Polityka


Ale w Polsce. W samym centrum Europy. Małe cpk się kurwa nie opłaca.

Jeszcze raz. Fur dojczland jebane dzbany.
 
O czym Ty w ogóle piszesz? Ja już normalnie nie wiem, jak się odnosić do tego typu zachowań. Robisz teraz z siebie ofiarę, czy o co Ci chodzi? Kto Ci odbiera prawo do relacji z Bogiem? Skoro należysz do Kościoła katolickiego, to jesteś katolikiem. To jednak nie daje Ci prawa do zmiany doktryny. Możesz sobie nawet wierzyć w potwora spagetti i mówić, że to katolicyzm oraz Twoja osobista relacja, ale wciąż będzie to totalny absurd. Nie wiem, czy potrafisz zrozumieć, że doktryna katolicka nie jest zbiorem Twoich poglądów i to nie polega na tym, że każdy może sobie wierzyć po swojemu. Już nie wiem, jak mam to jaśniej wyrazić.
Jezeli otwartosc, tolerancja i miłosierdzie to dla Ciebie zmiana doktryny to chyba jednak nie nalezymy do tego samego Kosciola katolickiego.
A co do buty - to tak, możesz mnie pouczać na tematy, którymi się zajmuję na co dzień i imputować mi zmyślone zarzuty, spoko tak też można.
To napisz czym sie zajmujesz na codzien bo juz nie moge wytrzymac z ciekawosci z kim to zadarlem.
Jakieś pokrewieństwo z osobą Karatecką?
Nie, ale lubie goscia. Wy pewnie tez bo non stop o nim piszecie.
Gdzie Ci napisałem cokolwiek odnośnie Twoich doświadczeń duchownych ?
Chodzilo mi, ze jak dyskutowac o islamie jak nie zgadzamy sie w kwestiach naszej religii.
Nie wiem w zasadzie jak się do tego odnieść bo to co napisałeś powyżej to stek bzdur.
W zasadzie tak samo absurdalne twierdzenie jak większość Twoich wywodów odnośnie Braunova, katolicyzmu, polityki etc. co jest o tyle zaskakujące, że po formie wypowiedźi nie wydajesz się głupcem, a jednak dość często jak coś pierdolniesz, to wszystko na to wskazuje. Dysonans
Czyli takie 50/50. Dzieki
 

Ale w Polsce. W samym centrum Europy. Małe cpk się kurwa nie opłaca.

Jeszcze raz. Fur dojczland jebane dzbany.
To patrz to i płacz. Ale ważne, że osiemgwiazdek
 
Jezeli otwartosc, tolerancja i miłosierdzie to dla Ciebie zmiana doktryny to chyba jednak nie nalezymy do tego samego Kosciola katolickiego.
Wzorze moralny, o czym Ty znowu piszesz? Teraz chcesz mnie ekskomunikować z Kościoła? Przed chwilą płakałeś, że ktoś odmawia Ci relacji z Bogiem i wyklucza z Kościoła, chociaż nikt tego nie robił. I co? Lepiej się poczułeś, gdy nazwałeś samego siebie tolerancyjnym, miłosiernym i otwartym - a mnie implicite nietolerancyjnym, niemiłosiernym i zamkniętym? Gotów bym pomyśleć, że to skrzętnie skrywane poczucie wyższości i lepszości się wylało, ale na pewno tak nie jest. Oprócz nietolerancji, bycia zamkniętym i małodusznym chyba jestem po prostu złośliwy.

Widzę, że Ty nawet nie potrafisz odróżnić tolerancji od akceptacji. Co tu dopiero mówić o zagadnieniach teologicznych, o których nie masz zielonego pojęcia. Mogę jedynie podzielić obserwację @murphyMc, że po formie Twojej wypowiedzi człowiek stara się doszukać w tym jakiegoś odniesienia i sensu, ale pomimo wysiłku, dostrzega jedynie stertę bezsensownych wyrazów.
 


Wasze kochane WHO od tych szczepionek co miały uratować świat też zaklasyfikowało pedofilię jako orientację. Pewnie nie wiecie uśmiechnięci koledzy?
:beczka: Oni się chca tylko w szpitalach odwiedzać!

