Polityka

u nas niedlugo tez sie zaczną niezle cyrki. Juz wjechala pierwsza partia. Dlatego ciesze sie ze wyjezdzam w pizdu z tego pedałowa i bede mieszkac u siebie w miasteczku gdzie raczej tego gowna nie bedzie.

Murzyny zgodnie z dyrektywa uni dostaną rowny z innymi krajami zasiłek także beda dostawac z państwa spokojnie wiecej niz minimalna za którą robi 50% Polaków :DC: murzyn bedzie w Polsce jak król.

Najlepsze jest to ze oni nie beda chcieli wracać do niemiec czy francji bo tu beda miec lepiej, dostanie te 4,5k do łapy za nic i jazda w balet.
RASIJA RASIJA!

KONFEDEROSJA MORDO!

:putinlaugh:

Sami oddali wolność w 2019, teraz godność zabrali im bez pytania.
 
:antonio:

Kobiety kobietom


Image





 
u nas niedlugo tez sie zaczną niezle cyrki. Juz wjechala pierwsza partia. Dlatego ciesze sie ze wyjezdzam w pizdu z tego pedałowa i bede mieszkac u siebie w miasteczku gdzie raczej tego gowna nie bedzie.

Murzyny zgodnie z dyrektywa uni dostaną rowny z innymi krajami zasiłek także beda dostawac z państwa spokojnie wiecej niz minimalna za którą robi 50% Polaków :DC: murzyn bedzie w Polsce jak król.

Najlepsze jest to ze oni nie beda chcieli wracać do niemiec czy francji bo tu beda miec lepiej, dostanie te 4,5k do łapy za nic i jazda w balet.
A ilu mniej więcej jest tam mieszkańców?
Bo u mnie na ok 20 tysięcy tego gówna najebało sporo...
Głownie arabów.
 
A jednak tamte środowiska pisiorów i konfę nazywają ruskimi agentami.
U nas wszyscy są agentami i w dodatku pracują za darmo, ruski nawet nie musi tu nic robić. Wystarczy nasza wrodzona miłość do rodaków.

A poważnie mówiąc, wcale bym się nie zdziwił gdyby te organizacje siejące zamęt były jakoś po cichu finansowane przez kacapów. Bo, że są inspirowane to nie mam wątpliwości. Kiedyś okazało się, że ekolodzy byli mocno pompowani rublami, to może być podobny mechanizm.

W polityce żeby być ruskim agentem wystarczy działać na rzecz partii, a ze szkodą dla kraju. Takich działań było i jest wiele.
 
A ilu mniej więcej jest tam mieszkańców?
Bo u mnie na ok 20 tysięcy tego gówna najebało sporo...
Głownie arabów.
Kolo 10k. Plus to wschód Polski. Szczerze watpie by tu sie osiedlali. Zobaczymy z czasem
 
Bo to kolejny obszar chorej rywalizacji, zamiast rozwiązać problem lepiej się napierdalać i odwracać uwagę od sedna sprawy.
Do tego dochodzi brak wiarygodnych informacji ze strony państwa o skali problemu. Nie wiemy czy jest tych uchodźców mało czy dużo, ilu jest legalnych, ilu odesłanych z Niemiec, co nas czeka w przyszłości itd.. To daje idealną bazę do podburzania nas w socialach przez ruskich troli. Systemowo jesteśmy tak słabi, że aż się wierzyć nie chce. Czego nie dotkniesz to karton.
Nie oczekiwałem odpowiedzi ale bez szydery zwięźle opisałeś to lepiej niż telewizyjne elity z uniwersytetów. Pozdrawiam i aprobuje te wypowiedź
 
szpagacik i spanow zapewne łyknęli
zaklres mapy.JPG


i co i co zrobi nasz super bohater ryży chuj donalt
co zrobi?
poda rączkę?
wyduka, dlaczego?
co zrobi ta pizda, postawi się mocodawcom?



