Pogotowie Sercowe Cohones

Za jajko złapała i koniec? :beczka:

Krecenie wora zrobila w samoobronie :lesnarhappy:
7-gif.78093
 
Ja odpowiem za siebie.
Chciałem krótko i napisałem w ostatnim poście: tak i tak, ale chyba jednak wytłumaczę o co mi chodzi.
Nie chcę za bardzo wdawać się w dyskusje, bo na starcie wtedy masz przejebane. Jeśli zaczniesz dyskutować to zostaniesz hejterem (a mam to w dupie jak reszta tylko jestem zniesmaczony i tyle).

Co do zdjęć. Widziałem Rybę w skórze (tego się kurwa nie odzobaczy) i tą bladą pannę.
Nie wiem czy księgowa, prezeska dużej firmy, czy zwykła porobiona mefedroniara, a może zwyczajnie kurwa co przyjechała na usługi, bo niby skąd to mam wiedzieć?

Może były inne foty ale już pousuwane? Dalej nie wiem czy familok, czy willa.
Czy były foty z tej imprezy gdzie widać te wszystkie księgowe?

Dla mnie to wszystko w chuj przerysowane, ale tak to bólu.


Pamiętam jak lata temu ryba opowiadał jak szedł porobiony o drugiej w nocy w parku i trafił na Jam Session.
To mniej więcej oddaje obraz całości.
O drugiej w nocy w parku w Knurowie czy jakimkolwiek innym to tylko patusa spotkasz, albo narkomana.

Czy Hali mógł widzieć to po swojemu?
Tak, był po pigułach i nawet wierzę że on to tak widział.
W realu natomiast kilku porobionych herbatników uderzali flaszkami po wypitych jabolach o ziemię i drzewa.
Był Jem Session? No kurwa był.

Analogicznie można przyrównac do zabawy na weselu jak masz już dwa promile.
Kurwa, Travolta parkietu. Wszyscy patrzą z zachwytem jak zajebiście tańczysz. Jestes królem sceny i laski się proszą, by tylko z Tobą tańczyć.

Po kilku tygodniach przychodzi nagranie z wesela i widzisz jak najebany jak świnia nie potrafisz utrzymać równowagi, a reszta albo z Ciebie ryje, albo spierdala by nie zostać obrzyganym.


Inna kwestia samego poruszania tematu w temacie o związkach.
Nie każdy chce czytać jakieś gówna o zjebanych mefedroniarach co dają dupy każdemu na lewo i prawo.
Od tego można zrobić temat dla dziwolągów, a ten zostawić w spokoju.


Tak to widzę.


Ale to nie jest ani mefedroniaraa, ani nie daje dupy na prawo i lewo. Żadna z nich. Mogą dać tylko gdy im każe komuś innemu.

Całą swoją opowieść opierasz na projekcji, tworzeniu rzeczywistości a nie faktach.


I dobrze wiesz, że nic by cię nie przekonało, bo skoro swoją opowieść opierasz na wymyślonych rzeczach, o których mimo, że wiesz iż nie możesz wiedzieć, że są prawdziwe, a jednak je tak przedstawiasz, to twój wpis i tak nie ma żadnej wartości bo założyłeś że to wszystko wymysły i wymyśliłeś alternatywna rzeczywistość. Choćbym ci pokazal screeny rozmów z uległymi, zdjęcia, to i tak nie miałoby znaczenia bo żyjesz w projekcji, co pokazuje też nawiązanie do jam session w parku, że nawet całkowicie prawdopodobna rzecz wydaje się w twojej głowie nieprawdopodobna.
 
Czyli to czy typiara zostanie wyruchana przez harem to zależy tylko od twojego humoru?

Jeszcze nie było takiej sytuacji, ale jedna będę chciał by kogoś musiała obsłużyć. Ale bez dawania dupy.
Na razie tylko z innymi dziewczynami to robiły i na razie na tym poprzestanę z każdą. Dwie, trzy ulegle są zadowalające moje fantazje na razie.
Wiesz, tu chodzi o wyczucie i badanie też ich fantazji i wyczucie czy to dla nich tylko fantazja. Bo czasem coś na real przełożone może nie być tym co chcą.
 
Choćbym ci pokazal screeny rozmów z uległymi
Zobacz jak brzmisz w tych wpisach. (pomijając że nic by nie wnosiły takie wpisy).
I dobrze wiesz, że nic by cię nie przekonało
a tego nie wiem. Wiem że to co pokazałeś o niczym nie świadczy.
Wynajmę kurwę i napiszę to samo- i na tej podstawie mam dać świadectwo czego?
To jak już chcesz dawać dowody, to dawaj dowody, a nie rzeczy które o nich nie świadczą.

I żeby było jasne. Załóżmy że jeździsz po tych familokach i z innymi zwyrolami rżniecie t porobione szlaufy. Żalisz się zy chwalisz? Bo ja dalej nie wiem czy dla Ciebie gdyby to ba prawda, to by był powód do dumy, czy upokorzenia?


