Cyberpunk 2077

@FAMEMMA
nie rozumiem co ma techniczny sposob pokazywania swiata do fabuly, bogactwa uniwersum, mechaniki rozgrywki, czy w ogole jakas korelacja z wynikiem finansowym. OK gra ci sie nie podoba i twierdzisz ze bedzie klapa, wszyscy juz to uslyszeli, masz cos jeszcze do powiedzenia w temacie? Do jakichs duzych porowan pomiedzy produkcjami moze sluzyc watek Gamezone, pod warunkiem ze napiszesz jaks skladny post, a nie chomicze bobki.

Jak koledzy ida na kebsa, to tez im przymulasz, ze "kto to widzial mienso f hlebie"? Czy jednak pozwalasz im zjesc a potem idziesz na hot doga? A nie sory, to tez mienso f hlebie...
 
ezgif-4-ecd491be44d3.webp

giphy.gif
 
@FAMEMMA
nie rozumiem co ma techniczny sposob pokazywania swiata do fabuly, bogactwa uniwersum, mechaniki rozgrywki, czy w ogole jakas korelacja z wynikiem finansowym. OK gra ci sie nie podoba i twierdzisz ze bedzie klapa, wszyscy juz to uslyszeli, masz cos jeszcze do powiedzenia w temacie? Do jakichs duzych porowan pomiedzy produkcjami moze sluzyc watek Gamezone, pod warunkiem ze napiszesz jaks skladny post, a nie chomicze bobki.

Jak koledzy ida na kebsa, to tez im przymulasz, ze "kto to widzial mienso f hlebie"? Czy jednak pozwalasz im zjesc a potem idziesz na hot doga? A nie sory, to tez mienso f hlebie...
:antonio:
 
Szukam jakichs materialow z Mike Pondsmithem nowych, jestem ciekaw jego komentarzy, ktos cos?

W ogole pyka ktos w 2020? Niewiele wiem o tym uniwersum.
 
@FAMEMMA
nie rozumiem co ma techniczny sposob pokazywania swiata do fabuly, bogactwa uniwersum, mechaniki rozgrywki, czy w ogole jakas korelacja z wynikiem finansowym. OK gra ci sie nie podoba i twierdzisz ze bedzie klapa, wszyscy juz to uslyszeli, masz cos jeszcze do powiedzenia w temacie? Do jakichs duzych porowan pomiedzy produkcjami moze sluzyc watek Gamezone, pod warunkiem ze napiszesz jaks skladny post, a nie chomicze bobki.

Jak koledzy ida na kebsa, to tez im przymulasz, ze "kto to widzial mienso f hlebie"? Czy jednak pozwalasz im zjesc a potem idziesz na hot doga? A nie sory, to tez mienso f hlebie...
to zobacz gameplay jaka lipa jest, pożyjemy zobaczymy, póki co nikt mi nie napisał czym się tu zachwycacie
jedyne co pokazali to lipny gameplay, gdzie 3/4 czasu to cutscenki, a walka lepsza była w postalu
Wiedźmin dobra muzyka, klimat, świetna fabuła, ogromny świat, jazda koniem itd
CyberPunk 2077 no następna gra po Wiedźminie musi być hit
tu walka z jakimś kozakiem, kozak nawet raz nie trafia, choć gość stoi obok niego, bullettiem co sekunde, co to ma być?
 
to jest jakas copy pasta? Ile razy to juz wklejales? Jak jestes ciekawy to poczekaj na odpowiedz a nie spamujesz ciagle to samo.

Niektorzy jarają się SF, cyberpunkiem, nie kumasz tego.

Nie zrozumiales tez wypowiedzi o miensie w hlebie skoro takie wpisy ciagle wrzucasz. Nie odpisuj tu zanim jej nie przemyslisz.
 
to jest jakas copy pasta? Ile razy to juz wklejales? Jak jestes ciekawy to poczekaj na odpowiedz a nie spamujesz ciagle to samo.

Niektorzy jarają się SF, cyberpunkiem, nie kumasz tego.

