Cyberpunk 2077

W buildzie na INT = 1 zdarza się tak dość często:lol:
5cbfdb3a73313.jpeg

Ej, to moja myszka z Chin za parę euro!
 
@dizel77
Pytanie na ile eksponowanie tych wątków jest podyktowane uniwersum, a na ile biezacym... ...terrorem na SM. Granica jest cienka :) Akurat w tej grze ciezko by bylo wybronic "chrzescijanski porzadek rzeczy", w przeciwienstwie np. do Wiedźmina i jego Netflixowej... ...interpretacji.
 
@dizel77
Pytanie na ile eksponowanie tych wątków jest podyktowane uniwersum, a na ile biezacym... ...terrorem na SM. Granica jest cienka :) Akurat w tej grze ciezko by bylo wybronic "chrzescijanski porzadek rzeczy", w przeciwienstwie np. do Wiedźmina i jego Netflixowej... ...interpretacji.
Ja tam bardzo chciałem żeby Ciri była czarna dla samego rozpierdolu w polskim internecie xD Ten serial będzie chujowy bo ma za mały budżet więc przynajmniej miałbym ubaw z prawactwa. Amerykański serial więc niech robią po swojemu tak jak im to pasuje. Wolny rynek co nie ? xD Netflix ma dość liczną czarną widownie i wiedzą, że serial z samymi białymi ich nie zainteresuje. Także to sie do pieniędzy tak na prawdę sprowadza. Strzelam, że biali też nie oglądają tak chętnie rzeczy w których są tylko czarni. A tak na prawdę to dla mnie to wszystko to są jakieś pierdoły wynikające z tego, że ludziom jest za dobrze i mają zdecydowanie zbyt dużo wolnego czasu i brak jakichkolwiek obowiązków. Nie podoba się to nie oglądaj rzeczy które uważasz za chłam bo wciskają jakieś ideologie. Zresztą z tego co się orientuje to wszelkie te produkcje gdzie właśnie za bardzo wciskają "lewacką" politykę gorzej się sprzedają. Ludzie wciąż wolą mniej poprawne polityczne rzeczy. Spokojnie. A Seriali i filmów gdzie biały człowiek ratuje świat jest od chuja jak chcesz tylko takie rzeczy oglądać.

A co do Wiedźmina to śmieszy mnie trochę jak często ludzie o mocno prawicowych poglądach sie jarają, że Wiedźmin taki nasz swojski i polski. Kurwa Sapkowski to gość o mocno lewicowych poglądach. W powieści mamy bezpłodnego mutanta który jest w związku czarodziejką totalną feministką xD Zresztą wszystkie czarodziejki tam to bardzo potężne kobiety i feministki. Do tego dochodzi bardzo mocna krytyka rasizmu i konserwatyzmu. xD
 
<alibaba mode>
Ja tam bardzo chciałem żeby Ciri była czarna dla samego rozpierdolu w polskim internecie xD
prawdziwy nasz wychowanek :)


Wolny rynek co nie ?
No ba, podstawą tegoż że jest wolność słowa, więc obśmiewajmy czarnych "Słowian" :)
100% za codziennym głosowaniem portfelem a nie centralizmami z lewej czy prawej

Netflix ma dość liczną czarną widownie i wiedzą, że serial z samymi białymi ich nie zainteresuje.
Jako kapitalista to rozumiem, ale czyzbys nie twierdzil ze czarni sa rasistami? ;)

Strzelam, że biali też nie oglądają tak chętnie rzeczy w których są tylko czarni.
Wakanda mnie nie urzekla z innego powodu :) :) :) Zrobmy eksperyment myslowy: Rosjanie wykupują licencje i robia slowianska Wakande :) Ja to rozumiem - $$$, a raczej RUB. Ale beke przeciez cisnac mozna, a nawet nalezy :)

za bardzo wciskają "lewacką" politykę gorzej się sprzedają
pamietajmy ze to moze dotyczyc rzeczy ktore cenimy, a czy chcemy by rzeczy ktore cenimy gorzej sie sprzedawaly?

