Street Workout

Tak, o te na dwa zaczepy na przedramiona. W nie można dobre kopy nakurwiać.
Moze da sie poprosić. Dawniej leżało tam chyba ze sto różnych tarcz. Ale po przenosinach zamknęli w klatce. Hmm ciekawe czy da się wejść na salkę SWD bez nadzoru. Zapytam przy okazji
 
Panowie @Over i @michi972 będziecie może dzisiaj w Plazie albo na Mogilskiej? Chcieliśmy się z Orestem umówić, ale boimy się tych @%#$^#$^ dni otwartych w Platinium. Jakbyście byli to dajcie znać, czy warto w ogóle jechać.

Szczególnie interesują nas kolejki do dziewczyn w recepcji bo Orest na multisporta wchodzi.
 
Panowie @Over i @michi972 będziecie może dzisiaj w Plazie albo na Mogilskiej? Chcieliśmy się z Orestem umówić, ale boimy się tych @%#$^#$^ dni otwartych w Platinium. Jakbyście byli to dajcie znać, czy warto w ogóle jechać.

Szczególnie interesują nas kolejki do dziewczyn w recepcji bo Orest na multisporta wchodzi.
Wczoraj byłem, dzisiaj wolne, także odpadam. Zgaduje, że trochę ludzi się tam zwali. Normalnie po 18 na mogilskim jest sporo osób, ale dzisiaj pewnie będzie 2x tyle.
 
Panowie @Over i @michi972 będziecie może dzisiaj w Plazie albo na Mogilskiej? Chcieliśmy się z Orestem umówić, ale boimy się tych @%#$^#$^ dni otwartych w Platinium. Jakbyście byli to dajcie znać, czy warto w ogóle jechać.

Szczególnie interesują nas kolejki do dziewczyn w recepcji bo Orest na multisporta wchodzi.
Ja będę, jeszcze nie wiem czy na 20 czy 21, ale wtedy już może być inaczej
 
Ja też jak coś bym poszedł, ale jak mam się wkurwiać to może gdzie indziej lepiej :)
No teraz do piątku są dni otwarte i jest zagrożenie, graniczące z pewnością, że nie będzie się dało poćwiczyć, bo nawet normalnie jest ciężko, a co dopiero jak się wjebie tyle studentów...
 
Nie ćwiczą regularnie tylko jak są dni otwarte bo za darmo, ja pierdole...., takie coś jak dni otwarte na siłowni nie powinno istnieć
 
Nie ćwiczą regularnie tylko jak są dni otwarte bo za darmo, ja pierdole...., takie coś jak dni otwarte na siłowni nie powinno istnieć
Ma to sens, co dni otwarte to zmieniałem silke na lepszą aż trafiłem do Drwala.
 
U mnie nie ma dni otwartych na siłowni nigdy i nie ma problemu z przeładowaniem :no no:, oczywiście zgadza się, że trafi się ktoś kto chce sprawdzić inną siłownię, ale większość to takie flaki baranie, co normalnie się nie ruszają bo im szkoda kasy, a jak są dni otwarte to wtedy idą bo za darmo :no no:
 
U mnie nie ma dni otwartych na siłowni nigdy i nie ma problemu z przeładowaniem :no no:, oczywiście zgadza się, że trafi się ktoś kto chce sprawdzić inną siłownię, ale większość to takie flaki baranie, co normalnie się nie ruszają bo im szkoda kasy, a jak są dni otwarte to wtedy idą bo za darmo :no no:
Gdzieś mam foto kolejki do recepcji, która się kończy poza budynkiem
 
Idźcie do retro gym. Spokój gwarantowany. Sam wolny ciężar. Klimat piwnicy. Koksy w klapkach czytającego gazety.
 
Idźcie do retro gym. Spokój gwarantowany. Sam wolny ciężar. Klimat piwnicy. Koksy w klapkach czytającego gazety.
I były współpracownik, którego pierdolenia nie mogłem znieść w delegacjach.

No i grzyb w powietrzu
 
Ja se dzisiaj trening w domu pykne, drazek jest, trxy sa, sprezyny sa.
 
Ja nie byłem od początku tygodnia więc dzisiaj już nie podaruję muszę gdzieś pójść
 
Podobno na wadowickiej nie ma dużo ludzi, chyba tam uderzę, choć klimat Ukraina mnie nie pociąga :D
 
Nie musi być :), mnie to obojętne w sumie ale tak jakoś, wyszło, jak coś to wyjebie do Gym Parku mam czas :D
 
Nie musi być :), mnie to obojętne w sumie ale tak jakoś, wyszło, jak coś to wyjebie do Gym Parku mam czas :D
GYm PArk to miejscówka dla "tradycjonalistów" Super wyposażona, ale nie tak wypasiona jak Platinium. Ale tam ćwiczą największe koksy, zawodniczki itd.

Tam ostatni raz zrobiłem martwy i byłem znoszony po schodach :mamed:
 
Ja lubię takie siłownie, bez lanserstwa slit fotek i innego pedalstwa :D, zresztą do machnięcia pleców i bicka to mi drążek, hantle i sztanga wystarczy :)
 
Ja lubię takie siłownie, bez lanserstwa slit fotek i innego pedalstwa :D, zresztą do machnięcia pleców i bicka to mi drążek, hantle i sztanga wystarczy :)
Ale tam masz mnóstwo sprzętu. Slit focie też będą bo co druga dziewczyna ma fanpage.
 
Back
Top