Suplementacja i odżywianie przeciętnego człowieka

Ale to samego bys walil czy z insulina? czy cos jeszcze?
Każdy kulturysta mówi, że podstawa to teść + nandrolon i dopiero GH jako dodatek, bo samo w sobie dużo nie da.
Z Twoimi problemami z cukrem ja bym się nie brał za insulinę jak już masz wszystko zdrowotnie dobrze ułożone.
Ja moge miec chinola za 7 stow. Kurwa ale chyba jestem za cienki w uszach zeby tego sprobowac. Normalne sterydiany jednak musza mi wystarczyc.
Ja legit za 800 to nie ma takiej różnicy. Ale ja się nie biorę za GH za dużo ludzi u mnie w rodzinie się na raka położyło spać.
 
no wlasnie dlatego odpadl ten pomysl, bo po konsultacji z lekarzem, to byly by wariackie papiery.
NPP na masę i będzie git.

U mnie w mieście kiedyś jeden kulturysta wbił krótką insę przed treningiem i nie zabrał żarcia, ani vitrgo.
Kołcz mówił, że gość nie dojechał do domu, bo zemdlał już na parkingu. :mamed:
 
Witam Panowie-eksperci i sympatycy, mam takie luźne pytanko:

Po porannej pracy fizycznej zwykle staram się wypić jakiegoś proteinowego sheika i niedługo później zrobić ćwiczenia (obecnie zwykle jest to głównie rozciąganie/cardio/kalinistyka, mało siłowych ćwiczeń), jeżeli jednak po pracy wpierdala mnie mega-głód to co byście polecili co nasyci na godzinkę/dwie ale nie zapcha żołądka? Czasem źle dobiorę taki posiłek między pracą a ćwiczeniami przez co zamula mnie strasznie.
 
Witam Panowie-eksperci i sympatycy, mam takie luźne pytanko:

Po porannej pracy fizycznej zwykle staram się wypić jakiegoś proteinowego sheika i niedługo później zrobić ćwiczenia (obecnie zwykle jest to głównie rozciąganie/cardio/kalinistyka, mało siłowych ćwiczeń), jeżeli jednak po pracy wpierdala mnie mega-głód to co byście polecili co nasyci na godzinkę/dwie ale nie zapcha żołądka? Czasem źle dobiorę taki posiłek między pracą a ćwiczeniami przez co zamula mnie strasznie.
Płatki jaglane z odżywką białkową i do tego jakiś owoc i trochę masła orzechowego, granola lub trochę musli.

Mega smaczne i nie masz później ciągu na słodkie.
 
Płatki jaglane z odżywką białkową i do tego jakiś owoc i trochę masła orzechowego, granola lub trochę musli.

Mega smaczne i nie masz później ciągu na słodkie.
A jak się przejesz owsianymi/jaglanymi to płatki ryżowe dobrze robią robotę, ale praktycznie jak masz blender to sam sobie zrobisz najlepszy gainer ;) Albo zrobić sobie omletów/naleśniorów z większą ilością białka. Można też pokombinować z rybami bo to jest raczej lekkie wszystko na żołądku.

Ciekawy kanał z przepisami to ten
 
Suplementuje ktos 5-htp? Ziomek mi ostatnio mowil ze zaczal i juz drugie opakowanie leci tak zajebiscie sie czuje. Gosc mocno przetyrany przez uzywki....
@Mnichu Ty cos pewnie wiesz...
Ja to głównie suplementuje lewotyroksynę sodową, 7000j witaminy D, magnez, wapń i omegę 3, leki przeciwbólowe i pod to wszystko osłony żołądka :fjedzia: O 5htp coś tam słyszałem ale myślę, że eksperci tacy jak @Siwy25_1maja w tym temacie zdecydowanie większa i pewniejsza wiedzę niż ja
 
Ja to głównie suplementuje lewotyroksynę sodową, 7000j witaminy D, magnez, wapń i omegę 3, leki przeciwbólowe i pod to wszystko osłony żołądka :fjedzia: O 5htp coś tam słyszałem ale myślę, że eksperci tacy jak @Siwy25_1maja w tym temacie zdecydowanie większa i pewniejsza wiedzę niż ja
Liczylem na Ciebie :usunto:
 
Ja to głównie suplementuje lewotyroksynę sodową, 7000j witaminy D, magnez, wapń i omegę 3, leki przeciwbólowe i pod to wszystko osłony żołądka :fjedzia: O 5htp coś tam słyszałem ale myślę, że eksperci tacy jak @Siwy25_1maja w tym temacie zdecydowanie większa i pewniejsza wiedzę niż ja
Ja się wypowiem tak za ok miesiąc.

@MrRoshi myślę że to będzie działać podobnie jak kudzu, a lepiej jak ashwaganda. Czyli wstajesz rano rześki, caly dzień dobry vibe jest energia, a wieczorem spokojnie zasypiasz w gleboki sen.

Jak odstawiłem kompletnie zioło na jakiś czas i weszło kudzu z olejem z różeńca.
Mega pozytywne jebnięcie.
 
