Suplementacja i odżywianie przeciętnego człowieka

KOD: 15FORMA
15% znizki
Jebać te zasrane sfd, qrestwo żerujące na pandemii, zresztą jak cała ta branża.

Białko pure, kupowalem 1.5 roku temu za 18.70:-D:-D

Nawet przy obecnych cenach lepiej zainwestować w dobra dietę niż bulic tym cwaniakom
 
Jebać te zasrane sfd, qrestwo żerujące na pandemii, zresztą jak cała ta branża.

Białko pure, kupowalem 1.5 roku temu za 18.70:-D:-D

Nawet przy obecnych cenach lepiej zainwestować w dobra dietę niż bulic tym cwaniakom
Mógłbyś coś, choćby delikatnie, przybliżyć temat co do pogrubionego?
 
Biedne Koksy będą kupować niedlugo wpc i kreatyne w cenie kawioru i trufli :-D:-D
W temacie zwykłych supli ceny poszły niekiedy do 100% w górę w skali roku kurwa.
Mocniejsza suplementacja też poszła w górę delikatnie, ale wiem z zaprzyjaźnionych źródeł że jeszcze pójdzie w górę. srandemia/Surowce/wojna/zamknięty rynek/wzrost cen tych co mieli zapasy i tak to się kręci.

Jakby to wariaci od teorii spiskowych powiedzieli - zielona europa -> eliminacja wielkich chłopów -> żryjcie robaki biedaki
:korwinlaugh:
 
Też chyba coś kupię na próbę. Białka teraz sypie jak prezydent ukrainy po nosie.
:korwinlaugh:
Ja moze nie az tyle, ale mam z 10 kg zapasu. Moj ziomeczek, kupil sobie 100 kilo zapasu, bo na poczatku roku jakis typek na vlogu mowil, ze bialko bedzie drogie w chuj, a ze on wpierdala to chochlą to sie wydygal i teraz w szafie zamiast ciuchow ma 100 kilo bialka.
 
Ja moze nie az tyle, ale mam z 10 kg zapasu. Moj ziomeczek, kupil sobie 100 kilo zapasu, bo na poczatku roku jakis typek na vlogu mowil, ze bialko bedzie drogie w chuj, a ze on wpierdala to chochlą to sie wydygal i teraz w szafie zamiast ciuchow ma 100 kilo bialka.
Koleżanka podpisała z jakąś nową firmą sponsoring to coś będę miał po taniości
 
Bulk to kolejni numeranci. Tam zawsze są pooooootęzne promki. Jeden z oblesniejszeych trików, cena normalna( wysoka) a promka z poziomu abstrakcyjego:-D jeszcze piszą ile "zaoszczędzasz" ja pierdyle
nie z wszystkim, bo sporo u nich zamawiam i dzisiaj z ciekawosci sprawdzilem moje zamowienie z 12 grudnia do cen z dzisiaj to np. cynk kupilem na promocji za 11 zl, teraz jest za 100 :D albo theanine za 40 a teraz na promce jest za 90, takze czasem da sie tam wychaczyc spoko promocje.
 
Ja moze nie az tyle, ale mam z 10 kg zapasu. Moj ziomeczek, kupil sobie 100 kilo zapasu, bo na poczatku roku jakis typek na vlogu mowil, ze bialko bedzie drogie w chuj, a ze on wpierdala to chochlą to sie wydygal i teraz w szafie zamiast ciuchow ma 100 kilo bialka.
Ja właśnie nie zrobiłem zapasu i teraz żałuje. Ostro suple jadą w góre. Kreatyna i białko masakra....
 
Surowiec na ten moment cały czas rośnie, a Chiny wcale nie zamierzają zwalniać, więc tak jak siwy pisze cena będzie windowana w górę na pewno do końca tego roku. Złoty czas dla producentów, bo wciąż opychają tani surowiec w nowej cenie.
 
Białko konopne jakie w smaku?
Kupilem kiedys o smaku truskawkowym. Mlody bylem. Ciekawy wszelkich nowinek. Wygladalo jak ziemia, ale sie nie zrazilem. Zalazem woda i potrzasnalem energicznie kilka razy. Mikstura nie wygladala zbyt apetycznie. Zapach tez niewiele zdradzal. Wzialem lyk i zaklalem. Woda o smaku ziemii i kolorze blota. To gowno nawet nie lezalo kolo truskawek. I chujowo sie rozupuszczalo.

Dzieki Bogu, to bylo tylko 0,5 kg.
 

Takie, że lepiej kupić jakieś hetero białko.
Kupilem kiedys o smaku truskawkowym. Mlody bylem. Ciekawy wszelkich nowinek. Wygladalo jak ziemia, ale sie nie zrazilem. Zalazem woda i potrzasnalem energicznie kilka razy. Mikstura nie wygladala zbyt apetycznie. Zapach tez niewiele zdradzal. Wzialem lyk i zaklalem. Woda o smaku ziemii i kolorze blota. To gowno nawet nie lezalo kolo truskawek. I chujowo sie rozupuszczalo.

Dzieki Bogu, to bylo tylko 0,5 kg.
 
Back
Top