Street Workout

Ja schodzę z mroczkami przed oczami i odruchami wymiotnymi.
Możliwe, że nie zrobiłem poprawnie. Po kolei - nogi grzbiet klatka barki triceps biceps brzuch. 2 serie po 10 powtórzeń z przerwą 15 sekund i 30 między partiami. Tylko brzuch trochę więcej i zróżnicowane ćwiczenia
 
Zagłada forum.
maxresdefault.jpg
 
Możliwe, że nie zrobiłem poprawnie. Po kolei - nogi grzbiet klatka barki triceps biceps brzuch. 2 serie po 10 powtórzeń z przerwą 15 sekund i 30 między partiami. Tylko brzuch trochę więcej i zróżnicowane ćwiczenia
To kwestia jaki robisz. Ja robie dwa razy wiecej cwiczen niz w standardowym fbw, w dodatku staram sie robic duzym ciezarem z niezbyt duza iloscia powtorzen. tj. max 8.
 
To kwestia jaki robisz. Ja robie dwa razy wiecej cwiczen niz w standardowym fbw, w dodatku staram sie robic duzym ciezarem z niezbyt duza iloscia powtorzen. tj. max 8.
Ja mam 2 hantle po 10 tylko pod ręką. Niedużo, ale intensywność męcząca. Jutro opiszę co z tymi hantlami kombinuję, to może ktoś podrzuci lepsze ćwiczenia.
 
Ja mam 2 hantle po 10 tylko pod ręką. Niedużo, ale intensywność męcząca. Jutro opiszę co z tymi hantlami kombinuję, to może ktoś podrzuci lepsze ćwiczenia.
To ja ci proponuje taki trening:
- przysiady z hantelm przy klatce 20-30x
- 20-30 pompek normalnych
- wznosy hantla z przodu 10-20x (na barki)
- tricek hantelm 10x
- bicek hantlem 10x
- waskie pompki do oporu
- brzuszki do oporu

Robisz bez przerw, powtarzasz 4 razy. Minuta, maks dwie przerwy pomiedzy calym zestawem. Ja tak robie jak nie mam czasu na silke albo chce po prostu sie poruszac.
 
Last edited:
Jak pisałem w HP, chętnie bym do Was zajrzał w niedzielę. Rano polecę na groby, na sali mógłbym już być 9-10-11, zależy jak się dogadamy.
 
Ja jutro wpadne, w niedziele chyba odpadam, bo wyjdą mi wtedy 4 dni treningowe pod rząd, a muszę czasem odpocząć :D
 
Back
Top