Pogotowie Sercowe Cohones

No i jeszcze najważniejsza kwestia.

Łatwiej szukać winnych wszędzie, każdego obwiniac, najbardziej ten mityczny patryjarchat bez którego by srały do dziury w ziemi zamiast wziąć się za siebie i się rozwijać.

Prosty schemat. Musicie wiedzieć.
:roberteyeblinking:
 
"nienawiść" feministek do mężczyzn to właśnie te zgorzkniałe i skrzywdzone przez mężczyzn paniusie
Ja nawet poszedłbym dalej, tzn to nie jest tylko jakaś "ludzka krzywda" której doznały (we własnej głowie albo i naprawdę; subiektywnie albo obiektywnie), emocja, doświadczenie, itp. ... To jest ludzkie, każdy ma tam jakąś swoją drogę, doświadczenie, swoje spojrzenie, racjonalne czy nie...

Feminizm to ideologja suprematystyczna, KKK przy niej to jak osiedlowe łobuzy przy Panu Krzysztofie Jarzyna ze Szczecina.

Na ustach fałszywa równość, egalitaryzm, a de facto dążenie do kulturowego, politycznego i prawnego wywyższenia pewnego (ginocentrycznego) widzenia świata, ale też - a może i przede wszystkim - pewnej kategorii ludzi (np. przywileje bez obowiązków, do czego pił @Siwy25_1, ale też objawia to się reakcjami na nielegalny napór imigrantów, który intencjonalnie mieszany jest z procesem legalnym ).

Znowu chcesz hajs na elektronikę wydawać? :lesnarhappy:
Polecasz kamerkę samochodową 4k tył + przód? Snobistycznie i gadżeciarsko kusi mnie jeden z modeli Vantrue, ale trochę mi JEDNAK szkoda wydać tyle kasy na gadżet (choć ten akurat może być przydatny w, tfu odpukać, różnych "sytuacjach"). A monitor przenośny jeszcze nie dotarł :(

W sensie charakternym :awesome:
W sensie ze ludzi z charakterem los każe ("consequences"!) takim sposobem przywracania równowagi hormonalnej?

Swoją drogą, skoro już postulowałem NFZ-owskie Pogotowie Stulejkowe, to może czas pomyśleć o Grupie Szybkiego Reagowania na Zespół Nadciśnienia Gruczołów Męskich? To dopiero serwery musiałby by być w centrali... Numer 6969!
 
Ja nawet poszedłbym dalej, tzn to nie jest tylko jakaś "ludzka krzywda" której doznały (we własnej głowie albo i naprawdę; subiektywnie albo obiektywnie), emocja, doświadczenie, itp. ... To jest ludzkie, każdy ma tam jakąś swoją drogę, doświadczenie, swoje spojrzenie, racjonalne czy nie...

Feminizm to ideologja suprematystyczna, KKK przy niej to jak osiedlowe łobuzy przy Panu Krzysztofie Jarzyna ze Szczecina.

Na ustach fałszywa równość, egalitaryzm, a de facto dążenie do kulturowego, politycznego i prawnego wywyższenia pewnego (ginocentrycznego) widzenia świata, ale też - a może i przede wszystkim - pewnej kategorii ludzi (np. przywileje bez obowiązków, do czego pił @Siwy25_1, ale też objawia to się reakcjami na nielegalny napór imigrantów, który intencjonalnie mieszany jest z procesem legalnym ).


Polecasz kamerkę samochodową 4k tył + przód? Snobistycznie i gadżeciarsko kusi mnie jeden z modeli Vantrue, ale trochę mi JEDNAK szkoda wydać tyle kasy na gadżet (choć ten akurat może być przydatny w, tfu odpukać, różnych "sytuacjach"). A monitor przenośny jeszcze nie dotarł :(


W sensie ze ludzi z charakterem los każe ("consequences"!) takim sposobem przywracania równowagi hormonalnej?

Swoją drogą, skoro już postulowałem NFZ-owskie Pogotowie Stulejkowe, to może czas pomyśleć o Grupie Szybkiego Reagowania na Zespół Nadciśnienia Gruczołów Męskich? To dopiero serwery musiałby by być w centrali... Numer 6969!
Kamerki dobra rzecz w samochodzie. Oczywiście że będziesz ich używał w celu rejestracji sytuacji drogowych a nie jak niektórzy mieszkańcy Polski północno zachodniej.
 
