Pogotowie Sercowe Cohones

Wśród moich bliższych i dalszych znajomych rozpadło się ok 50% małżeństw.
Z bliskich przyjaciół to 1 rozwód. To co odjebała baba przed, w trakcie i po rozwodzie to nikomu nie życzę. Pani profesor pewnie niedługo, a dupę przez roxy wystawiała.

Walczył o dziecko tak, że ja to bym się chyba poddał, ale warto było, mają swój świat. Ona już po drugim rozwodzie XD

2 przypadki dalekich znajomych babek "z fejsbuka", no ale to właśnie one były dziwne, choć szczegółów nie znam, kto tam co odjebał. I jeszcze się tym na fb "chwaliły", oczywiście, jakieś "złote myśli"...
 
Z bliskich przyjaciół to 1 rozwód. To co odjebała baba przed, w trakcie i po rozwodzie to nikomu nie życzę. Pani profesor pewnie niedługo, a dupę przez roxy wystawiała.

Walczył o dziecko tak, że ja to bym się chyba poddał, ale warto było, mają swój świat. Ona już po drugim rozwodzie XD

2 przypadki dalekich znajomych babek "z fejsbuka", no ale to właśnie one były dziwne, choć szczegółów nie znam, kto tam co odjebał. I jeszcze się tym na fb "chwaliły", oczywiście, jakieś "złote myśli"...
Trochę się zapędziłem bardziej to 2/5, coś takiego. Tak czy inaczej dużo.
 
Wśród moich bliższych i dalszych znajomych rozpadło się ok 50% małżeństw.

Trochę się zapędziłem bardziej to 2/5, coś takiego. Tak czy inaczej dużo.

IMG_2335.gif
 
Z bliskich przyjaciół to 1 rozwód. To co odjebała baba przed, w trakcie i po rozwodzie to nikomu nie życzę. Pani profesor pewnie niedługo, a dupę przez roxy wystawiała.
Ma taki fetysz, że jak nie poczuje mamony to nie dochodzi?
:juanlaugh:
 
Mężczyźni się muszą nauczyć, że w naszym ustroju prawnym brak intercyzy to gwoźdź do trumny.

Sądy są stronnicze. Na chuj sie w to na siłę pchać?

:usunto:


A to intercyza coś daje :mamedwhat: ? Osobiście znam przypadek w którym kobieta na rozprawie powiedziała, że podpisując intercyzę czuła się tego przymuszona przez przyszłego męża i intercyzowa tarcza okazała się być jedynie świstkiem :beczka:. Odrębność majątkową też chyba dość łatwo obalić.
 
Back
Top