Polityka

A co poza tym lamentowaniem? Organizacje pomagające uchodźcom podjęły działania i publikują uśmiechnięte zdjęcia z inżynierami wywożonymi w głąb kraju. Tymczasem ci, którzy się z tym nie zgadzają prują się na twitterze. Nawet baby potrafiły zrobić czarne marsze jak im trybunał zabrał aborcję. :boss:
 
A co poza tym lamentowaniem? Organizacje pomagające uchodźcom podjęły działania i publikują uśmiechnięte zdjęcia z inżynierami wywożonymi w głąb kraju. Tymczasem ci, którzy się z tym nie zgadzają prują się na twitterze. Nawet baby potrafiły zrobić czarne marsze jak im trybunał zabrał aborcję. :boss:
A kolega co zrobi oprócz oddania wcześniej głosu na ekipę, która to wprowadza, wierząc wcześniej naiwnie, że tego nie wprowadzą?

Zapominasz chyba, że Organizacje pomagające brudasom nie robią tego pro bono, a mają za to płacone (są w pracy).
Dlatego między innymi ostrzegaliśmy by rudej kurwie nie wierzyć, bo normalny człowiek pracujący nie ma drugiego życia.

Teraz będzie kolega walił w bęben, że potraficie tylko lamentować?
Nie, potrafiliśmy też właściwie zagłosować w przeciwieństwie do kretynów co na rudego oddali głos i jego przystawki. Śmiejąc się choćby z referendum.

U mnie w mieście na pewno będziemy się organizować, tylko się ich trochę pokaże. Mam również znajomych nie zaślepionych europką i lizaniem dupy rudemu bożkowi.

Przede wszystkim trzeba ludzi uświadamiać, co robię jak tylko mogę, a także uzbroić się by móc podjąć reakcję,
nosić przy sobie przynajmniej pałkę teleskopową, żeby mieć większy zasięg niż ktoś z nożem, dodatkowo gaz i mały nóż by w ostateczności móc kogoś zabić w samoobronie.

Na pewno trzeba im przynajmniej stworzyć wrażenie, że nie są tu mile widziani. To absolutne minimum.
 
U mnie w mieście na pewno będziemy się organizować, tylko się ich trochę pokaże. Mam również znajomych nie zaślepionych europką i lizaniem dupy rudemu bożkowi.

Przede wszystkim trzeba ludzi uświadamiać, co robię jak tylko mogę, a także uzbroić się by móc podjąć reakcję,
nosić przy sobie przynajmniej pałkę teleskopową, żeby mieć większy zasięg niż ktoś z nożem, dodatkowo gaz i mały nóż by w ostateczności móc kogoś zabić w samoobronie.

Na pewno trzeba im przynajmniej stworzyć wrażenie, że nie są tu mile widziani. To absolutne minimum.
U nas to samo. Narobiło się tego gówna pełno nie wiadomo skąd. Już słyszałem od znajomych że ich żony boją się dzieci puszczać pod wieczór, bo pierdolone brudasy zaczepiają młode dziewczyny na mieście I na osiedlach. Nawet w mniejszych miasteczkach się to już dzieje, a jebani karayecy będą jak zwykle wypierać fakty.

Pizdy będą pizdami zawsze, faceci są nastawieni, że jednak trzeba będzie samemu zrobić porządek.

@lemmy pogadamy jak córce gwint się zerwie to przypomnisz mi na kogo głosowałeś i co sam zrobiłeś. Wtedy może nie powiesz jak zwykle, że "ja nie widziałem".

:siara:
 
A kolega co zrobi oprócz oddania wcześniej głosu na ekipę, która to wprowadza, wierząc wcześniej naiwnie, że tego nie wprowadzą?

Zapominasz chyba, że Organizacje pomagające brudasom nie robią tego pro bono, a mają za to płacone (są w pracy).
Dlatego między innymi ostrzegaliśmy by rudej kurwie nie wierzyć, bo normalny człowiek pracujący nie ma drugiego życia.

Teraz będzie kolega walił w bęben, że potraficie tylko lamentować?
Nie, potrafiliśmy też właściwie zagłosować w przeciwieństwie do kretynów co na rudego oddali głos i jego przystawki. Śmiejąc się choćby z referendum.

U mnie w mieście na pewno będziemy się organizować, tylko się ich trochę pokaże. Mam również znajomych nie zaślepionych europką i lizaniem dupy rudemu bożkowi.

Przede wszystkim trzeba ludzi uświadamiać, co robię jak tylko mogę, a także uzbroić się by móc podjąć reakcję,
nosić przy sobie przynajmniej pałkę teleskopową, żeby mieć większy zasięg niż ktoś z nożem, dodatkowo gaz i mały nóż by w ostateczności móc kogoś zabić w samoobronie.

