Suplementacja i odżywianie przeciętnego człowieka

Polecicie jakoś fajną książke z przepisami keto lub w temacie keto??? Potrzebuję pod prezent dla kogoś zajaranego tematem.
 
Polecicie jakoś fajną książke z przepisami keto lub w temacie keto??? Potrzebuję pod prezent dla kogoś zajaranego tematem.

Jak już kupisz to pdf'em możesz się podzielić. Pozdrawiam
:roberteyeblinking:
 

Jak już kupisz to pdf'em możesz się podzielić. Pozdrawiam
:roberteyeblinking:
jakaś sprawdzona pozycja? Ewentualnie coś stacjornarnie, bo nie wiem czy dojdzie do Świąt...
 
Polecicie jakoś fajną książke z przepisami keto lub w temacie keto??? Potrzebuję pod prezent dla kogoś zajaranego tematem.
Ziomek ma też ciekawy kanał na YT, https://youtube.com/@DawidDobropolski

Dużo ciekawych rzeczy. Lubię go posłuchać, chłop jest elokwentny i ma sporą wiedzę. Pamiętam go z czasów uczelnianych, jedyny gość z grupy, z którym można było naprawdę solidnie porozmawiać.
 
Co się odjaniepawliło z ceną keratyny? Pierwszy raz od lat chciałem kupić paczkę bo się u Hubermana w podcaście na słuchałem że dobrze działa na mózg i doznałem szoku.
Kurwa pół kilo najprostszego monohydrantu z jakiejś gówno firmy za 80zł? Parę lat temu za chyba najdroższego wtedy universala płaciłem może 30zl.
 
Co się odjaniepawliło z ceną keratyny? Pierwszy raz od lat chciałem kupić paczkę bo się u Hubermana w podcaście na słuchałem że dobrze działa na mózg i doznałem szoku.
Kurwa pół kilo najprostszego monohydrantu z jakiejś gówno firmy za 80zł? Parę lat temu za chyba najdroższego wtedy universala płaciłem może 30zl.
Body positive! Masz być chudym szczurem albo ulańcem i masz szybko umrzeć.

A tak bardziej poważnie surowiec podrożał, dostawy surowca podrożały, prąd do produkcji podrożał i to co szło od ruskich jest poblokowane.
Kreatyna jedyny w pełni przebadany i pozytywny suplement dla każdego, a cena się zrobiła porównywalna do flakona testa.
 
Body positive! Masz być chudym szczurem albo ulańcem i masz szybko umrzeć.

A tak bardziej poważnie surowiec podrożał, dostawy surowca podrożały, prąd do produkcji podrożał i to co szło od ruskich jest poblokowane.
Kreatyna jedyny w pełni przebadany i pozytywny suplement dla każdego, a cena się zrobiła porównywalna do flakona testa.
Ja wszystko rozumiem, ale żeby podbili cenę 3x?
To jest jakiś absurd w jakim świecie żyjemy, globalizacja, masturbacja zaraz Musk na Marsa wyśle ludzi a najprostszy i podstawowy proszek robiony przez Chińczyków za dolara/kg ma kosztować więcej niż polędwica wołowa?
 
Ja wszystko rozumiem, ale żeby podbili cenę 3x?
To jest jakiś absurd w jakim świecie żyjemy, globalizacja, masturbacja zaraz Musk na Marsa wyśle ludzi a najprostszy i podstawowy proszek robiony przez Chińczyków za dolara/kg ma kosztować więcej niż polędwica wołowa?
Od jakoś roku cena krety ciągle w górę. Jak tak dalej pójdzie to taniej będzie walić towar w dupę.
 
Back
Top