Polityka

zobaczcie hasła, żałosne, dla tych debili to koniec świata

1719870367429.png
 
Cytat z Onetu
Jednym z postanowień Le Pen jest także ograniczenie swobody podróżowania w UE (strefa Schengen). Tylko obywatele UE powinni mieć możliwość wjazdu do Francji bez paszportu.
Pogrubiono "ograniczenie swobody podróżowania w UE", a że chodzi o posiadanie paszportu przy wjeździe do Francji dla osób spoza UE to :fjedzia:
 
Wiecie kiedy w Polsce zapanuje jako tako normalność (oczywiście uchodźczo będzie już po ptokach)
i władzę przejmie partia zdroworozsądkowa? Pisałem o tym nie raz i to się znowu potwierdza.

Ta młoda Francuzka Wam podpowie, bo o sile zmiany wyborczej w tych czasach decydują kobiety, które zwyczajowo głosują lewicowo bądź z uśmiechem:

Wpis młodej Francuzki, która wyjaśnia, co wpłynęło na jej decyzje wybor:

„Mam 26 lat, jestem blondynką, o jasnych oczach i zawsze mieszkałam w 6. dzielnicy Lyonu, uważanej za najelegancką dzielnicę Lyonu, a moje codzienne życie stało się nie do zniesienia. Piszę to, ponieważ dziesięć wiele lat temu mogłem wychodzić z przyjaciółmi wieczorem, o każdej porze, bez przeszkadzania, obrażania, śledzenia i dźgania.Wspominam o pchnięciu nożem, ponieważ trzy lata temu do mojego chłopaka i dwóch przyjaciół w drodze do domu podeszła grupa mężczyzn. Otoczyli ich i ukradli jeden z telefonów komórkowych. Próbowali walczyć, a mój chłopak, mimo że był silnym zawodnikiem rugby, został dźgnięty nożem w ramię, chroniąc szyję, która była celem. Ktoś próbował poderżnąć mu gardło.Jeśli chodzi o mnie, mężczyźni regularnie mnie śledzą, obrażają, bo nie odmawiam odpowiedzi lub dlatego, że mówię, że mam chłopaka. Któregoś dnia ktoś mnie opluł. Coraz częściej gwiżdżą na mnie jak na psa lub „ksksks”, jakbym był kotem. W ciągu ostatniego roku tego typu zdarzenia przydarzyły mi się może trzydzieści razy.Sześć miesięcy temu adoptowaliśmy szczeniaka. Pewnego wieczoru o 21:00 mój chłopak wyszedł z nim na spacer, a trzech mężczyzn próbowało ukraść szczeniaka. Od tego czasu wychodzimy tylko wieczorem we dwoje i zawsze noszę w torebce gaz pieprzowy.W naszym sąsiedztwie, właśnie w naszym bloku, znajdują się trzy punkty handlu narkotykami, które działają non stop. Dzień i noc. Ze wszystkim, co się z tym wiąże: stróżami wałęsającymi się przed naszym domem, kręcącymi się, krzyczącymi, naćpanymi i przeszkadzającymi ludziom, zwłaszcza kobietom.Każde z działań, o których wspomniałem (a są one tylko częścią tego, przez co przeszliśmy) jest faktem, że dokonują tego mężczyźni pochodzenia Afryki Subsaharyjskiej lub Afryki Północnej. Biały człowiek nigdy nie zachował się wobec mnie w taki sposób.Czy rasistowskie jest wytykanie, czym stało się moje codzienne życie jako kobiety z powodu imigracji? Czy moja rzeczywistość, moje codzienne życie są rasistowskie? Czy nie mam takiego samego prawa, jak każda inna osoba, do nagłaśniania traumatycznych aktów przemocy tylko dlatego, że dopuszczają się ich cudzoziemcy lub imigranci?Żeby było jasne, nie mówię o mężczyznach w ogóle, ale w szczególności o mężczyznach, czasami nieletnich, pochodzących ze środowisk imigracyjnych.Teraz, przez około cztery lata, sposób, w jaki żyję, musiał się zmienić, aby żyć w ciągłej niepewności. Teraz żyję z gazem pieprzowym przed drzwiami wejściowymi, paralizatorem i fałszywym pistoletem po próbie włamania. Do naszych drzwi dodaliśmy dodatkowy zamek. W naszym mieszkaniu mamy kamerę bezpieczeństwa. W torebce noszę drugi gaz pieprzowy i kastety na breloczku do kluczy. Nigdy nie wchodzę do budynku bez sprawdzenia obu stron ulicy, na wypadek, gdyby jakiś mężczyzna mnie śledził. Nigdy nie nawiązuję kontaktu wzrokowego z wiesz-kogo. Ciągle przechodzę przez ulicę. Nie wychodzę już sama z domu po 21:00. Z wiadomych powodów nie korzystam już z komunikacji miejskiej. Boję się, kiedy jestem sama w domu. Boję się, kiedy jestem na zewnątrz. Teraz zawsze się boję.Nie chcę takiej przyszłości dla moich dzieci, których na szczęście jeszcze nie ma. Nie rozumiem ludzi, którzy nie widzą, że Francja zamienia się w kolebkę niepewności z powodu imigrantów. Niepewność dla kobiet, ale także dla mężczyzn.Dlatego w trosce o przyszłość swoją i swoich dzieci lub przyszłych dzieci: oddajcie właściwy głos.”

