Polityka

@Bezimienny co Cię śmieszy w tym, że żołnierze i funkcjonariusze straży granicznej nie chcą pracować z ludźmi którzy strzelają w ich kierunku?
Że Matczak miał rację, tylko nie wiem w czym?
Poruszył kwestie, że obroną granicy ma status ,,misji szkoleniowej" czym by wyśmiał zarówno PiS jak i PO?
Bo tyle bzdur mówił, oczywiście z udziałem świadomości...
Już nie mówiąc, że przytoczyłeś raport a nie wyrok...
Pozwolę się nie zgodzić. Ta debata była na poziomie ze względu na dyskutantów i mimo tego, a nie dzięki temu że prowadzącym był Mazurek. Mazurek za każdym razem gdy się odzywał powodował uczucie zażenowania zarówno u Gwiazdowskiego jak i u Matczaka. Mazurek zaprosił dwóch prawników by porozmawiali o kwestiach prawnych i krzywił się gdy mówili o kwestiach prawnych. Chciał rozmowę sprowadzić do wojenki PiS-PO, ale na szczęście rozmówcy nie złapałi tej przynęty i Gwiazdowski nawet apelował by tej rozmowy nie sprowadzać do tak niskiego poziomu. Mazurek był zawiedziony że nie udało się zrobić politycznego Fame MMA. I tutaj duża zasługa Gwiazdowskiego i Matczaka, że nie dali się sprowadzić do poziomu Mazurka.
Biedny Mazurek: tak modne się stało krytykowanie tego człowieka po tym jak wielu hejterów Konfederacji zostało zawiedzionych rozmową z Mentzenem zarówno w Kanale Zero jak i rmf fm...
Ludzie chcą krwi I igrzysk, chleb już nie jest potrzebny
 
Ale to nie o dobro lewaka chodzi, tylko o dobro polskich rodzin, również tych uboższych.
Jakie dobro rodzin? Wszyscy straca prace i srodki do utrzymania, bo wlasciciel lewak nie wytrzyma konkurencji i pojdzie z torbami. Pieniadze nie rosna na drzewach. Czym bedzie oplacal pracownikow? Za co beda utrzymywac swoje rodziny?
Tak bo produkcje z krajów trzeciego świata mają niemiecką jakość...
A to sorry. Nie wiedzialem, ze glowni konkurenci EU to kraje, w ktorych ludzie buduja swoje domy z kupy.

W takim razie mysle, ze jak bedziemy pracowac nawet jeden dzien to wygrywamy w cuglach.
 
Że Matczak miał rację, tylko nie wiem w czym?
Poruszył kwestie, że obroną granicy ma status ,,misji szkoleniowej" czym by wyśmiał zarówno PiS jak i PO?
Bo tyle bzdur mówił, oczywiście z udziałem świadomości...
Już nie mówiąc, że przytoczyłeś raport a nie wyrok...

Miał rację w tym że były podstawy do zatrzymania żołnierzy.

Biedny Mazurek: tak modne się stało krytykowanie tego człowieka po tym jak wielu hejterów Konfederacji zostało zawiedzionych rozmową z Mentzenem zarówno w Kanale Zero jak i rmf fm...
Ludzie chcą krwi I igrzysk, chleb już nie jest potrzebny

Żyjesz w swoim świecie. Jest hejtowany za to, że zaprasza idiotów, chce ich pokazać jako odklejencow, a po programie to odklejency wydają się normalniejsi niż Mazurek. Tak było w przypadku aktywistów klimatycznych z ostatniego pokolenie. Oprócz tego jest gburem, który ma wyjebane na to co rozmówca ma do powiedzenia i to nieważne czy rozmawia z Bosakiem czy z Matysiak. O jego notorycznym braku przygotowania i kretyńskich quizach wspominać nie trzeba
 
Miał rację w tym że były podstawy do zatrzymania żołnierzy.



