Suplementacja i odżywianie przeciętnego człowieka

mam pytanie bo w dobie zwalonej żywności trudno się połapać
Wiecie skąd można kupić jakieś dobrej jakości mięsa, bez tych azotynów sodu czy innych gówien?
Bo widze to na szynkach, kabanosach, kiełbasach, dosłownie wszystkim?
 
mam pytanie bo w dobie zwalonej żywności trudno się połapać
Wiecie skąd można kupić jakieś dobrej jakości mięsa, bez tych azotynów sodu czy innych gówien?
Bo widze to na szynkach, kabanosach, kiełbasach, dosłownie wszystkim?
Kupujesz u rzeźnika i robisz wszystko samemu.
 
mam pytanie bo w dobie zwalonej żywności trudno się połapać
Wiecie skąd można kupić jakieś dobrej jakości mięsa, bez tych azotynów sodu czy innych gówien?
Bo widze to na szynkach, kabanosach, kiełbasach, dosłownie wszystkim?

Kupujesz u rzeźnika i robisz wszystko samemu.
Jak @Siwy25_1 . Najlepiej podpytać znajomych, na 90% mają lub znają kogoś kto mieszka na wsi. Tam załatwić dobrej jakości mięso jest dużo łatwiej.
 
A jest tam coś co się może przydać?

Nie wiem czego ci potrzeba i na ile sam ogarniasz co z czym i ile.

IMG_20221109_142443.jpg
 
Ja to nimi gardzę :fjedzia: ale tak jak piszesz, szkoda dzieciaków którzy wierzą w to ich pierdolenie.
przecież robili testy :roberteyeblinking:
Do kubka nasikać Ci może każdy. Tak samo z morfologią ile to dać kogoś wyniki.

Ja widzę te dzieciaki w ciuchach WK po siłkach. Ćwiczą na odpierdol, kropli potu nie zobaczysz i pewnie stosują IYFYM :beczka:
Potem kończą na balecie, bo nie urósł jak idol jedząc czipsy na kolację, albo co gorsza z towarem w dupie bez żadnej wiedzy.
No bo metka nie blokuje byku!
 
Do kubka nasikać Ci może każdy. Tak samo z morfologią ile to dać kogoś wyniki.

Ja widzę te dzieciaki w ciuchach WK po siłkach. Ćwiczą na odpierdol, kropli potu nie zobaczysz i pewnie stosują IYFYM :beczka:
Potem kończą na balecie, bo nie urósł jak idol jedząc czipsy na kolację, albo co gorsza z towarem w dupie bez żadnej wiedzy.
No bo metka nie blokuje byku!
:whodefuk::whodefuk::whodefuk:
 
Pytales sie kiedys o hormon wzrostu, jednak sie nie zdecydowalem, trener to zaczal walic razem z insulina. Wyglada dobrze, ale czy to warte tego hajsu, to szczerze nie wiem.
Byku Ty jesteś już wystarczająco wielki. Dorzuć sobie na masę NPP i styknie. Przy takim niskim BF będziesz miał lepszy efekt niż po GH.

A z ciekawości po ile u was GH?
 
Back
Top