Czeka nas 10-20 lat znoszenia rosnącej populacji islamskich brudasów, aż najtwardszy elektorat kobiecy uśmiechniętych spojrzy śmierci w oczy (dosłownie).

Kobiety (i odklejeńcy jak kimono) dziękujemy za niszczenie naszej cywilizacji...

oryginał
 
Ta młoda Francuzka Wam podpowie, bo o sile zmiany wyborczej w tych czasach decydują kobiety, które zwyczajowo głosują lewicowo bądź z uśmiechem:

Mam 26 lat, jestem blondynką, o jasnych oczach i zawsze mieszkałam w 6. dzielnicy Lyonu


Miałem szczęście/nieszczęście być w Lyonie w zeszłym roku, w czasie protestów po odstrzeleniu tego młodocianego przestępcy, co chciał uciekać wypożyczonym samochodem na polskich blachach.

W sumie, gdyby nie architektura to byłbym w stanie uwierzyć, że jest to jakieś Mogadiszu. Wszystko brudne, tony śmieci na ulicach, ogniska na chodnikach, bandy murzynów przechwalających się maczetami i nożami w biały dzień, ludzie leżący pokotem na chodnikach.

Jeżeli tak ma wyglądać "nowoczesne" społeczeństwo, to ja zdecydowanie wolę nasz polski "zaścianek" :fjedzia: .
 
Miałem szczęście/nieszczęście być w Lyonie w zeszłym roku, w czasie protestów po odstrzeleniu tego młodocianego przestępcy, co chciał uciekać wypożyczonym samochodem na polskich blachach.

W sumie, gdyby nie architektura to byłbym w stanie uwierzyć, że jest to jakieś Mogadiszu. Wszystko brudne, tony śmieci na ulicach, ogniska na chodnikach, bandy murzynów przechwalających się maczetami i nożami w biały dzień, ludzie leżący pokotem na chodnikach.

Jeżeli tak ma wyglądać "nowoczesne" społeczeństwo, to ja zdecydowanie wolę nasz polski "zaścianek" :fjedzia: .
To samo mogę i iuz nie raz pisalem o Francji. O Germani to samo.

Polacy to idioci co pokazały wybory. Muszą poczuć na własnej skórze o czym od lat tu piszą "złe prawaki", a to i tak nic nie zmieni.
Przecież Polacy też.
:siara:
 
Jaka sraka w radiach po wyborach we Francji. SKRAJNA PRAWICA! SKRAJNA!

W co drugim zdaniu "Skrajna prawica", żeby tym jebanym pustym łbom wgrać program Putin. Chuj że przestępczość, napady, zamachy bombowe, gwałty i rozboje na potęgę.

SKRAJNA PRAWICA MORDO!

To już Przegląd Sportowy pokusił się o bardziej miarodajną analizę wyborów Francji w kontekście apeli Mbappe czy Thurama. Ale zapewne w PS nie ma nadzoru "słusznej" linii politycznej jakie są w każdej typowo politycznej gazecie. Pocisk w stronę Thurama żyjącego w kraju rządzonym przez Meloni nader ciekawy i zgodny z prawdą :lol:

 
Back
Top