Jeff
Reaction score
22,299

Profile posts Ostatnia aktywność Postings About

 • Panie Jeffku jako że muszę pilnować produkcji Naszych garnków chciałem się zorientować jak sytuacja w drugiej firmie na montowni.
  Oczywiście pozdrawiam cieplutko z rodzinką i liczę że Pan będzie na UFC 294 jak Oliveira zgnoi brzydala :conorsalute:
  Panie Jeffku mam trochę wyrzuty sumienia że Nasi pracownicy muszą zasuwać nawet dzisiaj i to 12h+nadgodziny. Wyrzuty sumienia że nie pomyślałem że święta też będą robocze.
  Panie Jeffku mamy drobny problem w dziale reklamacyjnym, klienci masowo przynoszą do reklamacji zardzewiałe garnki nierdzewne które od nas kupili, przekonałem ich że to część procesu przemiany garnka w transformersa i łykneli to.
  Panie Jeffku, Pan Maciuś ma dzisiaj wolne ale jest Pan Zdzisław co ma orzeczenie o niepełnosprawności i dorabia do emerytury to już mu dałem znać żeby pogonił go na wózku inwalidzkim.
  Panie Jeffku mam lepszy pomysł co do tej zaległej wypłaty bo jest taka jedna misja do wykonania ale w razie jakby Pana złapali to proszę powiedzieć że Kapitan Bogdan Janusz kazał spłacić swój dług :roberteyeblinking:
  Panie Jeffku proszę się nie martwić już szykuje pieniążki tylko znajdę kluczyki do mojego porsche a jak nie to pojadę lujborgini tylko firma ma teraz takie małe problemy finansowe proszę to brać pod uwagę.
  Co do urlopu to śmiało można jechać bo Pan Dima bez umowy nawet się nie połapie że te dymanie zmian 16h to za damski chuj ale tak to już jest z tymi Ukraińcami że się cieszą byle robota jest
  Zapomniałem dodać że Pani Anetka jedzie z Panem żeby mógł się Pan wyżyć przed powrotem do pracy bo żona zaczyna już coś podejrzewać. Widzimy się na obowiązkowych bezpłatnych nadgodzinach bo po wolnym trzeba nadrobić normę.

  Z poważeniem
  Bogdan Janusz
  Prezes zarządu firmy JANUSZPOLBOGDANEX
  Drogi Panie Jeffku jako pracownik miesiąca otrzymuje dożywotni karnet na ulubiony kebab Pana Mariusza który można wykorzystać jednorazowo, dodatkowo ma Pan tutaj kluczyki do nowiutkiego służbowego Audi a4 rocznik 1999 klasa Premium. Proszę jechać do mnie na działeczkę tam czeka reszta pracowników firmy, rozpalony gryl i ciepłe wygazowane piwo, kiełbasa oczywiście we własnym zakresie. Udanej majówki życzę.
  Ja drogi pracowniczku miesiąca polecam Ci Cerrone z Varnerem (ta walka w której Donald wygrał) niesamowita wojna w oktagonie, jedna z najlepszych walk jakie widziałem. Najlepsza to zdecydowanie Shogun vs Hendo.
  Panie Jeffku myślałem że bycie pod halą przed 6 to standard by pracownicy mieli czas dla siebie ale z tą 4:30 dał mi Pan świetny pomysł i od poniedziałku będą zasuwać od 3 standardowo do 14 :deniro:
  Wpadłem zapytać czy szanowny Pan Architeczek ma zamiar oglądać UFC 288 i 289 bo trochę przyozdobili te karty Oliveirą i Burnsem a ostatnio pisałeś że aktor w ME to nie Twoja bajka :whodefuk:
  • Love
  Reactions: Jeff
  GroszMC
  GroszMC
  Szef to jest na jajach! Pan prezes jak coś! No!
  • Bones
  Reactions: Siedem
  Siedem
  Siedem
  Ja pieerrrrdooole
  • Haha
  Reactions: Jeff
 • Loading…
 • Loading…
 • Loading…
Back
Top