Pogotowie Sercowe Cohones

Temat rozjebany o moim łbie nie wspominając.
To temat podludzie czy mi się wydaje? Jak ten świat ma być normalny jak takie kurwy się ponoszą i na siłę chcą Ci wcisnąć, ze to jest normalne. Tam na te wasze skurwiałe ,,spotkania" powinny wpadać odpowiednie służby, wyjebać wam po plecach, dać widły dwójki i do gnoju. Obrzydliwe kreatury.
 
Weź przeczytaj ćpunie co ty pierdolisz i mną mordy sobie nie wycieraj.


Według chłopaków osoba która śpi z przyjacielem to kurwa. Więc tym bardziej osoba która śpi z obcymi osobami w większych ilościach, i to osobami które mają setki partnerów w roku - musi być gorsza kurwa.

Ja tak cię nie oceniam
 
Jak ja piszę do halibuta i mu cisnę to jestem atencjuszem, jak on zaczepia 10 osób i przez 10 stron dyskutuje sam przeciw tym 10 osobom to on nie jest atencjuszem, te 10 osób jest hejterami, zrozumcie kurwa balasy


Nie twierdzę że to hejterzy i atencjusze.
 
Nie. Przyznaję się że jeździ na dziwki.
Czyli jest szmatą czy nie? Prosta pilka
Ja coś o szmatach mówiłem?
Edit: jeżeli musisz wiedzieć to nie mam dobrej opinii o facetach chodzących na dziwki, ale to ich sprawa. Nie mam dobrej opinii o kobietach postępujących jak Twoje znajome.
Ostatecznie moja opinia ma znaczenie tylko dla mnie i mojego otoczenia.
 
Nie twierdzę że to hejterzy i atencjusze.
Czyli ja jestem atencjuszem bo ci jadę a ty nie jesteś atencjuszem oznaczając w swoich postach dziennie 15 osób ?

Czyli monogamia to seks w trójkątach i czworokątach ale tylko w obecności partnera?

Na jakiej podstawie wywnioskowałeś że Siwy rucha rocznie setki kurew i jeszcze próbowałeś pomawiać chłopaków że mają go za szmaciarza mimo że tę teorię od początku do końca wyssałeś sobie z palca?
 
Nie. Przyznaję się że jeździ na dziwki.
Czyli jest szmatą czy nie? Prosta pilka
ile tych piguł zjadłeś?

po tym co wypisujesz to tak jakbyś oblizał ze smakiem muszlę w przydworcowym szalecie.

Nie wiem jak Ci się nudzi to stań z wywieszonym językiem jutro rano na poczcie to ludzie będą chociaż mogli sobie znaczki nakleić na listy, zrobisz coś pożytecznego.
 
Czyli ja jestem atencjuszem bo ci jadę a ty nie jesteś atencjuszem oznaczając w swoich postach dziennie 15 osób ?

Czyli monogamia to seks w trójkątach i czworokątach ale tylko w obecności partnera?

Na jakiej podstawie wywnioskowałeś że Siwy rucha rocznie setki kurew i jeszcze próbowałeś pomawiać chłopaków że mają go za szmaciarza mimo że tę teorię od początku do końca wyssałeś sobie z palca?

Ani nie oznaczam codziennie 15 osób, nawet dziś tylko dwie. Wyjaśniłem czemu jesteś atencjuszem dla mnie.
Napisałem że rucha panienki które mają setki partnerów.



Nie wyssalem z palca. Przeczysz że chłopaki nazywali szmata i kurwa kobietę, która sypiala z dwoma przyjaciółmi?
 
Ani nie oznaczam codziennie 15 osób, nawet dziś tylko dwie. Wyjaśniłem czemu jesteś atencjuszem dla mnie.
Napisałem że rucha panienki które mają setki partnerów.



Nie wyssalem z palca. Przeczysz że chłopaki nazywali szmata i kurwa kobietę, która sypiala z dwoma przyjaciółmi?
@Siwy25_1 może wyjaśnisz z iloma kurwami się dymałeś skoro grubas zarzuca ci że spałeś z setkami panienek które miały setki partnerów?
 
Back
Top