Polityka

Zelboys06

Shark Fights
Middleweight
Nie wiem czy sie przyjmnie. Czy komus sie bedzie chcialo komentowac biezace wydarzenia? Jesli tak, to czy oddzielic polska od zagranicznej?
 
To może jeszcze zaproponuj temat religijny, w którym wierzący i ateiście będą sobie dyskutować na tematy wiary. Jak dla mnie pomysł z polityką niepotrzebny.
 
Mi się podoba pomysł. Rzucam pierwsze pytanie. Który polityk byłby najgroźniejszy w klatce (bez podziału na wagę :D)? Ja obstawiam Putina - duże doświadczenie w judo i przeszłość w służbach specjalnych dają mu dużą przewagę nad konkurencją.
 
Może byś tutaj niezły śmietnik.
Jakkolwiek Dział polityczny - tak, choćby ze względu na to iż każdy z nas ma opinie i chciałby może się z nią podzielić. Patrząc na tutejszych ludzi, raczej dyskusja jakakolwiek może być ciekawa, jednakże polityka to coś co zawsze wywołuje emocje, a wraz z nimi "mięso"
Także admini proszę o nadzorowanie.
 
Temat dobry...
ok.
Jakim prawem świecki prezydent (no nie do końca w sumie) Polski, który urzędował przez 4,5 roku, nie zrobił nic specjalnego dla swojego kraju, zawsze lubił się pchać tam gdzie jest przysłowiowy "dym" (chociażby Gruzja) tylko po to ażeby pstryknąć nosa ruskim, zostanie pochowany na WAWELU. Miejscu o tyle szczególnym bo ściśle związanym z Historia i Glorią Polski (choć są tam pochowani dość kontrowersyjni polacy-królowie, którzy byli no coż nie najlepszymi katolikami :) ) w trumnie z onyxu, niczym Lenin który stał się "wiecznie żywy"
Czy osoba która zginęła przez przypadek (choć tego nie wiem aż do wyjaśnienia wypadku) tylko dlatego iż media wraz z establishmentem politycznym wyciśneły wszystko z ww. sytuacji ma być postawiona jako symbol.
BO JAKI Z NIEGO SYMBOL? CO "TRAGEDIA NARODOWA", CZYNI GO BOHATERSKIM OBYWATELEM?

c'mon son.

ja mam WIELKIE wątpliwości.
 
Takim prawem, że żyjemy w Polsce :D

Dla mnie ta cała szopka jaka teraz nastała w mediach przypomina mi - wiem, jak to zabrzmi, ale jednak - cyrk jaki nastał po śmierci M. Jacksona.
Przed tragedią 90% szmir w mediach była skłonna rzucać na Kaczyńskiego jajkami a nagle wszyscy załamani, wręcz płaczą na ekranach. Gdyby tylko któryś wyszedł z tego stada beczących baranów zostałby przez resztę zjedzony żywcem... więc tak sobie beczą wspólnie już od tygodnia.

Pomysłodawca tejże idei tez jakoś nie może się odnaleźć, rodzina zwala na Dziwisza, Dziwisz na PIS a PiS w ogóle odwołuje się do wyroków boskich.
Wiem, że wyolbrzymiam ale ta cała sytuacja męczy mnie już niesamowicie.

Że aż zacytuję kogoś z innego forum:
od razu kolejny kopiec mu wystawić powinni

Z wielkiej tragedii zrobiliśmy wielki telewizyjny cyrk.
 
Mówiłem, polityka to taki temat, taki szczegóły Jurassie.
A że to aktualnie jest numerem jeden u nas... ŻYCIE :)

BTW
czy wiecie iz w chinach było wielkie trzęsienie ziemi... zgineło 1500 ludzi , tysiące rannych i bez dachu nad głową, etc.
WIEDZIELISCIE TO ?
 
eliano 55

w takim razie poprostu nie bede do tego tematu zagladal ;)
i skupie sie na typowaniach etc ew muzyka albo film
 
yoshi - w 100% sie z toba zgadzam, ale fakt jest taki, ze polska ma ogromne sklonnosci do przesady i wyolbrzymiania roznych sytuacji. mysle, ze mozna bylo to zalatwic w inny, skromny sposob, ale przeciez kazda sytuacja jest dobra,aby pokazac polske na swiecie, zeby kraje zachodnie zwrocily na nasz kraj uwage. ja akurat przyznac musze, ze po politykach nigdy nie bede plakal, bo to szumowiny i sciemniacze. najbardziej mi szkoda rodzin tych ludzi, a najbardziej rodzin pilotow i stewardess.
 
