 10 lat temu, miałem trochę znajomych z takich miejsc, teraz nic, nie pomogę.
Za to jedna moja dzikuska ponad miesiąc żyła w górach, w lesie, robiąc Główny Szlak Beskidzki, mieszkała 3 tyg w jaskini na teneryfie, sam trochę podobne umiem żyć. Tu mogę pomóc. Ale mogą Konie udomowione od tego zdziczec. Zaczniesz wyć jak na rykowisku
 
Poza tym to są moje szmaty, jedna jest moja anal slut więc dyskusja była i tak bezsensowna bo oczywiście mieliście rację.
Tylko żartowałem.
Wszystkie kobiety które uprawiały seks nie będąc w związku to szmaty, a mężczyźni to panowie, macho, samce alfa zdrowi.
Równowaga utrzymana. A moralność chłopaków z cohones, tak dużej grupy która nigdy nie uprawiała wyuzdanego seksu, tylko z żoną ma misjonarza, nigdy nie mieli kobiety nie będąc w związku z dziewczyną która była dziewicą- jest tak promieniująca, że wstyd mi iz swoją nieobyczajnością kalam taką świątynie moralności jaka jest Cohones.
Zapomniałem że w tym wątku rozmawialiście tylko o swoich żonach, nikt nigdy nie śmiał tu pisać o podrywaniu, ruchaniu koleżanki, sąsiadki, bo przecież nikt tu tak nie robi bo nie jesteście kurwami i szmatami.
cieszę się, że jesteście całe życie z tą jedną kobietą z którą straciliście dziewictwo a ona. wami.
 
Back
Top