Siłownia ( rzeźba, spalanie) pytanie :)

@B.I.G Makumba to mój excel. Normalnie 150 ziko masz free.
Z prawej strony masz produkty "czyste" podzielone na białko/węgle/tłuszcze i do tego co Ci wyzej napisałem trzeba wyliczyć zapotrzebowanie kaloryczne i później przeliczyć to na te 40%-40%-20% makro.
no on ma zapotrzebowanie 3300 kcal koło
Bo ja tych makro to ogarniam jak Gejczi parter
 
Dzięki Panowie ujrzycie niedługo bestię jak będzie walczył w MMA:irish:
@marcinos co tam pisałeś jakie typy na AJ-Usyk i Gervonta-Ryan to dam napisałem elaboraty w temacie o boksie
 
Dzięki Panowie ujrzycie niedługo bestię jak będzie walczył w MMA:irish:
@marcinos co tam pisałeś jakie typy na AJ-Usyk i Gervonta-Ryan to dam napisałem elaboraty w temacie o boksie
aj usyk no chujowo oceniac bo jednak w glowie na pewno siedzi wojna, takze nie wiem jak przygotowania, jesli aj nie pojdzie na ostro jak z kliczka to usyk go powinien wyboksowac. A gervonta to dla mnie pewniak.
 
aj usyk no chujowo oceniac bo jednak w glowie na pewno siedzi wojna, takze nie wiem jak przygotowania, jesli aj nie pojdzie na ostro jak z kliczka to usyk go powinien wyboksowac. A gervonta to dla mnie pewniak.
ja tam elaborat napisałem w oddatku GGG vs Canelo
jak chcesz to tam poszukaj stronę-dwie przed
 
ja bym go zblendowal :) wszystko co moge to blenduje, nawet ostatnio zastnawialem sie czy cycka z inydka nie zblendowac :D
Tez mialem kiedys taka faze na blendowanie , i tez wpadłem na pomysl by piers gotowana blendowac noi nie polecam :korwinlaugh: ciezko przez gardlo przechodzi .

Zamiast zjebanego gajnera to przy masie mozna sobie samemu fajne szejki robic z platkami owsianymi orzechami itd i wychodzi konoret dawka wegli
 
Jak jest chudy to ZERO cardio kurwa powtarzam ZIOBRO cardio. 2 lata masy i dopiero może zacząć tracić czas na bieżni
Co do cardio przy masie to też moze miec swoje plusy bo metabolizm przyspieszy przez co bedzie wiecej jadl . Jak raz czy dwa razy w tyg pobiega czy rower dorzuci to mysle , ze moze pomoc
 
@B.I.G Makumba dzieciak w tym wieku, że testo mu dopierdoli samoistnie po sufit. Jedyne co musi robić to żreć jak świnia i ćwiczyć. Jak chce przywalić mięcha to kilka podstawowych ćwiczeń i nic więcej nie potrzeba: przysiad, podciąganie, wyciskanie na ławce, wyciskanie żołnierskie, martwy, dipy, podciąganie nóg w zwisie wymiennie z jakąś deską na przykład i czasem niech dorzuci uginanie na bicek żeby miał frajdę, że mu łapa puchnie. Z rok na FBW po jednym ćwiczeniu na partię co drugi dzień. I wpierdalać musi, choć w tym wieku i przy tej budowie nawet nie musi zbytnio się przejmować co je, byle nie totalne śmieci i byle dużo. Na maminych obiadkach wystarczająco makro dowali jeśli wrzuci w siebie z 3500 kcal. Cierpliwie niech gotuje kamień a o następnych krokach niech pomyśli jak zbuduje podstawy i organizm z dziecioka przeskoczy w dorosłość.
 
@B.I.G Makumba dzieciak w tym wieku, że testo mu dopierdoli samoistnie po sufit. Jedyne co musi robić to żreć jak świnia i ćwiczyć. Jak chce przywalić mięcha to kilka podstawowych ćwiczeń i nic więcej nie potrzeba: przysiad, podciąganie, wyciskanie na ławce, wyciskanie żołnierskie, martwy, dipy, podciąganie nóg w zwisie wymiennie z jakąś deską na przykład i czasem niech dorzuci uginanie na bicek żeby miał frajdę, że mu łapa puchnie. Z rok na FBW po jednym ćwiczeniu na partię co drugi dzień. I wpierdalać musi, choć w tym wieku i przy tej budowie nawet nie musi zbytnio się przejmować co je, byle nie totalne śmieci i byle dużo. Na maminych obiadkach wystarczająco makro dowali jeśli wrzuci w siebie z 3500 kcal. Cierpliwie niech gotuje kamień a o następnych krokach niech pomyśli jak zbuduje podstawy i organizm z dziecioka przeskoczy w dorosłość.
Pro :penn:
 
Pany, a z tą kreatyną to kiedyś czytałem żeby brać rano na czczo bo wtedy szybciej przechodzi przez nerki i nie zostawia czegoś tam szkodliwego. Prawda to czy lepiej brać po jakichś tam ćwiczeniach?
 
Back
Top