Żyjesz w swoim świecie. Jest hejtowany za to, że zaprasza idiotów, chce ich pokazać jako odklejencow, a po programie to odklejency wydają się normalniejsi niż Mazurek. Tak było w przypadku aktywistów klimatycznych z ostatniego pokolenie. Oprócz tego jest gburem, który ma wyjebane na to co rozmówca ma do powiedzenia i to nieważne czy rozmawia z Bosakiem czy z Matysiak. O jego notorycznym braku przygotowania i kretyńskich quizach wspominać nie trzeba
A co tam źle zrobił ten martwy chłopaczyna?
Jaieś sprawdzone info? Jakiś kanalik tłiterowy?
 
O JPDL, ale nudne dzisiaj były mecze, że tyle postów natrzaskałem :korwinlaugh:

Miał rację w tym że były podstawy do zatrzymania żołnierzy.



Żyjesz w swoim świecie. Jest hejtowany za to, że zaprasza idiotów, chce ich pokazać jako odklejencow, a po programie to odklejency wydają się normalniejsi niż Mazurek. Tak było w przypadku aktywistów klimatycznych z ostatniego pokolenie. Oprócz tego jest gburem, który ma wyjebane na to co rozmówca ma do powiedzenia i to nieważne czy rozmawia z Bosakiem czy z Matysiak. O jego notorycznym braku przygotowania i kretyńskich quizach wspominać nie trzeba
Zatrzymania czy aresztowania?

Mazurek nie przeprowadza wywiadów, przeprowadza debaty w których jest stroną i przytacza argumenty z którymi czasami sam się nie zgadza.

Coś mi się wydaje, że powtarzasz argumenty Orestesa, albo tego typa od kanału popnaukowego kumpla Karola Paciorka, bo sam wielokrotnie wstawiałeś shoty z rozmów Mazurka...


Jakie dobro rodzin? Wszyscy straca prace i srodki do utrzymania, bo wlasciciel lewak nie wytrzyma konkurencji i pojdzie z torbami. Pieniadze nie rosna na drzewach. Czym bedzie oplacal pracownikow? Za co beda utrzymywac swoje rodziny?

A to sorry. Nie wiedzialem, ze glowni konkurenci EU to kraje, w ktorych ludzie buduja swoje domy z kupy.

W takim razie mysle, ze jak bedziemy pracowac nawet jeden dzien to wygrywamy w cuglach.
Amerykański miliarder, właściciel jednego z większych klubów baseballowych, jeden z jurorów amerykańskiego odpowiednika Dragon's Den (który pewnie polskich milionerów z polskiego odpowiednika tego programu nazwałby lichwiarzami :korwinlaugh:)


Co sądzisz o jego argumentach?

Plus co ciekawe zarówno Korea południowa jak i Japonia to kraje, gdzie ludzie pracują po kilkanaście godzin, nawet te hotele kapsułowe są używane też przez pracowników bo po prostu czasami nie opłaca się wracać do domu i lepiej się bliżej przespać i rano iść znowu do pracy...
Pamietam nawet wypowiedź Japonki mieszkającej w Polsce z programu Polandia (polecam w ogóle całą serię, była robiona, kiedy YT był fajniejszym miejscem, chociaż wyprodukował ją obyczajowo turbolewak z tosiewytnie) : na początku mieszkania w Polsce była zdziwiona, że Polacy tak mało pracują. Teraz nie rozumie dlaczego Japończycy tak dużo pracują...


Tylko mimo tego ogromnego wyścigu szczurów od przedszkola, podstawówki do studiów, gdzie dzieci ze szkoły od razy idą do szkoły popołudniowej, później po studiach praca po kilkanaście godzin bez zbytniego korzystania z urlopów (jeśli w ogóle korzystają...)...
... te kraje nadal niepodniosły się po kryzysie gospodarczym, wskaźnik samobójstw jest ogromny

Powstaje pytanie czy ten cały koszt społeczny jest warty tych kosztów?
 
