Polityka

Pani szczecińska radna od tuska, której niestety nie udało się dostać do najważniejszego parlamentu i kosić ojro postanowiła utrzeć nosa wszystkim rasistowskim pisiorom i złożyła publicznie życzenia swojemu wnukowi. Nie wiem czy dostrzegacie to co ja...
Antoś, pamiętaj, że za 3 dni jest pewne święto, złóż życzenia :waldeklaugh:

Co trzeba miec w glowie, zeby w czasie takich napiec upubliczniac takie zdjecia. Szkoda chlopaka. Sie naczyta dzieki przyglupiej babce.
 
Typowe.
U Olejnik w rodzinie też jakaś się puściła z kolorowym i jest dziecko no to teraz każdy ma obowiązek kochać Murzynów bo jedna z drugą przecież nie mogą wyjść na idiotki, prawda?

Kobiety spalą wszystko wokół siebie żeby tylko nie ponieść konsekwencji swoich czynów.
o to to, dokładnie podobny wpis chciałem popełnić, głupie kurwy

Ale to nie tylko ich wina, to wina mężczyzn, którzy dopuścili do zgody na takie zmiany społeczne w dopuszczalnym zachowaniu kobiet, pierwszym błędem było powtarzam jak zwykle prawo do głosowania.
 
:DC:


GQZ89OuXwAEtNcK
 
Świat: Nie da się rozwalić 3 razy tego samego kontynentu, w zaledwie 100 lat.

Niemcy: Potrzymaj mi piwo!





Co się stało z "Herzlich willkommen" :mamedwhat: ?


 
Last edited:
Typowe ciotowate (nie mam słowa, może nędzne?) zachowanie typowego zakompleksionego wobec eu polaczka, co będą o nas myśleli ojej!

O sprzeciw polskiego rządu wobec paktu migracyjnego Interia zapytała tuż przed wyborami europejskimi ministra ds. europejskich Adama Szłapkę. Zapewniał wówczas, że "nie jesteśmy (unijnym hamulcowym - red.). Jesteśmy asertywni, ale konstruktywni". Jako główny powód odrzucenia paktu migracyjnego w obecnym kształcie minister Szłapka wskazał nieuwzględnienie zagrożeń hybrydowych ze strony Białorusi i Rosji, z którymi mierzą się nie tylko Polska, ale też Finlandia czy kraje bałtyckie. - Będziemy pracować nad ulepszeniem strategii ochrony granic i migracji - zapewnił. Podkreślił również, że "prowadzimy zaawansowane rozmowy o korekcie paktu".

Chociaż polityka rządu w temacie migracji jest jednoznaczna, to nawet w MSZ można usłyszeć coraz poważniejsze obawy o to, jak postawa Polski będzie odbierana w UE. - To jeden z obszarów, w których się murujemy. To niedobrze, bo powinniśmy przedstawiać w UE szerszą opowieść - tłumaczy nam ważny urzędnik z resortu. I dodaje: - W pakcie migracyjnym jest pięć elementów. Dwa nam nie pasują, ale ponieważ dla UE kluczowa jest całość, to odrzucamy całość.


"Będziemy pracować nad ulepszeniem strategii ochrony granic i migracji. (...) Prowadzimy zaawansowane rozmowy o korekcie paktu" - Adam Szłapka, minister ds. europejskich w wywiadzie dla Interii
Naszego rozmówcę niepokoi też fakt, że Polska przedstawia "bardzo zachowawcze stanowisko w wielu kwestiach - m.in. reformy UE, migracji, Zielonego Ładu". - Jeśli Polska w dłuższej perspektywie będzie identyfikowana jako jeden z krajów najostrzej oponujących w kluczowych z punktu widzenia całej UE kwestiach, zrobi się z tego poważny problem - ostrzega przedstawiciel MSZ. - Nie chciałbym, żebyśmy zostali frontowym blokującym wszystkie strategiczne projekty UE, bo tak było przecież za rządów PiS-u, a my mieliśmy przynieść zmianę - zaznacza.

Sprzeciw Polski na kluczowych dla UE odcinkach może też odbić się na naszym powrocie do głównego stołu i grona liderów Unii, co było i jest jednym z priorytetów rządu Donalda Tuska. - Gramy w ryzykowną grę - słyszmy w resorcie spraw zagranicznych. Nasze źródło przyznaje, że nowy polski rząd ma duży kredyt zaufania w UE, ale nie powinien go nieroztropnie trwonić.
- Kraj, który chce odgrywać pierwszoplanową rolę w kierowaniu UE, w kooperatywnym przywództwie, nie może ciągle mówić "nie" w kluczowych kwestiach - tłumaczy nasz rozmówca. - Powołaniem Polski w UE nie jest siedzenie w kącie w obawie, że inni urządzą nam Europę nie po naszej myśli. Powołaniem Polski jest urządzać Europę tak, jak my byśmy chcieli, ale ku temu trzeba działać bardziej finezyjnie - argumentuje.

W samej Platformie obaw jest zdecydowanie mniej, jeśli jakieś w ogóle są. Dominuje wiara w polityczną sprawność, a także kontakty i autorytet premiera Tuska na forum unijnym. - Jest sprawnym negocjatorem, ale nie gościem, który wali butem w stół, krzyczy "nie" i wychodzi, trzaskając drzwiami - zapewnia nas jeden z polityków PO. Jak mówi, "negocjacje na pewno będą i Tusk będzie negocjować, ale na pewno nie odejdzie od meritum naszego stanowiska".


Inny z naszych rozmówców, ważny poseł PO: - Wszyscy znamy Donalda Tuska i to, jak umie poruszać się w Brukseli. Ten człowiek nie da się nikomu posadzić w oślej ławce, zawsze będzie siedzieć przy głównym stole. Jeśli ktoś myśli, że posadzi premiera Tuska w oślej ławce, to zdziwi się, kiedy zobaczy, że sam się w niej znalazł. Z paktem migracyjnym będzie jak z protestami rolników - to UE zacznie zmieniać swoje stanowisko i decyzje, a nie Tusk.
Bo przestaną nas po pleckach poklepywać

:beczka:
 
Last edited:
Last edited:



Najlepszy wybór dla polskich patriotów!!!

I pomyśleć, że taki pacan jest obecnie najważniejszą osobą w państwie, bo w dobie zagrożenia wybuchem wojny, dowodzi ministerstwem odpowiedzialnym za bezpieczeństwo Polaków. Lemingowe Fajnopolactwo śmiało się z Błaszczaka, a ich polityczni wybrańcy obsadzili ministerstwo jeszcze większą sierotą. Rząd fachowców Uśmiechniętej Polski :applause:
 
Back
Top