Siłownia ( rzeźba, spalanie) pytanie :)

Ej mam pytanie
Czy takie urządzenie co się na głowę zakłada i trenujesz przez to szyję jest zdrowe? Takie cos używał Mayweather, Tyson, Joshua czy Reem
Składa się z rzep i łańcucha i na tym łańcuchu wieszasz obciążenie
 
e mordy mam pytanie
W sprawie szejka proteinowego to po jakim czasie się psuje? Jakby można od zrobienia po 2 godzinkach np go wypić czy nie za bardzo?
Kup sobie szejker z pojemnikiem na białko lub wsypuj do torebki będzie wyglądać jakbyś brał koks ale wtedy większy szacun :beczka:
 
ej pytanie z innej beczki, przeterminowany twarog o jakies 2 tygodnie, da sie to wypic czy nie bardzo?
Kurła, to jak u mnie leży twaróg dwa dni w lodówce po terminie to już idzie do kosza albo daje żonie :jjsmile:
Przeterminowane o 2 miesiące znajdowałem w lodówce i zjadałem. Jak nie ma "napompowanego" opakowania to luz
Gruby przecież ty wszystko wpierdolisz jak świnia, dla ciebie nie ma czegoś takiego jak przeterminowane:mamed:
 
Kurła, to jak u mnie leży twaróg dwa dni w lodówce po terminie to już idzie do kosza albo daje żonie :jjsmile:

Gruby przecież ty wszystko wpierdolisz jak świnia, dla ciebie nie ma czegoś takiego jak przeterminowane:mamed:
Nie gruby tylko ciało pozytywny potężnie zbudowany mężczyzna :nono:
żarcik:beczka:
 
Kup sobie szejker z pojemnikiem na białko lub wsypuj do torebki będzie wyglądać jakbyś brał koks ale wtedy większy szacun :beczka:
Kilka lat temu znajomego zawinęli z woreczkami, w których miał podzieloną kreatynę na cały tydzień i analizowali w laboratorium. :pociesznymirek:
 
Ej mam pytanie
Czy takie urządzenie co się na głowę zakłada i trenujesz przez to szyję jest zdrowe? Takie cos używał Mayweather, Tyson, Joshua czy Reem
Składa się z rzep i łańcucha i na tym łańcuchu wieszasz obciążenie
dobra ponawiam pytanie
bo tylko szplin odpowiedział a chciałbym jeszcze zobaczyć kilku ekspertów
 
A na marginesie wypowiadasz się na wielu tematach, ale trochę wychodzi z xi nie janusz
spierdalaj rasisto :boystop:
mam od dziecka wiedze na wiele tematów ale nie turbo super wielką
Parafrazując słowa Mayweathera, jestem człowiekiem wielu rzeczy ale mistrzem niczego:fjedzia:
A czemu ma być niezdrowe?
czytałem gdzieś że coś może chujowego się stać, a na temat siłki to wiedzy nie mam
 
spierdalaj rasisto :boystop:
mam od dziecka wiedze na wiele tematów ale nie turbo super wielką
Parafrazując słowa Mayweathera, jestem człowiekiem wielu rzeczy ale mistrzem niczego:fjedzia:

czytałem gdzieś że coś może chujowego się stać, a na temat siłki to wiedzy nie mam
Najważniejsze pytanie to na co Ci to ćwiczenie? Jest to jako uzupełnienie treningu sztuk walki? Czy w jakimś innym celu. Jak wspomniał @Siwy25_1 każde ćwiczenie może być niebezpieczne jeśli przesadzimy z ciężarem i stawy dostaną po dupie. Jeśli chcesz popracować nad karkiem to polecam techniki zapaśnicze bez ciężaru, albo praca w klinczu z drugą osobą.
 
Najważniejsze pytanie to na co Ci to ćwiczenie? Jest to jako uzupełnienie treningu sztuk walki? Czy w jakimś innym celu. Jak wspomniał @Siwy25_1 każde ćwiczenie może być niebezpieczne jeśli przesadzimy z ciężarem i stawy dostaną po dupie. Jeśli chcesz popracować nad karkiem to polecam techniki zapaśnicze bez ciężaru, albo praca w klinczu z drugą osobą.
no też czytałem o karuzeli zapaśniczej
Tyle że to trzeba robić powoli bo inaczej za kilka lat bym powiedział ,,I broke my back" jak Mike
 
no też czytałem o karuzeli zapaśniczej
Tyle że to trzeba robić powoli bo inaczej za kilka lat bym powiedział ,,I broke my back" jak Mike
To nawet jak chcesz ćwiczyć tą szyję z ciężarem to musisz całą górę tylnej taśmy też wzmacniać. Tylny barku, pod i nadgrzebieniowy, trapezowy, rotatory.

Większość mięśni działa na zasadzie siłownika jeden zgina drugi prostuje. Jak któryś z pary jest silniejszy to osłabia drugi najprościej mówiąc.

Fajterskie metody treningu szyji są dla mnie zagadką.
 