A Seriali i filmów gdzie biały człowiek ratuje świat jest od chuja jak chcesz tylko takie rzeczy oglądać.
Naprawde uwazasz ze kino poludniowo amerykanskie, afrykanskie, arabskie, indyjskie albo i nawet chinskie taką kinematografie uprawia? Spojrzmy na liczby globalne a nie lokalne (w ktorych jestesmy zanurzeni i ktore nas wypełniają). A stety niestety Okcydent to ilosciowa mniejszosć.

Ludzie wciąż wolą mniej poprawne polityczne rzeczy
W sensie codziennych wyborów moglbym sie zgodzic (ale inaczej bym to zdefiniowal) natomiast w sferze medialnej juz niekoniecznie.

A co do Wiedźmina to śmieszy mnie trochę jak często ludzie o mocno prawicowych poglądach sie jarają, że Wiedźmin taki nasz swojski i polski. Kurwa Sapkowski to gość o mocno lewicowych poglądach. W powieści mamy bezpłodnego mutanta który jest w związku czarodziejką totalną feministką xD Zresztą wszystkie czarodziejki tam to bardzo potężne kobiety i feministki. Do tego dochodzi bardzo mocna krytyka rasizmu i konserwatyzmu. xD
Jesli famemma ma bana na ten watek, to demokratycznie ty powinienes miec na ten o wiedzminie, hehehehe :) #nooffence #heheszki
</alibaba mode>
 
Ja tam bardzo chciałem żeby Ciri była czarna dla samego rozpierdolu w polskim internecie xD Ten serial będzie chujowy bo ma za mały budżet więc przynajmniej miałbym ubaw z prawactwa. Amerykański serial więc niech robią po swojemu tak jak im to pasuje. Wolny rynek co nie ? xD Netflix ma dość liczną czarną widownie i wiedzą, że serial z samymi białymi ich nie zainteresuje. Także to sie do pieniędzy tak na prawdę sprowadza. Strzelam, że biali też nie oglądają tak chętnie rzeczy w których są tylko czarni. A tak na prawdę to dla mnie to wszystko to są jakieś pierdoły wynikające z tego, że ludziom jest za dobrze i mają zdecydowanie zbyt dużo wolnego czasu i brak jakichkolwiek obowiązków. Nie podoba się to nie oglądaj rzeczy które uważasz za chłam bo wciskają jakieś ideologie. Zresztą z tego co się orientuje to wszelkie te produkcje gdzie właśnie za bardzo wciskają "lewacką" politykę gorzej się sprzedają. Ludzie wciąż wolą mniej poprawne polityczne rzeczy. Spokojnie. A Seriali i filmów gdzie biały człowiek ratuje świat jest od chuja jak chcesz tylko takie rzeczy oglądać.

A co do Wiedźmina to śmieszy mnie trochę jak często ludzie o mocno prawicowych poglądach sie jarają, że Wiedźmin taki nasz swojski i polski. Kurwa Sapkowski to gość o mocno lewicowych poglądach. W powieści mamy bezpłodnego mutanta który jest w związku czarodziejką totalną feministką xD Zresztą wszystkie czarodziejki tam to bardzo potężne kobiety i feministki. Do tego dochodzi bardzo mocna krytyka rasizmu i konserwatyzmu. xD
Ja to bym po prostu chciał żeby powstał dobry serial o Wieśku.
 
Imo Cybperunk jest już gotowy mniej lub bardziej i 100%, data premiery taka, żeby wydać na stare i nowe konsole, w krótkim czasie, pewnie wypuściliby wcześniej, ale, ze jak sami twierdzą pracują tylko nad jedną grą jednocześnie...a trzeba też przygotowac wydanie na nowe konsole.
Zdziwię się jeśli będzie opóźnienie jak z Wieśkiem.
Obejrzałem sobie wczoraj kilka wywiadów z ludźmi, którzy za niego odpowiadają i raczej przebijała niewymuszona pewność siebie.
Te dema zeszłoroczne oraz tegoroczne, to raczej mniej lub bardziej lekka ściema, żeby stonować nieco hajp, tak samo jak z trailerem CGI przed Keanu, taki bez fajerwerków, żeby pełne skupienie poszło na Keanu.
Wnioskuję to po tym, ze w tym uniwersum są duże ciekawsze miejsca niż pokazane w demach, więc te pewnie zostawiają na ostanią prostą jeśli chodzi o promocję.
 
Back
Top