Pogotowie Sercowe Cohones

Napisałem że rucha panienki które mają setki partnerów.


Nie wyssalem z palca. Przeczysz że chłopaki nazywali szmata i kurwa kobietę, która sypiala z dwoma przyjaciółmi?

Przeczytaj co sam napisałeś, proszę ze zrozumieniem.
Np mój Króliczek nigdy w życiu nie spał z obcym facetem. W tym roku, poza mną, 5 razy uprawiała sex, raz w trójkącie z bliskim przyjacielem i przyjaciółka, jego dziewczyna, monogamisci, kilka razy z innym najbliższym przyjacielem.
To kurwa już i szmata czy normalna dziewczyna? Kiedy kobieta jest do utylizacji?
No kaman! Szanujmy siebie i swój czas.
 
Przeczysz że chłopaki nazywali szmata i kurwa kobietę, która sypiala z dwoma przyjaciółmi?
Dla mnie to jest szmata bo chodzi ma imprezy bdsm i puszcza się z jakimis randomami jeżeli pozowli jej na to jakiś inny chlop. Jest to dla mnie zachowanie, które idealnie pasuje pod definicje szmaty. Nigdy nie napisze, ze nie można kochać szmat albo się z nimi zadawac. Po prostu wg mojej prywatnej opinii są to ludzie stojacy najnizej społecznie. Ja np nie chcialbym nawet takiej zdeptać i opluć ale jest to moja prywatna subiektywna opinia. Kazdy ma inną moralność.
 
Przeczytaj co sam napisałeś, proszę ze zrozumieniem.

No kaman! Szanujmy się i swój czas.

Nie istotne jak napisałem. Czy było ich dwóch czy trzech. Wiem o dwóch, napisałem kilku, to niech będzie i 3.
Co to zmienia? Czemu jest szmatą, a facet który rucha kurwy nie?
 
Dla mnie to jest szmata bo chodzi ma imprezy bdsm i puszcza się z jakimis randomami jeżeli pozowli jej na to jakiś inny chlop. Jest to dla mnie zachowanie, które idealnie pasuje pod definicje szmaty. Nigdy nie napisze, ze nie można kochać szmat albo się z nimi zadawac. Po prostu wg mojej prywatnej opinii są to ludzie stojacy najnizej społecznie. Ja np nie chcialbym nawet takiej zdeptać i opluć ale jest to moja prywatna subiektywna opinia. Kazdy ma inną moralność.


Ale jeszcze nigdy nie spała z randomem.
Ale może obciagnie.

Czy facet który śpi z obca laska, np kurwa, jest takim samym szmacuarzem czy gorszym ?
 
Nie istotne jak napisałem. Czy było ich dwóch czy trzech. Wiem o dwóch, napisałem kilku, to niech będzie i 3.
Co to zmienia? Czemu jest szmatą, a facet który rucha kurwy nie?
Bo facet nie idzie wyruchać kurwy bo mu jego pani każe, a twoja szmata zrobi laske i da dupy jak jakiś random zwany jej psem czy panem, zależy jak leży.... jej każe, proste jak golenie jaj przed wizytą w burdelu
 
Last edited:
Bo facet nie idzie wyruchać kurwy bo mu jego pani każe, a twoja szmata zrobi laske i da dupy jak jakiś random zwany jej psem czy panem, zależy jak leży.... jej każe, proste jak golenie jak przed wizytą w burdelu


Czyli jakby ruchała się z obcymi gośćmi wieloma sama z siebie, to już nie szmata, ale jak obciagnie z własnej woli jednemu, bo jej pan każe, to już szmata? Gdzie tu sens?
 
Czyli żartowałes że chodzisz na kurwy?
0b27b8eb1bad62e77c39f684dceb1c09.jpg
 
Ale jeszcze nigdy nie spała z randomem.
Ale może obciagnie.

Czy facet który śpi z obca laska, np kurwa, jest takim samym szmacuarzem czy gorszym ?


Cały czas siedziałem w furze. Wyszła zza rogu z fajfusem w skórze. Trochę za małej jak na mój gust. Ale gość się dumnie wiózł.

kurwa idealny kawałek opisujący ostatnie kilka stron.
i znów wracamy do dyskusji czy ktoś jest szmatą czy nie, najpierw była Swietłana, wyszło na nasze, wzięła hajs i zniknęła :awesome:
 
Last edited:
Halibut uczy i bawi. Chwali się uczestnictwem w grupie dla ułomów, wrzuca zdjęcie bambra, suchego dupska jakiegoś kurwiszcza, które pruje się, ale tylko ze znajomymi więc jest git, a później produkuje kilkanaście stron broniąc tego i tłumacząc, że to normalne i bardzo ok. Jak ja tu trafiłem? Nie wiem, ale ten temat to złoto.
 
Halibut uczy i bawi. Chwali się uczestnictwem w grupie dla ułomów, wrzuca zdjęcie bambra, suchego dupska jakiegoś kurwiszcza, które pruje się, ale tylko ze znajomymi więc jest git, a później produkuje kilkanaście stron broniąc tego i tłumacząc, że to normalne i bardzo ok. Jak ja tu trafiłem? Nie wiem, ale ten temat to złoto.
Dosłownie koń by się uśmiał :lesnarhappy:
 
Halibut uczy i bawi. Chwali się uczestnictwem w grupie dla ułomów, wrzuca zdjęcie bambra, suchego dupska jakiegoś kurwiszcza, które pruje się, ale tylko ze znajomymi więc jest git, a później produkuje kilkanaście stron broniąc tego i tłumacząc, że to normalne i bardzo ok. Jak ja tu trafiłem? Nie wiem, ale ten temat to złoto.


Nie twierdzę że BDSM jest normalny.
 
Halibut uczy i bawi. Chwali się uczestnictwem w grupie dla ułomów, wrzuca zdjęcie bambra, suchego dupska jakiegoś kurwiszcza, które pruje się, ale tylko ze znajomymi więc jest git, a później produkuje kilkanaście stron broniąc tego i tłumacząc, że to normalne i bardzo ok. Jak ja tu trafiłem? Nie wiem, ale ten temat to złoto.
Liczy pewnie na etat lub chociaż jeden artykuł w wyborczej lub innym onecie. W ich rzeczywistości takie normalności to chleb powszedni.
 
To w końcu ktoś powie, czy połowa forum to kurwy i szmaciarze? Bo nie wierzę w to, że każdy z was spał całe życie tylko z kobietą w związku.
 
Back
Top