Panowie jako ze połamałem stopę, bieganie, rower i pływanie muszę odstawić.Pomyślałem ze mogę te kilka tygodni spędzone w domu poświecić na poprawienie górnej partii ciała. Mam hantle i chce kupić laweczke. Jakie ćwiczenia na górna partie? Jakiś przykładowy plan ktoś mógłby rozpisać. Cały czas zbijam masę wiec więcej powtórzeń z mniejszym obciążeniem by pasowało robic
 
Panowie jako ze połamałem stopę, bieganie, rower i pływanie muszę odstawić.Pomyślałem ze mogę te kilka tygodni spędzone w domu poświecić na poprawienie górnej partii ciała. Mam hantle i chce kupić laweczke. Jakie ćwiczenia na górna partie? Jakiś przykładowy plan ktoś mógłby rozpisać. Cały czas zbijam masę wiec więcej powtórzeń z mniejszym obciążeniem by pasowało robic
Jak ławeczka to tylko @Baasteek
:beczka:
 
Panowie jako ze połamałem stopę, bieganie, rower i pływanie muszę odstawić.Pomyślałem ze mogę te kilka tygodni spędzone w domu poświecić na poprawienie górnej partii ciała. Mam hantle i chce kupić laweczke. Jakie ćwiczenia na górna partie? Jakiś przykładowy plan ktoś mógłby rozpisać. Cały czas zbijam masę wiec więcej powtórzeń z mniejszym obciążeniem by pasowało robic
Cały czas ten mit krąży, niesamowite xD

Żarcie dedykuje czy masa czy redukcja. Nadwyżka kcal albo deficyt kalorii nie ilość powtórzeń.
Trening to inna sprawa. Wiesz przecież ze są mięśnie wolno i szybkokurczliwe wiec trzeba pracować na różnych zakresach niezależnie od podaży kalorycznej.
 
@marcinos odpowiadam tutaj, bo nie chcę offtopować w HP o ile ogólnie to możliwe, no ale zaraz by było trzeba wypierdalać do tematu o siłowni

@HubiSSJ3 nie kumam troche z czego sie smiejesz, schudlem z +120 na 85, nadal robie cardio codziennie po godzinie rano, trobie trening silowy i dalej jak znajde czas to smigam przynajmniej raz w tyg na cos uderzanego.

To elegancko, ciśnij dalej, bo jak widać jest progres bo w wyżej wspominanym temacie miałeś jeszcze 105kg ;) Ale w sumie nie o redukcję samą w sobie mi chodzi.

Czy już teraz wjeżdża masa? I na którym etapie dorzuciłeś tą mocniejszą suplementację ;)?
 
@marcinos odpowiadam tutaj, bo nie chcę offtopować w HP o ile ogólnie to możliwe, no ale zaraz by było trzeba wypierdalać do tematu o siłowni



To elegancko, ciśnij dalej, bo jak widać jest progres bo w wyżej wspominanym temacie miałeś jeszcze 105kg ;) Ale w sumie nie o redukcję samą w sobie mi chodzi.

Czy już teraz wjeżdża masa? I na którym etapie dorzuciłeś tą mocniejszą suplementację ;)?
@marcinos co to za 85 kg?
To ja wino skończyłem już od razu z 88 na 90 na budziku xD

To ja karzeł mam więcej :beczka:
Ja tu miałem być tym mniejszym!
 
To ja karzeł mam więcej
Screen-Shot-Media-What-is-a-manlet-Here-s-everything-you-need-to-know-about-the-internet-s-favourite-trolling-term-meme.png

Taki tam mały offtop, bez roid rageów proszę :beer:
 
@HubiSSJ3 @Siwy25_1 spokojnie byczki jeszcze bede duzy, od wrzesnia wchodze na mase. Teraz chcialem zejsc z masy, zeby odciazyc troche stawy i popracowac z fizjo, bo mialem wystajacy brzuch, pisalem gdzies tam o tym. Myslalem, ze tluszcz trzewny czy cos, a okazalo sie, ze to wada sylwetki, wiec troche pracy z fizjo mialem wiec wiecej czasu przykladalem do tego niz do cwiczen typowo silowych.
 
@HubiSSJ3 @Siwy25_1 spokojnie byczki jeszcze bede duzy, od wrzesnia wchodze na mase. Teraz chcialem zejsc z masy, zeby odciazyc troche stawy i popracowac z fizjo, bo mialem wystajacy brzuch, pisalem gdzies tam o tym. Myslalem, ze tluszcz trzewny czy cos, a okazalo sie, ze to wada sylwetki, wiec troche pracy z fizjo mialem wiec wiecej czasu przykladalem do tego niz do cwiczen typowo silowych.
Pewnie jebana hiperlordoza.
Jak tak to witam w klubie mam problem to kurewstwo poprawić.

Temu schodzę i tak mocno pilnowałem estro, bo przy tym schorzeniu back pumps są nie do zniesienia.

Gadałem z kumplem z wagi ciężkiej on jakiś czas temu dostał zastrzyk steroidowy w kręgosłup i mówił że problemy z plecami zniknęły. Muszę się dowiedzieć.
 
Back
Top