Cyberpunk 2077

To jest chyba pierwszy Boss na kilkaset ukończonych tytułów którego naprawdę nienawidzę i zabijanie go za każdym razem daje satysfakcję. Zło w czystej postaci.
Za Davida i Rebecce :conorsalute:
Na równi z tym cwelem Irenicus i Micah Bell, ale dla mnie top 1 skurwysynów to chyba jednak Sephiroth z FF7.
Jak ja tego śmiecia nienawidziłem za szczeniaka
 
Za Davida i Rebecce :conorsalute:
Na równi z tym cwelem Irenicus i Micah Bell, ale dla mnie top 1 skurwysynów to chyba jednak Sephiroth z FF7.
Jak ja tego śmiecia nienawidziłem za szczeniaka
Rdr to nadal je jest moją bajka. Jakoś mnie ta historia w ogóle nie zaangażowała. Seph był postacią dosc tragiczną więc jakoś tak na 100% go nie nienawidziłem a w BG nie grałem.
 


Może ten patch rozwiąże mój problem z wygasającym monitorem, od pewnego momentu zaczyna gasnąć w trakcie grania w cyberpunka, tego jeszcze nie było.

:corn:
 


Może ten patch rozwiąże mój problem z wygasającym monitorem, od pewnego momentu zaczyna gasnąć w trakcie grania w cyberpunka, tego jeszcze nie było.

:corn:

Nie przejmuj się. Naprawią to zepsują co innego.
Swoją drogą jak zobaczyłem tych tzw developerów na lajfie to wcale mnie nie dziwi "efekt" ich pracy. Ograłem teraz kilka exów od Sony i tym bardziej widzę że optimalizacja w tej grze wieje chujem.
Szacunek jednak za ilość detali i ukrytych rzeczy. Na YouTube wciąż wyskakują nowe filmiki z ciekawostkami których wcześniej nie widziałem a myślałem że ściany są już konkretnie
wylizane. Szczególnie w dogtown jest tego dużo. 7 lub 8 cybetpsycholi którzy mają drzazgę podnosząca limit wszczepów do 345 z wszczepionym sandewistanem. Zaglądam jeszcze czasami na chwilę.
 
Back
Top