I na tym można zamknąć dyskusję
Część z nich, obstawiam że duża, dałaby się pokroić za szczęśliwy związek i rodzinę. Jednak że względu na własne ograniczenia które to uniemożliwiają przybrały wojowniczą postawę.
Tłumacząc na nasze pasztety, często mało inteligentne, których nikt nie chce z zemsty chcą przejąć władzę nad światem.
 
Po omacku zgaduję, że jakiś Gracjan (to ten co bełkocząco-gestykularny diss zrobił? bo to chyba Gracjan był?) coś odjebał?
Gracjan Szadziński charaktery prawilniak ten co kiedys sie bil w ksw i marzył by zabić kogos w klatce okazał sie ciepluchem który na kamerkach wali konia ku uciesze innych mężczyzn. Podobno sa jeszcze jakies mocniejsze nagrania lecz nikt ich nie widział.
 
Gracjan Szadziński charaktery prawilniak ten co kiedys sie bil w ksw i marzył by zabić kogos w klatce okazał sie ciepluchem który na kamerkach wali konia ku uciesze innych mężczyzn. Podobno sa jeszcze jakies mocniejsze nagrania lecz nikt ich nie widział.
Taaa czyli to ten od tego bełkotu XD Dobrze wykminiłem

EDIT:
Czaicie, macie jakiegoś ziomka, nosi go, widać że tam we łbie się kotłuje, mota, zaczepia, i tylko jedna refleksja: tu pomoże już tylko GROM XD

Dzwonisz na to 6969 i mowisz:
 
Taaa czyli to ten od tego bełkotu XD Dobrze wykminiłem

EDIT:
Czaicie, macie jakiegoś ziomka, nosi go, widać że tam we łbie się kotłuje, mota, zaczepia, i tylko jedna refleksja: tu pomoże już tylko GROM XD

Dzwonisz na to 6969 i mowisz:

Mogę śmiało powiedzieć, że mam coś takiego jak ten GROM o którym piszesz.
Za darmo. Co weekend. Profit

:jjsmile:
 

Co ona ma metr wzrostu? No i dlaczego on ją prowadza na smyczy? :benny:


IMG_20240529_120115.jpg
 
Wbrew pozorom rozmowa (z adwokatem "rozwodowym") bardziej poztywna, niż to co ćwierka w manosferze...

To ja podam bardziej pesymistyczną narrację z polskich sądów. Przykład z dzisiaj. Mój kolega się rozwiódł. Jedno dziecko, opieka pół na pół po tydzień czyli koszty na pół. Ona pracuje i nieźle zarabia. Zgadnijcie kto komu kurła płaci alimenty? Jebać taką sprawiedliwość. I to ona poszla w bok. Oczywiście oficjalnie to była "wspólna decyzja".
 
Jedno dziecko, opieka pół na pół po tydzień czyli koszty na pół. Ona pracuje i nieźle zarabia. Zgadnijcie kto komu kurła płaci alimenty?
Kurwa, jak opieka 50/50 to niby dlaczego ktokolwiek komukolwiek cokolwiek miałby płacić?

A co do pozytywności, to ja raczej piłem do statystyk rozwodów (i ich przyczyn) w USA, bo w manosferze różne liczby latają... I ogólnie, niby oczywiste spostrzeżenia o relacjach, ale w "narzekającym natłoku" - odświeżające...
 
Last edited:
Kurwa, jak opieka 50/50 to niby dlaczego ktokolwiek komukolwiek cokolwiek miałby płacić?

A co do pozytywności, to ja raczej piłem do statystyk rozwodów (i ich przyczyn) w USA, bo w manosferze różne liczby latają... I ogólnie, niby oczywiste spostrzeżenia o relacjach, ale w "narzekającym natłoku" - odświeżające...
Jakie liczby latają? Bo w Polsce rozpada sie co 3 małżeństwo a w dużych miastach chyba co drugie. To dane z USC a nie z palca.
 
Jakie liczby latają? Bo w Polsce rozpada sie co 3 małżeństwo a w dużych miastach chyba co drugie. To dane z USC a nie z palca.
np gdzieś słyszałem o 70% prawdopodobieństwie rozwodu (liczonego liczba rozwodów do liczby zawartych małżeństw) ale jest ona bliższa 40% bo statystyki nabijają notoryczni rozwodziciele/rozwodzicielki - ci co się żenią i rozwodzą po kilka razy. Była też mowa o tym jak interpretować dane że 70-80% rozwodów inicjują kobiety (bo inicjuja je wtedy kiedy chcą coś odjebać, ale także kiedy facet ma wyjebane, a one prawnie nic bez rozwodu nie zrobią).
 
Back
Top