BogdanJanusz
Reaction score
78,423

Profile posts Ostatnia aktywność Postings About

 • @Jeff
  Panie dyrektorze mamy duży problem bo coraz więcej osób ucieka od Nas do Amazonu bo twierdzą że może i trzeba mieć pampers przy taśmie bo nie ma czasu iść do kibla ale przynajmniej obiady za złotówkę i tak sobie myślę że może otworzymy w firmie jakąś stołówkę tylko znowu to byłby koszty.
  @Myshon może Pan na jakieś pomysły?
  Bogusiu, no kurde jak sytuacja. Mówiłem, że parobasy na lewo wyniosły nowe śrubokręty i teraz piszczą, że palcami dokręcać nie będą uchwytów, bo krwawią im palce i paznokcie się łamią. Na Węgry uda się w terminie puścić partię garnuszkow, ale już na Słowację to może być ciężko. Będę musiał powiedzieć przez megafon firmowy, ze jak tak dalej pójdzie to nie będzie herbatników na święta.
  Jeff
  Jeff
  Jaki paragon no motyla noga, jaka kasa fiskalna::really:: Dobra to teraz do salonu jakiś student pójdzie pracować, oczywiście na zasadzie "umowa będzie w przyszłym miesiącu, Panie Studencie".
  Myślę, że wypłaty nie będzie bo i tak wyda na głupoty, to z naszej strony damy mu login do canal +, oczywiście na miesiąc, a później zmieni się hasło.
  Jeff
  Jeff
  Nie no Boguś Ty nas puścisz z torbami. Choinka, Czechosłowacja :childcry:
  W tym roku postawi się kaktusa w szatni jako choinkę. Będzie taniej i zakup już na lata. Podlewać nie trzeba, a też siedzi w doniczce:rutekajak:
  Myshon
  Myshon
  Jak postawcie kaktusa w pokoju socjalnym (koło łopaty i mopa) w tym kącie co pracownicy głową w ścianę w akcie desperacji to im się tego odechce i do pracy się wezmą
  Boguś, jak znika folia z firmy to z automatu znikają premie i wypłaty. Oczywiście dotyczy to całej załogi, a i problem pewnie na dniach rozwiąże się sam tym sposobem.
  Bardzo dobry plan z tymi garnuszkami, co się zamieniają w te termomentry czy tam inne potwory. Dorzuć jeszcze po czekoladowym kasztanku, jak reklamacje zaczną wracać.
  Boguś pilna sprawa. Mamy jakiś bunt na montowni, chłopy gadają że mamy im jakieś zaległe premie jeszcze wypłacić. Jak będziesz wracał z salonu BMW, weź tam podskocz i wyjaśnij, że kurde dalej jesteśmy po kreseczką. Niech kończą zamówienie, bo musimy transporcik na Bułgarię jutro puścić.
  Boguś no, jak to się zatarła?! Zatarła to się nam ostatnia strona odnośnie rozliczeń, przed kontrolą tych złodziejaszków z tej hatfu skarbówki. Dobra zaraz rzucę, by ta nowa Ula z hr znalazła nową na jej miejsce.
  Uszanowanie Panie Bogusiu. Z mojej strony dla Pana, również samych wspaniałości i jeszcze raz tyle zdrówka :conorsalute: Z największą przykrością to mówię, ale dziś nie mogę być obecny w zacnym gronie :childcry: Niby niedziela jutro, a człowiek ma na 7 zmianę.
  • Sad
  Reactions: BogdanJanusz
  Siedem
  Siedem
  Kolega z forumka szuka pracy nowej SZEFIKI, co nie @Miskatonic ?
  Jeff
  Jeff
  Niech Sznowny Kolega wyśle cv na e-mail firmy: Januszolex-Pol@dżimej.kom
  Po weekendzie damy odpowiedź, bo Boguś obecnie jest na urlopie w Grecji czy innej Malcie, ja jutro lecę w Alpy. Hej ho, do pracki by się poszło. Pozdrawiam.
  Panie Bogusiu, ja tutaj tak tylko na szybko cos skrobne. Jak Szefo pamietasz wczoraj jakis ananas krzyczal o prace, ja przypominam, zeby go pogonic jak bedzie pod brama. Daj znac Mackowi ( nowemu sekiuriti, co na b2b zatrudnilismy), zeby wzial szufle i go pogonil, a dostanie premie w postaci radyjka do kantora.
  Panie dyrektorze @Jeff garnki nierdzewne Naszej produkcji charakteryzują się tym że rdzewieją po około roku użytkowania co zachęca do skorzystania jeszcze szerszej oferty Naszych usług gdyż trzeba kupić więcej garnków na zapas. Wspieramy także bycie eko bo zardzewiałe garnki nierdzewne można sprzedać na złom. Czy ma Pan jeszcze jakieś propozycje jak ulepszyć Nasze usługi?