Seban28 - przeciez nikt nikomu sie nie kaze na zaden temat wypowiadac. Jesli uwazasz ten za niepotrzebny, nikt Cie w tym temacie nie trzyma. Pozdrawiam
 
Fajny artykuł na kontrowersyjnym Kominku:

http://www.kominek.tv/tt.poczatek.kampanii.prezydenckiej,artykuly,195.htm

Polecam

Szczególnie spodobał mi się fragment dotyczący Olechowskiego

Jest dla mnie ogromną zagadką poparcie do ww. Olechowskiego. Facet od 10 lat pojawia się w życiu publicznym tylko przy okazji wyborów, zawsze je przegrywa, znika i znowu pojawia się by przegrać. I zawsze na te kilka do kilkunastu procent może liczyć. Za co? Za siwe włosy i postawę męża stanu?
 
co do Olechowskiego:

byl w koncu jednym z zalozycieli PO
plus robil kariere spora jeszce w poprzednim ustroju
min. jako agent sluzb specjalnych oraz dyrektor departamentu ministerstwa ktoregos
po przemianach byl jeszce ministrem finansow oraz ministrem spraw zagranicznych

to wiecej niz wiekszosc kandydatow:P

p.s. nie popieram go :P
 
No tak ale ile można próbować co 4 lata osiągając ten sam wynik :) A to że nie widać go kompletnie przez 4 lata i uaktywnia się przed wyborami to też są jaja.
 
specjalnie pokazuje sie co 4 lata zeby ludzie nie kojarzyli go z codziennymi przepychankami w polityce

co do wyniku...co mu to szkodzi :P
i tak pewnie nie ma nic lepszego do roboty XD

no a tak wogole kandydat na prezydenta
to wbrew pozorom bardzo dobry wpis do CV :)
 
Co 5 lat panowie, bo tyle jest kadencja prezdyenta przypomne...


Olechowski jedzie na (a) prezencji (b) "Tyminski factor" - zjawi sie jakis "swiezy", "nowy", "niezgrany" pysk i nazbiera troche procentow, pamiec wyborcy jak widac jest <5lat :>
 
Jakieś nowe cudo wzorem ACTA podobno w USA szykują. CISPA się to zwie. Brzydko się kojarzy, oj brzydko;))
 
802976260c6b.jpg
 
o kurwa, nie dosc, ze takie mistrzowskie wykopalisko to jeszcze na jaki temat! :O
 
Złośliwcze! :D



Jednak faktycznie nie zdawałem sobie sprawy, że od ostatniego posta w tym temacie upłynęlo aż dwa lata. W każdym razie przez forum ostatnio przetoczyło się mnóstwo dyskusji policznych i warto ten temat odświeżyć (wiem, wiem Logan - podawałeś linki;))
 
bardzo mnie denerwuje jak bardzo jesteśmy głupim narodem jako całość, skoro od lewa do prawa non troper słyszę, że jest źle, że Tusk, WSI i Smoleńsk. A przez tyle lat opozycja rozmienia się na drobne i zajmuje się abstrakcją zamiast wskrzesić prawdziwego lidera. I nikt oprócz gadnia, nie robi dosłownie nic...



Albo jest nam wszystkim dobrze i poza narzekaniem nic więcej się nie chce, a narzekać trzeba. Albo rzeczywiście PO to najlepsze rozwiązanie i wszyscy to wiedzą a nikt nie przytaknie bo to teraz nie modne. Bo po kolei wszyscy inni swoimi pomysłami będą przeginać brzoze tak, że się złamie...
 
Ale o co się wśiekasz trakmajster?:) Jaki wybór u nas na scenie politycznej? Ziemkiewicz kiedyś tak oto powiadał o tej sytuacji (z pamięci cytuję):

Polacy od dwudziestu lat stoją pomiędzy wyborem złodziei - o których wiedzą, że są złodziejami ale za to wykształconymi i potrafiącymi rządzić, a oszłomami - takimi, którzy może i rządzić nie potrafią ale za to na pewno nie kradną. Po czym mijają dwie kadencje i okazuje się, że ci złodzieje faktycznie złodziejami są, natomiast co do tej umiejętności rządzenia nie jest już tak dobrze, natomiast oszołomy faktycznie rządzić nie potrafią, ale znowu to że nie kradną nie jest już tak oczywiste.


Przy okrągłym stole zasiedli socjaliści pobożni z socjalistami bezbożnymi więc jaki z tego ustrój mógł się wykluć? Na idee liberalne w naszym kraju (i w zasadzie na całym świecie obecnie) nikt nie ma niestety ochoty.



Co do Macierewicza to szkoda się wypowiadać.
 
Ładnie odgrzebałeś ;) cała europa to socjalizm, ew. ubrany w konserwatywne szaty, ale to i tak socjalizm.
jako, że czas zacząc trochę szanować swój czas to:
26400-Abandon-thread-felix-red-bull-LsIl.gif
 
Back
Top