Cyberpunk 2077

B

billmurray

Guest
SDN0R6o.jpg


Najnowsze dzieło twórców serii Wiedźmin. Myślę, że zasługuje na osobny temat.

41 minut rozgrywki:
 
Last edited by a moderator:
Keanu sie nie odnajdywal na scenie ale kozak pasuje do klimatu gry, liczylem ze jak ogłasza datę to jeszcze może na grudzień 2019 a tu przyjdzie jeszcze poczekać długo :childcry:
 
pierwsza połowa przyszłego roku zapowiada się kozacko - cyberpunk i najprawdopodobniej the last of us part II :antonio:
Jedno czego sie obawiam z Last of us ze bedzie za duzo tego jebanego lasu.. mi sie w jedynce podobalo chodzenie po miescie itp
 
:antonio:Redzi ogarniają marketing, wczoraj czytałem że akcje poszły w górę o 1,5 mld. Sam bym zapodał preorderem, ale nie wiem na jakiej platformie ogram. Mój PC raczej nie udźwignie ciężaru produkcji więc albo upgrade albo inwestycja w konsolę nowej generacji (pytanie czy do kwietnia wyjdą).:duckfap:
 
Pierwsza czesc byla kozacka, mialem jedynie niedosyt po zakonczeniu..
Pierwsza część nie była taka kozacka zaraz po premierze, kto "grał" to pamięta, skaszanili to do tego stopnia, że studio poszło z torbami.
To uniwersum zawsze się obroni, jeśli gra jest przynajmniej przyzwoita, ale nie jak jest kompletnie zepsuta, dopiero pierdyliard fanowskich patchów później dało się zagrać i gra wymiata, ale trochę to trwało.
 
właśnie poszedł pre-order na edycję standardową na ps4 z takim oto steelbookiem:
cyberpunk-2077-steelbook-1-1024x525.jpg

:antonio:
 
Back
Top