  Ty mówisz kapitan Boguś, ja mówię kapitan koperta. Godzina 15 geld w kopercie! :jimcarrey:
  BogdanJanusz
  BogdanJanusz
  Jaki szefik? Żadnej umowy podpisywać nie będziemy, pan Jeffek został niedawno mianowany na dyrektora fyrmy i z nim Pan uzgodni stawkę oczywiście w kopercie.
  Jeff
  Jeff
  Panie Kreciku, jak Pan Janusz celnie zauważył, na chwilę obecną mamy w naszej ofercie fuchę na stróża nocnego. Oczywiście nasze warunki na początek dla Pana, to umowa zleconko, pracujące soboty (oczywiście stawka normalna, nie weekendowa), ale za to w kanciapie ma Pan fajniusi ekspresik i 3 saszetki malinowego liptonka, a jak będziemy zadowoleni z Pana pracki, to wtedy pomyślimy o jakimś ładnym grzejniczku.
  Jeff
  Jeff
  Boguś jak będzie w firmie, to proszę przekaż księgowości, że do listopada premie ucinamy plus owocowe piątki, no kurde synek mi się dostał na studia do stolycy, piękny loft w centrum za grosze znalazłem, to rozumiesz, że teraz musimy wrzucić oszczędności w wydatki fyrmy.
  Szefito no psia kosc! Ty mnie tutaj nie kłam na liche słowa, bo ja słyszałem, że ostatnio z szwagierkiem sobie pojechaliście do karpacza na te no, jak to się mówi, na te luksusowe lokumy. Apartamen! Dobrze wiesz Boguś, że egypt mam do opłacenia, bo mi stara świszczy nad uchem, jak tarpan na zimnym! Dzis do 15 koperta!
  Dobry Panie Przedsiębiorco. A to ja Szefik, już wypełniałem karty urlopowe. Tam Pani Ula, co jest za Anetkę miała je wprowadzić do systemu, zaraz tam pójdę i wyjaśnię to z naszą nową gwiazdą. Ja Szefo przypominam, że jeszcze nie dostałem przelewu pod stołem, za dwa ostatnie miesiące co miały być premiowane.
  PANIE SZEFIE! CO ZA ZŁOTE SERCE PAN MASZ! To jak mogę i egypt i jeszcze Anetkę na śrubowanie zabrać, to już ja już idę po plecak do łizerwd i mykam Prezes!
  Dobra Szefik, kurwa bela. Jebaj ten Egipt, rzuć Panie Prywaciarku, mi na czerwiec 10 dni, jak Aneta ma ze mną jechać. Tydzień z nią pokopce w sypialni, to wrócę jak po roku w sanatorium.
  Szefito, a da radę ogarnąć urlop na lipiec? Stara mi trąbi do ucha, że ona chce na Egipt, bo Anita z klatki obok leci z tym jej gachem, a my to znowu domek pod Kołobrzegiem. To co Szefi, jakieś 2 tygodnie w lipcu wyczarujesz Pan?
  Panie Bogusiu, udanego weekendu majowego, żeby gryl się ładnie dymił i piwerko, żeby chłodniutkie było ::snoopd::
  A jak pracownik miesiąca, to już wysyłam Panią Kasię z administracji, po jakieś delicje wiśniowe.
  Do obiadu na początek weekendu wleci waleczka Hendo :conorsalute:
  Witam Panie Kierowniczku. Mam nadzieję, że przy weekendzie pyszna arabika była pita i dniówki zostały wypłacone z potrąceniem:awesome:
  Witam Pana Prywaciarza. Obiecałem mojej drużynie wyjście na łyżwy w zimę, to muszą pokazać, że im zależy na tej atrakcji. Oczywiście wrzucam to w koszty :boystop:
  Witam Panie Szefiku. Mówiąc jak Szefo do Szefa, jeśli godzin w pracy mi pozwolą, to jasne że będę oglądał. Gala to miły dodatek, bo najlepsze ma miejsce tutaj :conorsalute:
  • Love
  Reactions: BogdanJanusz
  Siedem
  Siedem
  Szukam pracy byki
  Jeff
  Jeff
  Panie Siedem, proszę jutro być pod halą o godzinie 4:30, wtedy wszystkiego Pan się dowie. Uprzedzam, że na Pana miejsce mam już 10 chętnych. Pozdrawiam.
  Witam Panie Kierowniczku. Wspaniałej kawusi przy sobocie :conorsalute:
  • Love
  Reactions: BogdanJanusz
  BogdanJanusz
  BogdanJanusz
  Witam szanownego najlepszego pracownika w firmie. Właśnie po nocce układam się w kime wiec kawusia oczywiście ta lepsza będzie jak wstane ::snoopd::
  • Love
  Reactions: Jeff
 • Loading…
 • Loading…
 • Loading…
Back
Top