Siłownia ( rzeźba, spalanie) pytanie :)

Koksy! Jakieś wygodne rękawice do ćwiczeń. Na drążki itd.

Żeby można było drążek wygodnie złapać...
beta-jessee.gif
 
Kierwa, jak się podciągam w robocie na, np. kątownikach to za wiele mi ta magnezja nie pomoże :)

Chodzi mi o ochronę dłoni ale żeby było wygodnie chwycić bo kiedyś miałem takie, że jak chciałem złapać drążek (pręt) to ledwo dłonie w nich zginałem :)

Ja używam czegoś takiego, dla mnie dużo lepsze rozwiązanie od rękawiczek i nie mam odcisków w ogóle odkąd zacząłem tego używać.
 
Chodzi mi o ochronę dłoni ale żeby było wygodnie chwycić bo kiedyś miałem takie, że jak chciałem złapać drążek (pręt) to ledwo dłonie w nich zginałem :)
Możesz poszukać jakiś rękawic do prac na wysokości. Chwyt mają w miarę pewny i są dość grube żeby chronić dłoń.
 
Możesz poszukać jakiś rękawic do prac na wysokości. Chwyt mają w miarę pewny i są dość grube żeby chronić dłoń.
W sumie w pracy mam właśnie takie "robocze" ale jakbym czasami musiał na drążkach między ludźmi poćwiczyć to wolałbym jednak w takich nie :awesome:
 
Nie bardzo było gdzie to zapytam tu. Czy ktoś z was ma przepukliny kręgosłupa i trenuje boks ? Jest to mądre czy raczej zakazane ?
 
Nie bardzo było gdzie to zapytam tu. Czy ktoś z was ma przepukliny kręgosłupa i trenuje boks ? Jest to mądre czy raczej zakazane ?
Sport przy przepuklinach jest wskazany - jak najwiecej wskazanego sportu, np plywanie, rower, gimnastyka.
Odpada dzwiganie ciezarow, martwe ciagi itp. cwiczenia obciazajace dodatkowo kregoslup.
Boks mocno obciaza miesnie plecow i brzucha - powinien byc pomocny we wzmacnianiu tych partii ktore przy przepuklinie byly kiedys mocno oslabione, ale to juz musisz isc do specjalisty, zrobic sobie rezonans jak to dokladnie wyglada.
 
dobra kiedyś się zapytałem ale chujowo sprecyzowałem :fjedzia:
Czy mogę se zrobić szejka i wrzucić go do lodówki i na drugi dzień wypić? Np, wstawiam do lodówki o 23 a pije następnego dnia o 9? Czy będzie incydent kałowy?
 
dobra kiedyś się zapytałem ale chujowo sprecyzowałem :fjedzia:
Czy mogę se zrobić szejka i wrzucić go do lodówki i na drugi dzień wypić? Np, wstawiam do lodówki o 23 a pije następnego dnia o 9? Czy będzie incydent kałowy?
Z czego ten szejk? Sam robię często z mleka, odżywki białkowej, płatków owsianych po czym wkładam do lodówki i nic się z nim nie dzieje.
 
Z czego ten szejk? Sam robię często z mleka, odżywki białkowej, płatków owsianych po czym wkładam do lodówki i nic się z nim nie dzieje.
ja to płatki owsiane, mleko, trochę wody żeby nie było takie gęste, masło orzechowe
Często dodaje owoce(banany lub borówki, ewentualnie jeżyny) i skyr jakiś
 
ja to płatki owsiane, mleko, trochę wody żeby nie było takie gęste, masło orzechowe
Często dodaje owoce(banany lub borówki, ewentualnie jeżyny) i skyr jakiś
Czemu to chcesz robić wieczorem jak to jest minuta roboty?

Ja też takie robiłem.
Płatki + wpc + maślanka + masło orzechowe.
Moment I masz zrobione.
 
dobra kiedyś się zapytałem ale chujowo sprecyzowałem :fjedzia:
Czy mogę se zrobić szejka i wrzucić go do lodówki i na drugi dzień wypić? Np, wstawiam do lodówki o 23 a pije następnego dnia o 9? Czy będzie incydent kałowy?
Na spokojnie w lodówce, będzie git, ja jem tak samo, nawet 2 szejki mam.
@Siwy25_1 nie chce mi się zmywać rano:)
 
Back
Top