Ja się wypowiem tak za ok miesiąc.

@MrRoshi myślę że to będzie działać podobnie jak kudzu, a lepiej jak ashwaganda. Czyli wstajesz rano rześki, caly dzień dobry vibe jest energia, a wieczorem spokojnie zasypiasz w gleboki sen.

Jak odstawiłem kompletnie zioło na jakiś czas i weszło kudzu z olejem z różeńca.
Mega pozytywne jebnięcie.
A ja w sobote przyjebalem ekstrakt z baki na spirytusie robiony, takiej bomby jeszcze nie mialem nigdy... :damjan:
 
@Siwy25_1 czego sie nie chwaliles co teraz zjadasz? w chuj zainteresowal mnie ten kudzu? z jakiej firmy to bierzesz, podrzuc linka? Czujesz dzialanie rzeczywiscie? bo np. ashwaganda nie dziala na mnie wogole jak i inne adaptogeny.
 
@Siwy25_1 czego sie nie chwaliles co teraz zjadasz? w chuj zainteresowal mnie ten kudzu? z jakiej firmy to bierzesz, podrzuc linka? Czujesz dzialanie rzeczywiscie? bo np. ashwaganda nie dziala na mnie wogole jak i inne adaptogeny.

O tym pisał drzewo w HP. Z ciekawości wrzuciłem jak schodziłem z testa, żeby było coś co da energię i faktycznie pobudzenie pozytywne, skupienie na robocie i głęboki sen. Od grudnia wrzucam to co @MrRoshi pytał i ocenie efekty póki nic nie leci.

Teścia mam nisko po odbloku tak jak zakładałem to odpalam od stycznia i już polecę dożywotnio :roberteyeblinking:
 

O tym pisał drzewo w HP. Z ciekawości wrzuciłem jak schodziłem z testa, żeby było coś co da energię i faktycznie pobudzenie pozytywne, skupienie na robocie i głęboki sen. Od grudnia wrzucam to co @MrRoshi pytał i ocenie efekty póki nic nie leci.

Teścia mam nisko po odbloku tak jak zakładałem to odpalam od stycznia i już polecę dożywotnio :roberteyeblinking:
2 tabletki dziennie brales? no trt to kurwa najlepsza rzecz na swiecie, szkoda, ze w polsce jest to tak malo znane i pietnowane, jak mowie o tym ludziom starszym, to pierdolenie, ze sterydy, a nawet nie wiedza jak by im to pomoglo.
 
2 tabletki dziennie brales? no trt to kurwa najlepsza rzecz na swiecie, szkoda, ze w polsce jest to tak malo znane i pietnowane, jak mowie o tym ludziom starszym, to pierdolenie, ze sterydy, a nawet nie wiedza jak by im to pomoglo.
1 tabletkę dziennie wieczorem.
Wszystko biorę na noc zawsze, bo zwyczajnie zapominam w ciągu dnia.

Jak wrócę z trasy to właśnie będę umawiał androloga i witamy prolongatum :robbie:
 
1 tabletkę dziennie wieczorem.
Wszystko biorę na noc zawsze, bo zwyczajnie zapominam w ciągu dnia.

Jak wrócę z trasy to właśnie będę umawiał androloga i witamy prolongatum :robbie:
kurwa jakbym ja bral wszystko na noc to musialbym polknac jakies 20 tabletek :D
 
Pewnie im się pojebała cena. Ja płaciłem coś koło 45 zł.

To na pewno działa mogę polecić.
Sprawdzam to 5HTP co chciał @MrRoshi ale oprócz mdłości rano nie widzę różnicy.
Zjem opakowanie i ocenie finalnie.
Ja jem tryptofan, z tego co pamietam jest prekursorem 5htp, ze daje slabsze efekty, ale jest bezpieczniejszy bo lepiej przebadany, a nie chcialem sobie najebac w synapsach.
 
@Shajs - ja również biorę kudzu i chęć na alko mi kompletnie zniknęła, w sumie na zioło też.
Na razie testuję firmy Activlab, jak przetestuję te droższe to się o nich będę wypowiadał, a póki co - Activlab działa i kosztuje około 20 pln za dwa miesiące suplementacji.
 
ps. @Siwy25 z uwagi na zmasowany atak na uzytkownika marcinosa, ten od 1 od stycznia wjezdzam i rozjezdzam wkurwe ten sanok, poleci tak: prop, masteron, tren, oxa, wino. Nie chcialem niszczyc tej osady, a nie zostawie tam slomy na slomie.
 
ps. @Siwy25 z uwagi na zmasowany atak na uzytkownika marcinosa, ten od 1 od stycznia wjezdzam i rozjezdzam wkurwe ten sanok, poleci tak: prop, masteron, tren, oxa, wino. Nie chcialem niszczyc tej osady, a nie zostawie tam slomy na slomie.
Aż oczy bolą, bo ja mam w planach całe 200 testa :childcry:
 
Back
Top