Polityka

1000037773.jpg

1000037777.jpg

1000037769.jpg

1000037757.jpg
 

Mąż zatrzymany. W artykule nikt jednak nie napisał, że baba była doradcą i zaczęła się spotykać z ciapakiem z Pakistanu... Ciekawa sprawa.
 
W sumie jeśli wziąć pod uwagę że cała wojna i osłabienie narodów jest zasługą polityków, to można śmiało założyć że i takie PO (czy jak tam się teraz nazywają), i taki pis, nie mówiąc o reszcie, są w rękach Scholza, Van Van, Sorosa, Schwaba i reszty. Można założyć, że również taki Putin również, bo skoro ta wojna jest potrzebna, a Putin ją dostarcza...
 
Kurwa marzę o takim statemencie w wykonaniu karateki , spanova czy konsera alkoholu :antonio:

Ale po co miałbym taki statement nagrywać :mamedwhat: ? Nigdy na wspomniane partie nie zagłosowałem, te ręce są bielsze niż mąka :neildegrassewhoa:.

90% mojej aktywności politycznej to wyśmiewanie odklejenia światopoglądowego lewicy :korwinlaugh:.
 
Ale po co miałbym taki statement nagrywać :mamedwhat: ? Nigdy na wspomniane partie nie zagłosowałem, te ręce są czystsze niż mąka :neildegrassewhoa:.

90% mojej aktywności politycznej to wyśmiewanie odklejenia światopoglądowego lewicy :korwinlaugh:.
Nie mam czasu niestety na weryfikację, ale zapamiętałem że coś tam się poodklejało u Ciebie przed wyborami. Jeśli coś przekręciłem to przepraszam i zwracam honor. Nigdy nie mailem zamiaru zwyzywać prawaka od najgorszych :beer:
 
Nie mam czasu niestety na weryfikację, ale zapamiętałem że coś tam się poodklejało u Ciebie przed wyborami. Jeśli coś przekręciłem to przepraszam i zwracam honor. Nigdy nie mailem zamiaru zwyzywać prawaka od najgorszych :beer:

Czasami zdarza mi się napisać, że chciałbym partii lewicowej z prawdziwego zdarzenia, ale to raczej w kontekście tego żeby wyśmiać to co mamy w Polsce :korwinlaugh:, kiedy najważniejsze jest skupianie się na fetyszach seksualnych, a politycy tej opcji bardziej czują się reprezentantami ludów najeźdźczych niż własnych współobywateli.

Z niego taki prawak jak z bastiana profesor harwardu

Ma Pan dowód?
Według standardów UE to wręcz skrajny prawak :mamed:. Wiem, że Konfederacja lubi się nazywać "jedyną prawicą", ale tak nie jest :fjedzia:.
 

Skrajna lewica jest moim zdaniem dużo groźniejsza od skrajnej prawicy. Prawaki najczęściej są kojarzeni z szurami, płaskoziemcami, kibolami itp. Generalnie, poza garstką oszołomów, nikt ich nie bierze na poważnie. Lewaki natomiast mają mocne wsparcie mainstreamowych mediów, środowiska akademickiego i szeroko pojętego świata kultury. Jakiś przychlast z prawej strony może sobie co najwyżej nagrać swoje pierdy w piwnicy, dorzucić żółte napisy i opublikować na yt (o ile szybko go nie zbanują) podczas gdy taka Holland wypuści paszkwila o służbie granicznej i jeszcze dostanie nagrodę na jakimś międzynarodowym festiwalu...
 
Skrajna lewica jest moim zdaniem dużo groźniejsza od skrajnej prawicy. Prawaki najczęściej są kojarzeni z szurami, płaskoziemcami, kibolami itp. Generalnie, poza garstką oszołomów, nikt ich nie bierze na poważnie. Lewaki natomiast mają mocne wsparcie mainstreamowych mediów, środowiska akademickiego i szeroko pojętego świata kultury. Jakiś przychlast z prawej strony może sobie co najwyżej nagrać swoje pierdy w piwnicy, dorzucić żółte napisy i opublikować na yt (o ile szybko go nie zbanują) podczas gdy taka Holland wypuści paszkwila o służbie granicznej i jeszcze dostanie nagrodę na jakimś międzynarodowym festiwalu...
Masz dziwne postrzeganie prawej strony
 
@Karateka i @spa będzą mogli się zaszczepić 5 raz chujową szczepionką, żeby uratować Ukraińców którzy przyjechali bez podstawowych szczepień.

Rasija rasija auuu
:juanlaugh:
Ty ale pa jak tera fajnopolaki zabierają Murzynów i z uśmiechem na twarzach własnymi samochodami rozwożą i już nie muszą być Murzyni zaszczepieni :juanlaugh:

Już się nie boją, a przed chwilą bułkę w sklepie w przyłbicy plastikowej kupowała :juanlaugh:

Ci ludzie mają już tak gładkie mózgi po praniu, że nawet nie kojarzą już tego co robili i mówili miesiąc temu a teraz :juanlaugh:

To jest ta "inteligencja" wielkomiastowa z Polski A, przed którą od zawsze próbowano mnie zawstydzać bo jestem z Podkarpacia? :juanlaugh:
 
Back
Top