Pogotowie Sercowe Cohones

Tak, ale to nie są maniury co dają na prawo i lewo brudasom jakimś z przebiegiem jak wartburg.


Np mój Króliczek nigdy w życiu nie spał z obcym facetem. W tym roku, poza mną, 5 razy uprawiała sex, raz w trójkącie z bliskim przyjacielem i przyjaciółka, jego dziewczyna, monogamisci, kilka razy z innym najbliższym przyjacielem.
To kurwa już i szmata czy normalna dziewczyna? Kiedy kobieta jest do utylizacji?
 
I żeby było jasne. Załóżmy że jeździsz po tych familokach i z innymi zwyrolami rżniecie t porobione szlaufy. Żalisz się zy chwalisz? Bo ja dalej nie wiem czy dla Ciebie gdyby to ba prawda, to by był powód do dumy, czy upokorzenia?
O to właśnie kurwa chodzi a ten głąb tego nigdy nie zrozumie, ja nie wiem kurwa o co chodzi, kwiaty mam mu wysłać czy puchar kupić w jakimś sportowym z grawerem?
 
Np mój Króliczek nigdy w życiu nie spał z obcym facetem. W tym roku, poza mną, 5 razy uprawiała sex, raz w trójkącie z bliskim przyjacielem i przyjaciółka, jego dziewczyna, monogamisci, kilka razy z innym najbliższym przyjacielem.
To kurwa już i szmata czy normalna dziewczyna? Kiedy kobieta jest do utylizacji?
Wiadomo, każda porządna dziewczyna sypia od czasu do czasu z przyjaciółmi. Można się rozejść
 
Np mój Króliczek nigdy w życiu nie spał z obcym facetem. W tym roku, poza mną, 5 razy uprawiała sex, raz w trójkącie z bliskim przyjacielem i przyjaciółka, jego dziewczyna, monogamisci, kilka razy z innym najbliższym przyjacielem.
To kurwa już i szmata czy normalna dziewczyna? Kiedy kobieta jest do utylizacji?
Jak coś to tylko moja prywatna opinia i nikt nie musi się z Nią zgadzać i nikogo nie namawiam do swojego światopogladu.
Taka kobietę kategoryzuje jako szmata.
 
Np mój Króliczek nigdy w życiu nie spał z obcym facetem. W tym roku, poza mną, 5 razy uprawiała sex, raz w trójkącie z bliskim przyjacielem i przyjaciółka, jego dziewczyna, monogamisci, kilka razy z innym najbliższym przyjacielem.
To kurwa już i szmata czy normalna dziewczyna? Kiedy kobieta jest do utylizacji?
o 5 wiesz, naiwniaku.

Tragedia.
Zero szacunku do siebie samego
 
Czyli jeżeli ona na moje polecenie W PRZYSZLOSCI komuś kbciagnue to znaczy że do tej pory dawała w PRZESZLOSCI na lewo i prawo?
Tak, bo żadna normalna mloda kobieta się na to nie zgodzi, takie dewiacje to u +40 babek z pizda jak wiadro albo wogóle u jakichś lamparcic kurwa 60 w panterkach.

Normalna kobieta czyli taka która w świat seksu wchodziła normalnie a nie jebala się za prochy czy od małolata z gówniarzami po krzakach szpary popuszczała.
 
Jak coś to tylko moja prywatna opinia i nikt nie musi się z Nią zgadzać i nikogo nie namawiam do swojego światopogladu.
Taka kobietę kategoryzuje jako szmata.


A facet który uprawia seks z przyjaciółką, to też szmata, bo nie uprawia tylko z miłości, w związku?

I potrafisz wyjaśnić dlaczego to szmata?
 
Tak, bo żadna normalna mloda kobieta się na to nie zgodzi, takie dewiacje to u +40 babek z pizda jak wiadro albo wogóle u jakichś lamparcic kurwa 60 w panterkach.

Normalna kobieta czyli taka która w świat seksu wchodziła normalnie a nie jebala się za prochy czy od małolata z gówniarzami po krzakach szpary popuszczała.


Mówisz to na podstawie czego?
 
Jakbym usłyszał, że ktoś woli rozmawiać z Bastkiem o ekonomii zamiast ze mną o czymkolwiek, to już nie ma miejsca na tym forum wtedy... A ten dalej swoje. A najśmieszniejsze jest to, że wy się tu kurwa dajecie mu robić jak dzieci w piaskownicy jakiemuś przemocowemu dzieciakowi... :suchykarol:
 
Jakbym usłyszał, że ktoś woli rozmawiać z Bastkiem o ekonomii zamiast ze mną o czymkolwiek, to już nie ma miejsca na tym forum wtedy... A ten dalej swoje. A najśmieszniejsze jest to, że wy się tu kurwa dajecie mu robić jak dzieci w piaskownicy jakiemuś przemocowemu dzieciakowi... :suchykarol:


Jeszcze pochwal się setny raz że masz mnie w ignorach xd
 
I potrafisz wyjaśnić dlaczego to szmata?
Np mój Króliczek nigdy w życiu nie spał z obcym facetem. W tym roku, poza mną, 5 razy uprawiała sex, raz w trójkącie z bliskim przyjacielem i przyjaciółka, jego dziewczyna, monogamisci, kilka razy z innym najbliższym przyjacielem.
To kurwa już i szmata czy normalna dziewczyna? Kiedy kobieta jest do utylizacji?
 
Pytanie po co ta atencją siła pchana na forum o mma?
Te dziwolągi nie mają swojego forum? Przecież ja bym nie chciał pisać gdzieś, gdzie wszyscy mają mnie dość i nikt mnie nie rozumie.


Co to znaczy "wszyscy". Tzn 60%? 80? Kiedy zaczynają się "wszyscy"?
Czy tak jak z mefedroniara - wyorojektowakes sobie i rzeczywistość i logika nie ma znaczenia?

Ciężko mi w tym przypadku stwierdzić ile jest atencyjnosci. O, atencyjność jest jak wrzucacie żart o staniu, memy itd.
Pisanie czegoś by wywołać dyskusje, poprowokowac do niej może być atencyjne ale nie musi.
O, Atencyjne było to co robił siedem. Przez kilka tematów wchodził w różne, nawet zwykłe dyskusje by wkleić ten same rzeczy o mnie. Nie mogło to mieć nacelu nic innego niż zaspokojenie atencji, żadnego logicznego bo nie ma sensu wywoływanie pustej dyskusji na temat "ja uważam tak, tam wymyśliłem, i chuj".
Tutaj jest przedmiot rozmowy konkretny, można argumentować, dyskutować o zasadności swoich ocen. Oczywiście każdy z oceniających ucieka od odpowiedzi gdy zadaje merytoryczne pytania, argumenty, ale liczę że czasem ktoś zrobi inaczej
 
@ketraab
Ale dlaczego dziewczyna która uprawia bezpieczny seks z przyjacielem to szmata?
I czy facet który uprawia seks który nie jest w związku, to też szmata?

Czy @Siwy25_1 to szmaciarz bo rucha w ciągu roku wiele masowych dupodajek?
 
Jeżeli kobieta uprawia seks z przyjacielem to szmata, to za jaką kurwę macie kolegę @Siwy25_1 ? Wiecie że to co piszecie, według waszych argumentów, robicie z niego największą szmatę pod słońcem?
 
Back
Top