Ale to nie jest ani mefedroniaraa, ani nie daje dupy na prawo i lewo. Żadna z nich. Mogą dać tylko gdy im każe komuś innemu.
Tak, oczywiście. Trzymały swoje źródełko w czystości do 30tego roku życia i czekały na znak Halibuta żeby dać się zerżnąć w dupę i sponiewierać tylko swojemu jedynemu :waldeklaugh:
 
Zobacz jak brzmisz w tych wpisach. (pomijając że nic by nie wnosiły takie wpisy).

a tego nie wiem. Wiem że to co pokazałeś o niczym nie świadczy.
Wynajmę kurwę i napiszę to samo- i na tej podstawie mam dać świadectwo czego?
To jak już chcesz dawać dowody, to dawaj dowody, a nie rzeczy które o nim nie świadczą.

I żeby było jasne. Załóżmy że jeździsz po tych familoku i z innymi zwyrolami rżnięcia to porobione szlaufy. Żalisz się zy chwalisz? Bo ja dalej nie wiem czy dla Ciebie gdyby to ba prawda, to by był powód do dumy, czy upokorzenia?



Tak, oczywiście. Trzymały swoje źródełko w czystości do 30tego roku życia i czekały na znak Halibuta żeby dać się zerżnąć w dupę i sponiewierać tylko swojemu jedynemu :waldeklaugh:


Czy ja twierdzę że to dziewice?

Uważasz że każda laska która ma 35 lata albo 22 i nie jest dziewicą to puszczalska mefedroniara?
I co, mam się ich zapytać czy są mefedroniarami i się puszczały na prawo i lewo i dać screena że przeczą?
Bez sensu.
Ten dowodvtez cię nie przekona że nie są mefedroniarami
 
Czyli jeżeli ona na moje polecenie W PRZYSZLOSCI komuś kbciagnue to znaczy że do tej pory dawała w PRZESZLOSCI na lewo i prawo?
Jeśli tak będzie to dziewczyna nie ma w ogóle do sobie szacunku i niczym się nie różni od kurwy, chociaż ta kase bierze a tamta za free będzie rozjebana. Nie No super sprawa, fajnie się tam bawicie. W głowie kisiel zamiast mózgu.
:kis:
 
Ja dalej nie rozumiem jak to się stalo, ze w pogotowiu sercowym cohones była rozmowa o lizaniu odbytu kurwie. Jaka jest korelacja? Ktoś kochał te kurwe co jej lizał odbyt, ze potrzebne było do tego pogotowie sercowe?
Znacie to powiedzenie? Nie mów mi, ze masz kręgoslup moralny skoro na burdelu lizałeś kurwie odbyt.
:brainoverload:
 
Jeśli tak będzie to dziewczyna nie ma w ogóle do sobie szacunku i niczym się nie różni od kurwy, chociaż ta kase bierze a tamta za free będzie rozjebana. Nie No super sprawa, fajnie się tam bawicie. W głowie kisiel zamiast mózgu.
:kis:


To i tak nie ma znaczenia co myślisz, tak jest w twojej głowie. To i tak relatywne. Zarówno ty masz rację jak i ja który uważa inaczej. Nie widzę powodu dla którego uważać ja za kurwę a gościa który pieprzy laski nie nazywać kurwa.
To i tak kwestia indywidualnej opinii a nie obiektywizmu więc i tak nie ma sensu brać opinii do siebie.
 
Ja dalej nie rozumiem jak to się stalo, ze w pogotowiu sercowym cohones była rozmowa o lizaniu odbytu kurwie. Jaka jest korelacja? Ktoś kochał te kurwe co jej lizał odbyt, ze potrzebne było do tego pogotowie sercowe?
Znacie to powiedzenie? Nie mów mi, ze masz kręgoslup moralny skoro na burdelu lizałeś kurwie odbyt.
:brainoverload:


Cipe.

Nie mów że masz kręgosłup moralny jeżeli ruchales dziwkę. Równie dobrze można tak uznać.

Tacy kaznodzieje z was, nigdy nie zrobiliście jednorazowo nic złego w życiu, prawda? Całe życie super moralni i czyści. Po pijaku i trzeźwo. Bo przecież jak raz w życiu coś już zrobisz to całe życie jesteś źlem moralnym, prawda?
 
Łap, sprzed chwili @torpedo
Mefedronu nie bierze ale jara trawę. Prawdziwa narkomanka

View attachment 78100
i znowu. O czym to ma świadczyć?
Pokazać Ci w screenach rozmowę z Załęskim?(czy jak się tam ten nazista nazywa) Chcesz screena?
Korzystam z trzech telefonów na codzień. Ogarnę w minutę.
Czy jak Ci to wyślę, to będę "kolegom" tego nazisty? Wystarczający będzie dowód?
Mogę Ci też wysłać zdjęcie psiochy jego starej. No nie uwierzysz? Czarne na białym przeca.

Czyli jeżeli ona na moje polecenie W PRZYSZLOSCI komuś kbciagnue to znaczy że do tej pory dawała w PRZESZLOSCI na lewo i prawo?
no chyba kurwa logiczne że tak. Powinna mieć zakaz świadczeń zdrowotnych.

co, mam się ich zapytać czy są mefedroniarami i się puszczały na prawo i lewo i dać screena że przeczą?