przyjmie jakiekolwiek wyjaśnienie bez mrugnięcia okiem, pokłoni się i pójdzie tam gdzie jego miejsce,
na x wrzuci, że rozmawiał
 
Last edited:
komentarze jak zwykle nie zawiodły










informacyjnie co by euro-niedowiarki zrozumieli w końcu,

tak dlatego nie będzie tych inwestycji,

kasa potrzebna na ciapoli islamskich, socjalki i mieszkanka dla nich,

czy ten biedny Orlen bez bardziej rozgarniętego niż każdy aparatczyk KO, znienawidzonego Obajtka podoła?

:beczka:





obligatoryjnie
GQQsmQpWEAA0aq0
 
Last edited:
U nas wszyscy są agentami i w dodatku pracują za darmo, ruski nawet nie musi tu nic robić. Wystarczy nasza wrodzona miłość do rodaków.

A poważnie mówiąc, wcale bym się nie zdziwił gdyby te organizacje siejące zamęt były jakoś po cichu finansowane przez kacapów. Bo, że są inspirowane to nie mam wątpliwości. Kiedyś okazało się, że ekolodzy byli mocno pompowani rublami, to może być podobny mechanizm.

W polityce żeby być ruskim agentem wystarczy działać na rzecz partii, a ze szkodą dla kraju. Takich działań było i jest wiele.

co by nie przeciągać

myślę, że już nie musisz się dłużej zastanawiać, kto, dlaczego, ile przyjęto, czyja organizacja, kto sieje zamęt
:mamed:

zagadka już rozwiązana
teraz wystarczy użyć matematyki i pododawać i przemnożyć ile to nas te 100 000 czarnuchów islamskich dożywotnio będzie kosztowało (lub więcej)


cel był jeden
pozbyć się ludzkiego śmiecia z terytorium niemiec,
tak jak kiedyś przewozili nam odpady i śmieci (bo pazerno-polaczek wyznania tuskowego skrzętnie za parę euro przyjmował nawet najgorsze przemysłowe odpady)
tak teraz śmieci ludzkie przyjmują znowu polaczki wyznania tuskowego

 
Last edited:

każdy byle nie mały starzec, gnom, pedał z kotem...
co nie eurofrajerzy?
no i broń Boże byle nie tylko na te onuce z konfy, tych płaskoziemców, nie ten pryszczaty przemądrzały Boska, którego żadna pizda z KO nie potrafi zgasić...



Ale jesteście debilami wysokich lotów, ci co głosowali na tę rudą kurwę...
Aż ciężko uwierzyć.
 
A rząd kaczora to był jaki? tylko trochę niemiecki?
:roberteyeblinking:
Pisząc za siebie,

kibicowałem zmianie bardzo mocno.

Nienawidziłem bandy kaczora jak zły, z racji choćby polskiego ładu, bo jestem przedsiębiorcą, podpisywania za plecami z ue ustaw a co innego pierdolenia w Polsce przed Polakami,

ale takiej kurwy jak ta ruda kurwa to nie dało się gorzej wybrać,

no może taki bodnar jakby na taki stołek wskoczył to by nawet nie kłamał jak patologiczny kłamca niemiecki tusk tylko ruchał nas bezpośrednio, w twarz.

Świadomość, że moje ciężko wypracowane podatki pójdą na tych islamskich skurwysynów jest nie do przełknięcia.
 
do podusi bo będziemy bulić, trzeba wiedzieć chociaż ile i za co

za to każdy będzie mógł się poczuć filantropem

:beczka:

przypomnę tylko, jak krzyczeli eurokomuchy, że 500+ to ROZDAWNICTWO, na Polskie dzieci,

to to czym będzie?

Ktoś z euro-frajerów odpowie?

Który się odważy?

Szpagat zawsze taki elokwentny, może coś ulepi?

Może ten drugi co onuce tylko widzi.

 
Last edited:
Back
Top