Polityka

Jeśli PiS by wygrał to by zyskał, jeśli Po wygrało to przecież nie będzie się męczył w polskim sądzie jak jakiś zwykły Polak tylko razem z Koreańczykami dojedzie Polskę w jakimś międzynarodowym trybunale
I tu zysk, i tu zysk :roberteyeblinking:
Eureko dojechało Polskę to tym bardziej zrobią to ogromne koreańskie giganty
Pożyjemy zobaczymy. Chciałbym tylko przypomnieć, że dodatkowo piach w tryby sypali Jankesi strasząc Koreańczyków pozwami bo wg nich zostałaby wykorzystana amerykańska technologia. W sumie będzie beka jak zamiast pozwu od USA, Koreańczycy wysmarują pozew przeciwko państwu polskiemu, ale jednak trochę w to wątpię żeby byli aż tak bardzo bezczelni z racji na nasze interesy zbrojeniowe warte potencjalnie dziesiątki jeśli nie setki miliardów. Korea i ogólnie Azja to nieco inna kultura niż ta zachodnia, miejmy nadzieję że także w biznesie.
 


Akurat co do tej kwestii, szczególnie na naszym terytorium, słyszałem niedawno ciekawą wypowiedź, luźno zacytuję:

"Polska ma ten problem, że przy tego typu inwestycjach musi obsłużyć kilka różnych lobby (różnych krajów) co kończy się tym, że jeśli coś w końcu powstaje, to ten proces trwa znacznie dłużej niż w innych krajach i jest o wiele droższy niż normalnie."

Za wiele różnych interesów może tu być do obsłużenia i poparcie w społeczeństwie z podziałem na płeć to raczej sprawa dla socjologów, a nie realny problem.
 
Wybudowali najdrozszy mur w Europie, ktory mozna sforsowac najtanszym lewarkiem z tesco. Moze dobrze, ze przygladaja sie tej elektrowni atomowej?

 
Złapali tych "prawicowców"?
"wirtualni"

żeby nie na pusto
GQcVqL3WAAAeQKB
 
Wybudowali najdrozszy mur w Europie, ktory mozna sforsowac najtanszym lewarkiem z tesco. Moze dobrze, ze przygladaja sie tej elektrowni atomowej?


I tak wygląda lepiej niż ten na granicy amerykańskiej (tam gdzie jest). Tik tok i youtube jest pełen filmików z drabinami... Mur może spowolnić, a nie kompletnie utrudnić...
Chyba, że zrobilibyśmy granice jak w Korei ale to by kosztowało pewnie z kilkadziesiąt miliardów...
Albo gdyby za nielegalne przekroczenie granicy była kara 10 zakazu wjazdu do UE, a jeśli ktoś się sam zglosi to 3 lata...
... Ale Niemcy...

Od 5 do 25 lat za przemy ludzi i trochę Julek z Ngosów miałoby zapewnione mieszkanie...
... Tylko jeszcze prokuratura by musiała ich ścigać...

O nie!! A Donkowi tak bardzo zależało na tej inwestycji. Co ten PiS uczynił...:childcry:

For czyli liberalizm szkoły imienia Balcerowicza: każda inwestycja publiczna jest zła...
 
[...]

Od 5 do 25 lat za przemy ludzi i trochę Julek z Ngosów miałoby zapewnione mieszkanie...
... Tylko jeszcze prokuratura by musiała ich ścigać...

[...]

Brzmi jak dobry plan na rozwiązanie problemów mieszkaniowych dla niektórych osób. Mieszkanie (w celi) prawem, a nie towarem! :beer:
 
Brzmi jak dobry plan na rozwiązanie problemów mieszkaniowych dla niektórych osób. Mieszkanie (w celi) prawem, a nie towarem! :beer:
Dlatego powinni budować więcej wiezień a nie ciągle Polacy korzystają ze starych niemieckich budynków - ale przynajmniej nieźle są wybudowane te niemieckie stare więzienia skoro nadal Polska z nich korzysta :korwinlaugh:
Wśród przemytników są kibole, Oskarki z NGOsów plus reszta bandytów. Ah ja bym ich w 12 osobowej celi widział :roberteyeblinking:
 
Pani szczecińska radna od tuska, której niestety nie udało się dostać do najważniejszego parlamentu i kosić ojro postanowiła utrzeć nosa wszystkim rasistowskim pisiorom i złożyła publicznie życzenia swojemu wnukowi. Nie wiem czy dostrzegacie to co ja...
Antoś, pamiętaj, że za 3 dni jest pewne święto, złóż życzenia :waldeklaugh:
 
Back
Top