Polityka

Czyli jezel przy naturalnej metodzie zaplodnienia mamy 1/100 chorych dzieci to wedlug Twojego badania z in vitro mamy 1.2/100
To jest tylko jeden z aspektów - wady wrodzone, jeśli o negatywne skutki chodzi odnośnie zdrowia w ten sposób "tworzonych" dzieci, są inne ale to już jutro. Strona medyczna to tylko jeden z aspektów i świadczy na niekorzyść in vitro, podałem też inne wobec których stać Ciebie było jedynie na bełkot. Jeśli chodzi o współczynniki 1/100 vs 1.2/100 to w ogólnym rozrachunku masz o 20 000 wad wrodzonych więcej (10 milionów zabiegów in vitro), co z Twoim " to wciaz malo, zeby kogokolwiek przekonac" wlicza się w ciągłość bełkotu, który zaprezentowałeś.
No, ale probujcie. Rozrywka jest.
Tak, dla Ciebie 20 tysięcy dzieci z wadami wrodzonymi to rozrywka, obnażaj się dalej.
Niesamowite tez jak jeszcze wczoraj byliscie expertami od szczepionek mRNA, dzis jestescie ekspertami od in vitro.
Typowy, komunistyczny bełkot - wicie, rozumicie. "Byliście". Nie, nikt nie był, ale niektórzy potrafią podać sensowne argumenty w przeciwieństwe do Twoich poziomu piaskownicy - "kosmici". Obecnie brniesz głębiej w ośmieszaniu samego siebie:
Jutro w takim razie bierzemy na tapete 5G i chemtrails
:stevecarell:
 
To jest tylko jeden z aspektów - wady wrodzone, jeśli o negatywne skutki chodzi odnośnie zdrowia w ten sposób "tworzonych" dzieci, są inne ale to już jutro. Strona medyczna to tylko jeden z aspektów i świadczy na niekorzyść in vitro, podałem też inne wobec których stać Ciebie było jedynie na bełkot. Jeśli chodzi o współczynniki 1/100 vs 1.2/100 to w ogólnym rozrachunku masz o 20 000 wad wrodzonych więcej (10 milionów zabiegów in vitro), co z Twoim " to wciaz malo, zeby kogokolwiek przekonac" wlicza się w ciągłość bełkotu, który zaprezentowałeś.

Tak, dla Ciebie 20 tysięcy dzieci z wadami wrodzonymi to rozrywka, obnażaj się dalej.

Typowy, komunistyczny bełkot - wicie, rozumicie. "Byliście". Nie, nikt nie był, ale niektórzy potrafią podać sensowne argumenty w przeciwieństwe do Twoich poziomu piaskownicy - "kosmici". Obecnie brniesz głębiej w ośmieszaniu samego siebie:

:stevecarell:
Mordeczko, tobie po tylu latach dalej się chce wyjaśniać?
 
Jeśli chodzi o współczynniki 1/100 vs 1.2/100 to w ogólnym rozrachunku masz o 20 000 wad wrodzonych więcej (10 milionów zabiegów in vitro), co z Twoim " to wciaz malo, zeby kogokolwiek przekonac" wlicza się w
Ok, zastosuje matematyke ala klocuniek.

Dzieci poczetych metoda naturalna jest ok 130 mln rocznie. Z analizy wynika, ze z tego 1mln300k rodzi sie z wadami naturalnymi. Oczywiscie 10 mln dzieci z in vitro z czego 120k z wadami urodzilo sie od poczatku programu czyli przez 45 lat. W takim razie mnozymy nasz wynik x 45 i dostajemy prawie 59 mln. 59 mln dzieci urodzilo sie przez 45 lat na swiecie z wadami wrodzonymi poczetych droga naturalna!

Moze powinnismy rozwazyc tez zakaz naturalnego zaplodnienia? Po co tak ryzykowac?
 
To nie jest śmieszne. Dziś zacząłem trening od pompek z przysiadem z ketlami. Stwierdziłem, że zrobię 10*10 z biegiem bokserskim w przerwach między seriami i w pewnym momencie nie wiedziałem czy to była szósta czy siódma seria. Przezornie zaniżyłem, ale nie jestem pewien czy zrobiłem 10*10 czy 11*10. Chyba nadaję się na prezydenta.
A zesrałeś się w gacie? Jak tak to kandyduj :D
 


1000038644.jpg
 
O kurwa. Jak szybko nowy poseł Konfederacji został przywołany do porządku. Gietrzwałd a nie związki partnerskie!


Dobrze, że w erze śmiertelnej wojny hybrydowej (o przepraszam,,jest ona tylko w naszych głowach" jak to mówił wybitny prawnik od syna rapera) oraz burdelu imigracyjnego przez Tuska politycy i dzienikarze zajmują się poważnymi sprawami: związki partnerskie i handel w niedzielę oraz petardy :robertmakeup:
Plus miliony dla Solorza za burdel atomowy

Boże jeszcze brakuje mi Kosiniaka proszącego grupę Granice a Bodnara mówiącego o praworządności i będzie komplet

Chociaż myślę, że Tusk ma w szufladzie pewnie z setkę takich wrzutek...
... tymczasem statystyki upadłości i bankructw no komornicy zarabiają....
 
Dobrze, że w erze śmiertelnej wojny hybrydowej (o przepraszam,,jest ona tylko w naszych głowach" jak to mówił wybitny prawnik od syna rapera) oraz burdelu imigracyjnego przez Tuska politycy i dzienikarze zajmują się poważnymi sprawami: związki partnerskie i handel w niedzielę oraz petardy :robertmakeup:

A wiesz że związki partnerskie są na liście 100 konkretów? Tych samych 100 konkretów za których brak realizacji krytykujesz PO. Teraz krytykujesz za próbę realizacji.
 
Minister kultury i rownosci Norwegii pokazuje piersi na publicznym wiecu. Premier Norwegii skomentowal, ze swietna kobieta i fajna zabawa.

 
Back
Top