Nie zrozumiales tez wypowiedzi o miensie w hlebie skoro takie wpisy ciagle wrzucasz. Nie odpisuj tu zanim jej nie przemyslisz.
Januszy gamedevu do tak zacnego tematu bym nie wpuszczał. Zakaz kategoryczny. @Dzihados jako główny Netrunner możesz tego dokonać:dont_be_scared:
 
@majkelo89
delikatnie sugeruję, że mam cały wachlarz zero-dayów pozwalający zdalnie wykonać mój kod na jego czipie, ale mimo niezaszyfrowania tego komunikatu mam wrażenie, że jego antywirus nie podjął alarmu ;) #heheszki

@Tar-Ellendil bombardowanie dywanowe ;)

A żeby nie było przesadnie pustego przebiegu heheszków ciąg dalszy
4NIC9OK.jpg


ZiDfQE4.jpg



EDIT:
swoją drogą wrzucajcie też tu dobre tapetki (desktop/mobile)
 
Last edited:
@majkelo89
delikatnie sugeruję, że mam cały wachlarz zero-dayów pozwalający zdalnie wykonać mój kod na jego czipie, ale mimo niezaszyfrowania tego komunikatu mam wrażenie, że jego antywirus nie podjął alarmu ;) #heheszki

@Tar-Ellendil bombardowanie dywanowe ;)

A żeby nie było przesadnie pustego przebiegu heheszków ciąg dalszy
4NIC9OK.jpg


ZiDfQE4.jpg



EDIT:
swoją drogą wrzucajcie też tu dobre tapetki (desktop/mobile)
3556.jpg

gkvwhxa2m0511.jpg

6c4f6355941d278bfa1d3ebf3ceb43d7.jpg

:conorsalute:
 
@majkelo89
delikatnie sugeruję, że mam cały wachlarz zero-dayów pozwalający zdalnie wykonać mój kod na jego czipie, ale mimo niezaszyfrowania tego komunikatu mam wrażenie, że jego antywirus nie podjął alarmu ;) #heheszki

@Tar-Ellendil bombardowanie dywanowe ;)

A żeby nie było przesadnie pustego przebiegu heheszków ciąg dalszy
4NIC9OK.jpg


ZiDfQE4.jpg



EDIT:
swoją drogą wrzucajcie też tu dobre tapetki (desktop/mobile)
polecam tą stronkę:
https://uhdpixel.com/wall/tag/cyberpunk-2077/
tapetki w dobrej rozdzielczości :roberteyeblinking:
 
Wiedźmin dobra muzyka, klimat, świetna fabuła, ogromny świat, jazda koniem itd
A skąd wiesz jaka będzie tutaj muzyka? Klimat? Fabuła? Jak ogromny będzie świat?
Oczywiście - inne niż w wiedźminie, ale póki co to dzielisz się z nami tylko subiektywną opinią że raczej klimaty cyberpunkowe jako gatunek cie nie jarają.
Sam też wolę świat słowiańskich legend, a za cyberprzyszłością średnio przepadam, ale póki co zachęcają mnie do zagrania.
 
A skąd wiesz jaka będzie tutaj muzyka? Klimat? Fabuła? Jak ogromny będzie świat?
Oczywiście - inne niż w wiedźminie, ale póki co to dzielisz się z nami tylko subiektywną opinią że raczej klimaty cyberpunkowe jako gatunek cie nie jarają.
Sam też wolę świat słowiańskich legend, a za cyberprzyszłością średnio przepadam, ale póki co zachęcają mnie do zagrania.
ja mam właśnie na odwrót średnio mnie jarają słowiańskie klimaty, za to cyberpunk - miodzio :antonio:
 
A skąd wiesz jaka będzie tutaj muzyka? Klimat? Fabuła? Jak ogromny będzie świat?
Oczywiście - inne niż w wiedźminie, ale póki co to dzielisz się z nami tylko subiektywną opinią że raczej klimaty cyberpunkowe jako gatunek cie nie jarają.
Sam też wolę świat słowiańskich legend, a za cyberprzyszłością średnio przepadam, ale póki co zachęcają mnie do zagrania.
mordo nie dziala na mnie ta propaganda sukcesu, jeden gameplay widzialem i byl po prostu lipny
reszta to czysty marketing, zeby cene akcji pompowac, bo jak bedzie niewypal to od razu Wiedzmina nastepnego oglosza
to nie jest wielkie studio, tylko studio co robi jedna gre na 5 lat
 
:najmancoty: Jakie małe studio? Obecnie CD Projekt RED jest warte niż Square Enix, może ich też nazwiesz "małym studiem"? Jak nie masz o czymś pojęcia to się zwyczajnie na ten temat nie wypowiadaj. Trollujesz w tym temacie bez sensu.

@Dzihados weź go kurwa stąd!
jest napompowanym balonem, rok temu zarobili jakieś 25 milionów dolarów, myślę, że więcej Tibia zarabia
napisz lepiej jak się odnosisz to propagandy LGBT
 
Back
Top