Zaufajcie ekspertom i przypominam, że waszymi głosami wprowadzają lpg do szkół na pełnej kurtyzanie. Spójrzcie teraz swoim dzieciom w oczy jebani frajerzy. Tfu
 
Wzorze moralny, o czym Ty znowu piszesz? Teraz chcesz mnie ekskomunikować z Kościoła? Przed chwilą płakałeś, że ktoś odmawia Ci relacji z Bogiem i wyklucza z Kościoła, chociaż nikt tego nie robił. I co? Lepiej się poczułeś, gdy nazwałeś samego siebie tolerancyjnym, miłosiernym i otwartym - a mnie implicite nietolerancyjnym, niemiłosiernym i zamkniętym? Gotów bym pomyśleć, że to skrzętnie skrywane poczucie wyższości i lepszości się wylało, ale na pewno tak nie jest. Oprócz nietolerancji, bycia zamkniętym i małodusznym chyba jestem po prostu złośliwy.

Widzę, że Ty nawet nie potrafisz odróżnić tolerancji od akceptacji. Co tu dopiero mówić o zagadnieniach teologicznych, o których nie masz zielonego pojęcia. Mogę jedynie podzielić obserwację @murphyMc, że po formie Twojej wypowiedzi człowiek stara się doszukać w tym jakiegoś odniesienia i sensu, ale pomimo wysiłku, dostrzega jedynie stertę bezsensownych wyrazów.
:beczka:
 

To w połączeniu z wypowiedzią generała Bienka że wojny nie będzie przez jakieś 8-10 lat i można spać spokojnie :eddieconspiracy:
 

Ważne, że Polska Uśmiechnięta.
Für dojczland
Mysle ze graja na to zeby osłabic wartosc tak samo jak z zakładami Azotowymi a potem opierdolic
Pisowskie huje zawyzali cene paliwa i nazbierali kasy i dlatego zysk wypracowali wczesniej

na dzisiaj np cena paliwa w Hiszpani jest o 1złoty mniejsza jak u nas kurwa jego mać
 

Ważne, że Polska Uśmiechnięta.
Für dojczland
spokojnie zaraz wytłumaczą, że wcześniej to orlen oszukiwał lub przejął jakąś inną spółkę i to ona zarabiała
 
Daj cały artykuł



premier ciapak wyjaśnił, komedia, żeby ciapak musiał zdrowy rozsądek przywracać

:beczka:


Dopiero islam was uspokoi, wybije z łbów te głupoty i tolerancję, lewarowi wolnościowcy. Bo to na bank wpływ rodziców islamskich ten bunt, @Siwy25_1 ma rację, bo oni głównie protestowali przeciw temu. Gacie lewaczków zbrązowiały ze strachu, że nagle główka może odpaść od ciała.
I to jest największa żenada tego co się dzieje.
 
ALE POLACY TEŻ!

Wspierasz narracje kremla.
Jest dobrze! Jest git!

Nie mam nic przeciwko ludziom, którzy tu przyjeżdżają żyć i pracować!
Trzeba ich wszystkich wpuścić a jeśli będą niegrzeczni to pokazać im drzwi, rozumiesz?
Wtedy wyjdą, z własnej woli.

Murzyn czy Ukrainiec, wszystko jedno, kim są sprawdzi się później.

Może trochę dzieci zniknie, może trochę kobiet zostanie zgwałconych, może trochę chłopów zostanie zadźganych ale przynajmniej nie dopuściliśmy do tego żeby Korwin gwałcił dzieci, ciemnogrodzie!
 
Zaczynamy tu od nowa.
1000035780.jpg

1000035779.jpg


1000035778.jpg
 
Jest dobrze! Jest git!

Nie mam nic przeciwko ludziom, którzy tu przyjeżdżają żyć i pracować!
Trzeba ich wszystkich wpuścić a jeśli będą niegrzeczni to pokazać im drzwi, rozumiesz?
Wtedy wyjdą, z własnej woli.

Murzyn czy Ukrainiec, wszystko jedno, kim są sprawdzi się później.

