Siłownia ( rzeźba, spalanie) pytanie :)

Zna się tutaj ktoś na rowerach? Moglibyście mi napisać ile taki sprzęt może być warty?
Niesprawny "góral" marki Bros wymagający drobnych napraw (m.in. hamulce, lewy pedał, chyba przerzutki (nie jestem pewny), siodełko do wymiany, chyba tylne koło, dętki). Jest też lekko dotknięty rdzą w niektórych miejscach.
Nowy kosztował o ile dobrze pamiętam ~800zł.
 

Attachments

  • PXL_20220914_123653100.jpg
    PXL_20220914_123653100.jpg
    817.8 KB · Views: 6
Zna się tutaj ktoś na rowerach? Moglibyście mi napisać ile taki sprzęt może być warty?
Niesprawny "góral" marki Bros wymagający drobnych napraw (m.in. hamulce, lewy pedał, chyba przerzutki (nie jestem pewny), siodełko do wymiany, chyba tylne koło, dętki). Jest też lekko dotknięty rdzą w niektórych miejscach.
Nowy kosztował o ile dobrze pamiętam ~800zł.
Ja sie srednio znam,ale warty bedzie tyle ile ktos będzie chciał za niego zaplacic : )
 
Wyciąg góra-dół Marbo-Sport, montowany wkrętami do ściany i podłogi. Trochę podrdzewiały w niektórych miejscach oraz z odpryskami lakieru (zwłaszcza w miejscach na wkręty i okolicach), poza tym w pełni sprawny.
Opierdalam niedługo za 550zł (zszedłem z 600zł).
Dobra cena, czy mogłem wyciągnąć więcej? Jeśli tak, to ile?
 

Attachments

  • PXL_20220511_083413588.jpg
    PXL_20220511_083413588.jpg
    1 MB · Views: 18
  • PXL_20220511_084635248.jpg
    PXL_20220511_084635248.jpg
    1.2 MB · Views: 17
  • PXL_20220511_084638710.jpg
    PXL_20220511_084638710.jpg
    1.2 MB · Views: 18
Wyciąg góra-dół Marbo-Sport, montowany wkrętami do ściany i podłogi. Trochę podrdzewiały w niektórych miejscach oraz z odpryskami lakieru (zwłaszcza w miejscach na wkręty i okolicach), poza tym w pełni sprawny.
Opierdalam niedługo za 550zł (zszedłem z 600zł).
Dobra cena, czy mogłem wyciągnąć więcej? Jeśli tak, to ile?
Tak z ciekawosci. Dlaczego pozbywasz sie takiego sprzetu ? Czy to z piwnicy sasiada ?
 
Tak z ciekawosci. Dlaczego pozbywasz sie takiego sprzetu ? Czy to z piwnicy sasiada ?

Sprzęt leżał latami w garażu, w domu rodzinnym nieużywany. Postanowiłem w końcu się zebrać i go sprzedać, bo przecież do mieszkania go nie wezmę i nie zamontuję.
Niech ktoś inny zrobi z niego użytek.
Fakt, że wpadnie za niego trochę grosza też, oczywiście, nie był bez znaczenia. :roberteyeblinking:
 
Sprzęt leżał latami w garażu, w domu rodzinnym nieużywany. Postanowiłem w końcu się zebrać i go sprzedać, bo przecież do mieszkania go nie wezmę i nie zamontuję.
Niech ktoś inny zrobi z niego użytek.
Fakt, że wpadnie za niego trochę grosza też, oczywiście, nie był bez znaczenia. :roberteyeblinking:
Chcesz być chudym szczurem?
 
Chcialbym sie pochwalic, jak na starucha moja forma. Ciezko pracowalem, krew pot lzy, ale kurwa oplacilo sie. @Halibut 2.0 jak osiagniesz to w ciagu roku, daje ci 10 tysi. Tylko po to zeby pokazac, jaka ciota jestes @Siwy25_1 @pyrazgr


O kurwa, ale Ty masz kompleksy.

Czyli każdy kto w ciągu roku nie osiągnie takiej sylwetki, jest ciota, bo Ty ją osiągnąłeś w rok? Czyli obrażasz całe forum? Swoja rodzinę i bliskich?
 
O kurwa, ale Ty masz kompleksy.

Czyli każdy kto w ciągu roku nie osiągnie takiej sylwetki, jest ciota, bo Ty ją osiągnąłeś w rok? Czyli obrażasz całe forum? Swoja rodzinę i bliskich?
nie, przeciez sam mowisz, ze jestes na redukcji. Motywuje cie, czemu patrzysz w czarnych barwach, ze za rok bedziesz dalej upasiony.
 
Back
Top