"Ekonomiści spodziewają się, że następstwa procedury nie będą dotkliwe dla obywateli (przykładowo: nie zniknie 800 plus, nie zostanie podniesiony wiek emerytalny itd.), niemniej rządowi może być ciężej realizować obietnice typu obniżka składki zdrowotnej od przedsiębiorców albo podniesienie kwoty wolnej od PIT do 60 tys. zł." :jarolaugh:

 
Zatrzymania czy aresztowania?

Areszt i zakucie w kajdanki.



Mazurek nie przeprowadza wywiadów, przeprowadza debaty w których jest stroną i przytacza argumenty z którymi czasami sam się nie zgadza.

Coś mi się wydaje, że powtarzasz argumenty Orestesa, albo tego typa od kanału popnaukowego kumpla Karola Paciorka, bo sam wielokrotnie wstawiałeś shoty z rozmów Mazurka...

Nie słucham Paciorka. Kiedyś słyszałem jego wywiad z Dudą i muszę podziękować. Nie wiem kim jest jego kolega. Natomiast Orestes ma sto procent racji w odniesieniu do Mazurka.

Mazurek nie prowadzi wywiadów. On oszukuje widzów, że to są wywiady. W rzeczywistości to debata gdzie jeden z dyskutantów jest również moderatorem. Nie muszę chyba tłumaczyć dlaczego jest to nieuczciwe.
 
fajnopolacy pomagają małym chłopcom, którzy zgubili mamusie w lesie


aria.png





aria1.png
 
Dlaczego te uśmiechnięte zjeby się zachowują jak jakaś sekta
Bo to kolejny obszar chorej rywalizacji, zamiast rozwiązać problem lepiej się napierdalać i odwracać uwagę od sedna sprawy.
Do tego dochodzi brak wiarygodnych informacji ze strony państwa o skali problemu. Nie wiemy czy jest tych uchodźców mało czy dużo, ilu jest legalnych, ilu odesłanych z Niemiec, co nas czeka w przyszłości itd.. To daje idealną bazę do podburzania nas w socialach przez ruskich troli. Systemowo jesteśmy tak słabi, że aż się wierzyć nie chce. Czego nie dotkniesz to karton.
 
To daje idealną bazę do podburzania nas w socialach przez ruskich troli.
:juanlaugh: kurwa nie wierzę LEMMY-ING
Tak te ruskie trole działają, że ja mieszkajac w Hannoverze idąc do sklepu brałem kastet.
:juanlaugh:
Ja cie miałem za poważnego gościa. Pojedź sobie do Niemiec, puść żonę wieczorem samą na spacer i potem wróć do mnie.
@ninja zaproś kolegę, bo mi kurwa ręce opadają.
:putinlaugh:
 
:juanlaugh: kurwa nie wierzę LEMMY-ING
Tak te ruskie trole działają, że ja mieszkajac w Hannoverze idąc do sklepu brałem kastet.
:juanlaugh:
Ja cie miałem za poważnego gościa. Pojedź sobie do Niemiec, puść żonę wieczorem samą na spacer i potem wróć do mnie.
@ninja zaproś kolegę, bo mi kurwa ręce opadają.
:putinlaugh:
u nas niedlugo tez sie zaczną niezle cyrki. Juz wjechala pierwsza partia. Dlatego ciesze sie ze wyjezdzam w pizdu z tego pedałowa i bede mieszkac u siebie w miasteczku gdzie raczej tego gowna nie bedzie.

Murzyny zgodnie z dyrektywa uni dostaną rowny z innymi krajami zasiłek także beda dostawac z państwa spokojnie wiecej niz minimalna za którą robi 50% Polaków :DC: murzyn bedzie w Polsce jak król.

Najlepsze jest to ze oni nie beda chcieli wracać do niemiec czy francji bo tu beda miec lepiej, dostanie te 4,5k do łapy za nic i jazda w balet.
 
Back
Top