Mefedronu nie bierze
Czyli jednak mefedroniara :roberteyeblinking:

Dobra, bawcie się dalej. Ja idę z Baastianem gadać o ekonomii- tak samo czas stracony, ale przynajmniej mi się nie uleje.
 
Last edited:
Cipe.

Nie mów że masz kręgosłup moralny jeżeli ruchales dziwkę. Równie dobrze można tak uznać.

Tacy kaznodzieje z was, nigdy nie zrobiliście jednorazowo nic złego w życiu, prawda? Całe życie super moralni i czyści. Po pijaku i trzeźwo. Bo przecież jak raz w życiu coś już zrobisz to całe życie jesteś źlem moralnym, prawda?
Ja nawet nie wiem o co Tobie chodzi. Chyba, ze to Ty lizaleś kurwie odbyt i dlatego w ogóle mnie zacytowałeś.

Ja jestem ciekawe jak w pogotowiu sercowym znalazła się wzmianka o lizaniu odbytu kurwie.
 
i znowu. O czym to ma świadczyć?
Pokazać Ci w screenach rozmowę z Załęskim?(czy jak się tam ten nazista nazywa) Chcesz screena?
Korzystam z trzech telefonów na codzień. Ogarnę w minutę.
Czy ja Ci to wyślę, to będę "kolegom" tego nazisty. Wystarczający będ,ie dowód?
Mogę Ci też wysłać zdjęcie psiochy jego starej. No nie uwierzysz? Czarne na białym przeca.


no chyba kurwa logiczne że tak. Powinna mieć zakaz świadczeń zdrowotnych.




Czyli jednak mefedroniara :roberteyeblinking:

Dobra, bawcie się dalej. Ja idę z Baastianem gadać o ekonomii- tak samo czas stracony, ale przynajmniej mi się nie uleje.


Czyli trollujesz jednak. Myślałem, że na serio piszesz xd
 
Ja nawet nie wiem o co Tobie chodzi. Chyba, ze to Ty lizaleś kurwie odbyt i dlatego w ogóle mnie zacytowałeś.

Ja jestem ciekawe jak w pogotowiu sercowym znalazła się wzmianka o lizaniu odbytu kurwie.


Nie wiem, od kilku tygodni chłopaki ciągle o tym piszą
 
Czyli jeżeli ona na moje polecenie W PRZYSZLOSCI komuś kbciagnue to znaczy że do tej pory dawała w PRZESZLOSCI na lewo i prawo?
Po prostu chlopakom chodzi o to ze jesli laska na rozkaz jakiegos typka w zabawie obciagnie obcemu chlopu czy cokolwiek innego to nie nadaje sie nawet by zrobic z niej podnóżek do kibla a co dopiero traktowac jak rownego czlowieka :beczka:
 
Po prostu chlopakom chodzi o to ze jesli laska na rozkaz jakiegos typka w zabawie obciagnie obcemu chlopu czy cokolwiek innego to nie nadaje sie nawet by zrobic z niej podnóżek do kibla a co dopiero traktowac jak rownego czlowieka :beczka:


A jeżeli facet wyrucha łaskę obca?
 
Po prostu chlopakom chodzi o to ze jesli laska na rozkaz jakiegos typka w zabawie obciagnie obcemu chlopu czy cokolwiek innego to nie nadaje sie nawet by zrobic z niej podnóżek do kibla a co dopiero traktowac jak rownego czlowieka :beczka:
Gdyby takie gówna były na bezludnej wyspie karmione z procy z odległych lądów, to by mnie to nie ruszało.
Bawcie się, nic mi do tego.
Wkurwia mnie, że takie ścierwa chodzą do tych samych sklepów i macają swoimi skurwiałymi łapskami owoce i inne otwarte produkty narażając normalnych ludzi.
 
Gdyby takie gówna były na bezludnej wyspie karmione z procy z odległych lądów, to by mnie to nie ruszało.
Bawcie się, nic mi do tego.
Wkurwia mnie, że takie ścierwa chodzą do tych samych sklepów i macają swoimi skurwiałymi łapskami owoce i inne otwarte produkty narażając normalnych ludzi.



To samo masz o gościach którzy chodzą czasem na kurwy albo czasem pozna kogoś z Tindera i sypią w ciągu roku z kilkoma dziewczynami, to to samo? Ścierwo do zaorania które nie powinno rzeczy w sklepiedotykac, bo jak wiadomo HIV przenosi się ta drogą na innych?!
 
To samo masz o gościach którzy chodzą czasem na kurwy albo czasem pozna kogoś z Tindera i sypią w ciągu roku z kilkoma dziewczynami, to to samo? Ścierwo do zaorania które nie powinno rzeczy w sklepiedotykac, bo jak wiadomo HIV przenosi się ta drogą na innych?!
Hiv nie, to kwestia pogardy :fjedzia:
 
Back
Top