Może trochę dzieci zniknie, może trochę kobiet zostanie zgwałconych, może trochę chłopów zostanie zadźganych ale przynajmniej nie dopuściliśmy do tego żeby Korwin gwałcił dzieci, ciemnogrodzie!
Ciekawe czy ktoś oprócz mnie z tego tematu miał przyjemność napierdalać cipatych. Czy tylko Europe z hotelu i tefałenu widzieli.
:beczka:
Cos mi się wydaje że naszych wolnościowych kolegów katar19 zatrzymał w walce o swoje prawa także nieszanujący naszej kultury i naszego prawa ciapak zrobił by Im z dupy Grunwald. Ale przecież beka z prawaków, jest ok.
 
Ciekawe czy ktoś oprócz mnie z tego tematu miał przyjemność napierdalać cipatych. Czy tylko Europe z hotelu i tefałenu widzieli.
:beczka:
Cos mi się wydaje że naszych wolnościowych kolegów katar19 zatrzymał w walce o swoje prawa także nieszanujący naszej kultury i naszego prawa ciapak zrobił by Im z dupy Grunwald. Ale przecież beka z prawaków, jest ok.
Napierdalalem Ukrow, Gruzinów i Hindusów - liczy się trochę ?:) oni nie szanują naszej kultury to prawda
 
Ciekawe czy ktoś oprócz mnie z tego tematu miał przyjemność napierdalać cipatych. Czy tylko Europe z hotelu i tefałenu widzieli.
:beczka:
Cos mi się wydaje że naszych wolnościowych kolegów katar19 zatrzymał w walce o swoje prawa także nieszanujący naszej kultury i naszego prawa ciapak zrobił by Im z dupy Grunwald. Ale przecież beka z prawaków, jest ok.
Słuchaj, nie ma co być rasistą. Nie wolno!
Będziemy o tym rozmawiać dopiero jak zaczną głowy spadać i dupy pękać.

Do tego czasu siedzimy grzecznie, udajemy że nic się nie dzieje i jesteśmy jacy?

NO WO CZE ŚNI

Inaczej na pejsbuku Twoje koleżanki i ich partnerzy :juanlaugh: nie będą chcieli mieć z Tobą nic wspólnego!
 



premier ciapak wyjaśnił, komedia, żeby ciapak musiał zdrowy rozsądek przywracać

:beczka:


Dopiero islam was uspokoi, wybije z łbów te głupoty i tolerancję, lewarowi wolnościowcy. Bo to na bank wpływ rodziców islamskich ten bunt, @Siwy25_1 ma rację, bo oni głównie protestowali przeciw temu. Gacie lewaczków zbrązowiały ze strachu, że nagle główka może odpaść od ciała.
I to jest największa żenada tego co się dzieje.
Najlepsze jest to że UK jest chrześcijańskim krajem :beczka:
 
Słuchaj, nie ma co być rasistą. Nie wolno!
Będziemy o tym rozmawiać dopiero jak zaczną głowy spadać i dupy pękać.

Do tego czasu siedzimy grzecznie, udajemy że nic się nie dzieje i jesteśmy jacy?

NO WO CZE ŚNI

Inaczej na pejsbuku Twoje koleżanki i ich partnerzy :juanlaugh: nie będą chcieli mieć z Tobą nic wspólnego!

Jest dobrze! Jest git!

Nie mam nic przeciwko ludziom, którzy tu przyjeżdżają żyć i pracować!
Trzeba ich wszystkich wpuścić a jeśli będą niegrzeczni to pokazać im drzwi, rozumiesz?
Wtedy wyjdą, z własnej woli.

Murzyn czy Ukrainiec, wszystko jedno, kim są sprawdzi się później.

Może trochę dzieci zniknie, może trochę kobiet zostanie zgwałconych, może trochę chłopów zostanie zadźganych ale przynajmniej nie dopuściliśmy do tego żeby Korwin gwałcił dzieci, ciemnogrodzie!

Bingo!

Dokładnie taką postawę prezentują moi od wielu lat eks-znajomi, dlaczego eks?
Bo nie udźwignęli tego, że śmiem mieć inne zdanie na ten temat, co od razu okupiłem szybkim ostracyzmem z ich strony.
Wypisz wymaluj sedno myślenia uśmiechniętego nowoczesnego polaczka...

Pozdrawiam wszystkich baranów będących za przyjmowaniem tutaj kolejnych migrantów z innych kultur.

lol
1716486171027.png
 
Back
Top