Street Workout

@Masu @Over noga po kulance z Wewiurem rozjebana, nie wiem czy kiedykolwiek wrócę do sportu... :wink:

Uwaga, drastyczne, +18, gorsze niz fotki na rotten.com :D

vs4taCu.jpg

Na szczęście z pomocą przyszła moja córeczka, a raczej jej plastry :D
5G6rrZi.jpg
 
Przy planku brzuch pracuje mocno. Ja za to mam zakwasy na plecach mocniejsze niż po miewam po siłowni :boystop:


Nieeee, ja zapomniałem, że planka robie i tylko raz zrobiłem. Plecy już miałem dojechane po podciąganiu z Dzikiem.
 
To od kopnięć, ja nie robiłem planków, a też czuję brzuchol, zwłaszcza skośne.

Pewnie przez obrotówki, którymi zadziwiałem fanów Conora i okoliczne fitneski.

BTW Troche ludzi sie gapiło
 
Jak najbardziej :), pytanie o której :)
Jutro 17.00, a pytanie gdzie jest zasadne, bo w Fitness Platinium są dni otwarte, co rodzi pewne komplikacje. Gdyż dostać się do maszyn, albo drążka graniczy z cudem normalnie, a przy dniach otwartych to mogą być listy kolejkowe jak po pralkę w 73r.
 
Jutro 17.00, a pytanie gdzie jest zasadne, bo w Fitness Platinium są dni otwarte, co rodzi pewne komplikacje. Gdyż dostać się do maszyn, albo drążka graniczy z cudem normalnie, a przy dniach otwartych to mogą być listy kolejkowe jak po pralkę w 73r.
Ja wczoraj widziałem czteroosobową kolejkę lasek do jakiegoś ćwiczenia. Dwie nawet na ziemi siedziały.

Bo kurwa planu nie można zmienić :poke:
 
Ja się tak zmotywowałem sobotnim treningiem, że dziś sobie też zrobiłem delikatny rozruch aerobowy :) 20 minut na rowerze spinningowym (odkurzyłem dziada) i potem 20 minut jakichś podskokow, walki z cieniem i treningu z wykorzystaniem 15-kilowej córki jako kettla :crazy:

Jakoś trzeba zacząć :)
 
Ja się tak zmotywowałem sobotnim treningiem, że dziś sobie też zrobiłem delikatny rozruch aerobowy :) 20 minut na rowerze spinningowym (odkurzyłem dziada) i potem 20 minut jakichś podskokow, walki z cieniem i treningu z wykorzystaniem 15-kilowej córki jako kettla :crazy:

Jakoś trzeba zacząć :)

No widzisz kurwa? Favela każdego zmusi do bycia najlepszą wersją siebie ;)
 
No widzisz kurwa? Favela każdego zmusi do bycia najlepszą wersją siebie ;)

Dzięki dzięki :pray:

Weź rozkmiń, żeby w sobotę były dostępne te duże tarcze, bo mam pomysł na jakiś tam freestyle'owy trening :)
 
Dzięki dzięki :pray:

Weź rozkmiń, żeby w sobotę były dostępne te duże tarcze, bo mam pomysł na jakiś tam freestyle'owy trening :)
Duże do kopania? Jedna zawsze jest. Czy chodzi ci o takie na przedramiona?
 
Back
Top