Cyberpunk 2077

Trochę obawiam się tej gry przy Wieśku łącznie z dodatkami spędziłem jakieś 280 godzin a z tego co wiem Cyberpunk ma być znacznie wiekszą produkcją, moje życie rodzinno - towarzyskie będzie wystawione na ciężką próbę.
 
Ja mojej tak odpowiadałem dopóki ona się nie przyssała do Wiedźmina 3 i potem sama mi tak mówiła :benny:

Boję cię co będzie jak RDR będzie na PC i Cyberpunk :homer:
Moja probowala w Wiedzmina ale na szczescie nie zapalala miloscia do gry i mialem wolna konsole dla siebie. Ona woli mniej skomplikowane na szczescie jakies farmy i inne:lol:
 
Moja probowala w Wiedzmina ale na szczescie nie zapalala miloscia do gry i mialem wolna konsole dla siebie. Ona woli mniej skomplikowane na szczescie jakies farmy i inne:lol:
i-farming-simulator-19-gra-ps4.jpg
 
nie wejdzie do basenu, pływać nie umie. ale pomysł dobry.
Lepszy pomysł to zrobić sima który kocha malować i nie lubi towarzystwa. Robisz mu pokój w piwnicy gdzie ma najgorsze łóżko i najgorszy kibel/lodówkę itd oraz... Sztalugę. Jak tam wejdzie to kasujesz schody do góry i typ jedyne co może robić to jeść, spać, srać i malować. Po czasie robi się z niego Leonardo da Vinci i kasujesz za jego obrazy fortunę. W tym czasie twój główny sim śpi do 15 i robi co chce.
 
Lepszy pomysł to zrobić sima który kocha malować i nie lubi towarzystwa. Robisz mu pokój w piwnicy gdzie ma najgorsze łóżko i najgorszy kibel/lodówkę itd oraz... Sztalugę. Jak tam wejdzie to kasujesz schody do góry i typ jedyne co może robić to jeść, spać, srać i malować. Po czasie robi się z niego Leonardo da Vinci i kasujesz za jego obrazy fortunę. W tym czasie twój główny sim śpi do 15 i robi co chce.
Pykalo sie za malolata w simsy. Po twoim opisie przypomnialem sobie pewne akcje, ubijania niewygodnych simow. Ta gra wyglada niepozornie ale mozna takie rzeczy odjebac ze glowa mala. Ja pamietam ze swego czasu od zony wzialem 3 czesc. Gralen troche, narobulem dzieci zeby moc grac nastepnym pokoleniem. Z 10 mialem z 7 roznymi babami. W koncu baba w grze sie wyprowadzila, czesc dzieci zabrala opieka spoleczna a inne wyjebalen z domu jak podrosly, zostawiajac sobie jednego syna ktorym po swojej smierci gralem. Pojebane:lol:
 
Back
Top