Na pewno trzeba im przynajmniej stworzyć wrażenie, że nie są tu mile widziani. To absolutne minimum.
Patrole obywatelskie i trenowanie pod kątem walki, szybkiej neutralizacji, siły za niedługo nie będzie już tylko hobby, tylko mam nadzieję obowiązkiem i intuicyjną powinnością każdej jednostki. Tu działa psychologia. Jak idzie gość niemrawy, wychudzony, bez pewności siebie to jest łatwą ofiarą. Inaczej ma się sprawa jak jest gość wytrenowany, z grubym karkiem, kroczący pewnie i zdecydowanie, nie bojący się spojrzeć prosto w oczy….wtedy nawet grupa brudasów mocno się zastanowi czy jest sens ryzykować, nawet jak wygrają to mogą być mocno ranni, a rany bolą i długo się goją więc lepiej odpuścić, lepiej organizować napad na kogoś innego
 
Tak myślę głośno, jakbym przyjął dwóch czarnuchów, a potem ich sprzedał na targu w Mogadiszu to legitnie będzie czy nie?
5f662c550f2d7.jpg
 
Bosak z kolegami niech się decyduje czy kasa stanowiska i pierdolenie teorii jak się krajem rządzi jest ok ok będą dalej grać mędrców jak rządzić Polską.

PiS się łasi jest okazja na swoich zasadach. Chyba że pryszczaty ma urojenia na jakiejkokolwiei rządzenie krajem
 
Czy istnieje większy podludzki tchórz i jebany kłamca, co sra pod siebie ze strachu,
jak ma tylko się zapytać w jakiejkolwiek sprawie ważnej dla Polski
swojego mocodawcy szwaba o cokolwiek?
Ale za to potrafiący wyżywać się na nie mogących mu podskoczyć działaczach o stopień niżej w swojej partii.
Halo wyborcy/wyznawcy



miejcie żeś godność człowieka, czekamy na komentarz odnośnie poczynań Waszego gieroja, zostawcie już tę konfę, tu jest władza, tu jest sprawczość
:beczka:
nasrajcie chociaż w kontrze na kaczora czy coś
 

Do osób pytających skąd Grupa Granica ma pieniądze - to nie Rosja.

To władcy Rosji, Europy i Ameryki...
Polecam radę fundacji obczaić.
Matczak, Olga Tokarczuk.
To przecież nagle jakiś anonimowy prawnik ma mnóstwo występów w TV, jakoś tak się kręci, robi fikołki aby niektórym się nie oberwało..
U nas wszyscy są agentami i w dodatku pracują za darmo, ruski nawet nie musi tu nic robić. Wystarczy nasza wrodzona miłość do rodaków.

A poważnie mówiąc, wcale bym się nie zdziwił gdyby te organizacje siejące zamęt były jakoś po cichu finansowane przez kacapów. Bo, że są inspirowane to nie mam wątpliwości. Kiedyś okazało się, że ekolodzy byli mocno pompowani rublami, to może być podobny mechanizm.

W polityce żeby być ruskim agentem wystarczy działać na rzecz partii, a ze szkodą dla kraju. Takich działań było i jest wiele.
Dokładnie. Nie każdy kto gada bzdury to agent (np. Jacek Wilkmyślę że gada bzdury z głupoty i ignorancji), ale w to, że istnieją organizacje, które same działają,,tylko ze wsparcia małych darczyńców nie wierzę".
Wystarczy popatrzeć na zarządy tych organizacji. Jak w niektórych są tylko niemieckie nazwiska...
Tylko ludzie zapominają, że Kreml wspiera zarówno lewactwo jak i prawactwo: ten atak na Bąkiewicza też może być nieprzypadkowy l...
Chociaż tyle mówi się o propagandzie ruskiej a tak mało o chińskiej: ona tak łatwo przenika, tylu ludzi mówi te bzdury o Chinach jacy oni są potężni...
Chociaż jeden propagandzista chiński Bartosiak został zdegradowany na magistra...
Nie rozumiem oburzenia. Bardzo dobra decyzja Tuska będąca konsekwencją wcześniejszych działań: skoro zgodził się na wspieranie przemytników ludzi czyli przyjmowanie nielegalnych imigrantów to musi dać służbą większe narzędzia.
Skutkiem imigrantów w niemieckim stylu będzie ograniczenie praw obywatelskich
Chociaż nie byłoby to konieczne, jeśli by nie wpuszczał kogo popadnie...
@Karateka@ patrz jak chwale Tuska:roberteyeblinking:
 
Back
Top