Cyberpunk 2077

jakby co to w zależności od sprzedawcy są różne steelbooki do wyboru:
2428230.jpg

2428230.jpg

2428230.jpg
 
Mam nadzieję, że na PC udostępnią ekstremalne wymagania. Na obecnych konsolach, grafika będzie bardzo mocno okrojona, na to się przygotujcie.
 
Mam nadzieję, że na PC udostępnią ekstremalne wymagania. Na obecnych konsolach, grafika będzie bardzo mocno okrojona, na to się przygotujcie.
jeśli zrobią grę, która będzie miała taką oprawę jak red dead redemption II to będę zadowolony. zresztą, ps5 które ma wyjść za 1.5 roku ma mieć pełną kompatybilność wsteczną i usprawniać gry z poprzedniej konsoli, więc najpierw ogram na ps4 a później na next-genie.
 
Ciekaw jestem znanych osób jeszcze wystąpi gościnnie w produkcji. Swego czasu była nagłośniona wizyta Lady Gagi w Polsce i łączono to z C2077. Z Keanu było cicho aż do trailera.
 
jak fps bez multi moze byc sukcesem? wszystkie najlepsze gry single to TPS, zadnej wybitnej FPS nie kojarze
boty iq jak w cs 1,6 non steam, cienk to widze
 
Half Life i Half Life 2 - oba tytuły zrewolucjonizowały całą branżę oraz sposób opowiadania historii w grach.
15 lat temu mordo, wtedy FPS to bylo cos
teraz single w fps to przedsmak przed multi
a jak ma byc fps gdzie jest duzo strzelania i iq mobow jest na poziomie half life to sukcesu nie wroze
 
jak fps bez multi moze byc sukcesem? wszystkie najlepsze gry single to TPS, zadnej wybitnej FPS nie kojarze
boty iq jak w cs 1,6 non steam, cienk to widze
Ja pierdole nie każdy lubi grać w multi, mass effect też jakoś ma zajebista historie i odniósł sukces. Znowu zaczynasz pierdolic
 
Ja pierdole nie każdy lubi grać w multi, mass effect też jakoś ma zajebista historie i odniósł sukces. Znowu zaczynasz pierdolic
zobaczysz, ze bedzie lipa, wystarczy gameplay zobaczyc
Wiedzmin tez niczym nie zachywal, ale za to nadrabial klimatem, historia i pieknym swiatem
a tu jakies roboty
 
Back
Top