Polityka

pewnie było, ale śmiechłem okrutnie

GQGOUTCXcAASzBh
 

ale to się szybko rozpędza, jak pierdolino
fajnopolactwo niedługo zapozna się jak to chodzić na paluszkach w swoim miasteczku i jak to jest zakazywać swojej babie normalnych aktywności o poranku czy wieczorem typu bieganie, spacery, wyjścia z dzieckiem do parku co widzę już od wielu lat w niemieckim goerlitz, to przemykanie grzeczne ulicą na paluszkach jak najszybciej z główką na dół bo banda musli rozsiadła się na ławeczce przed kamienicą, w której bytują
 
i udowodniłeś, żeś nie zmądrzał przez ten czas a nawet że zgłupiałeś i poszedłeś zagłosować na płaczliwego pajaca
Przeciez to nie ja bede sie wyprowadzal ze spolek skarbu panstwa. Dla mnie to jest jedno czy rzadzi PIS czy PO. Po prostu nie rozumiem jak mozna byc takim krotkowzrocznym idiota i zamiast dac ludziom to czego chca, nabijac sobie kase publicznymi pieniedzmi i rzadzic przez lata, to wola przegrac to wszystko przez wlasne chore ambicje.
 

W USA już by dostał paralizatorem, w Polsce zobaczyli, że ludzie nagrywają to boją się wyciągnąć i w kilka osób bawią się w dociążanie jakby to była piwnica w Białej Rawskiej u słynnego polskiego... Czyżby ktoś bał się pitbulli Bodnara? @Karateka@ :roberteyeblinking::suchykarol:

ale to się szybko rozpędza, jak pierdolino
fajnopolactwo niedługo zapozna się jak to chodzić na paluszkach w swoim miasteczku i jak to jest zakazywać swojej babie normalnych aktywności o poranku czy wieczorem typu bieganie, spacery, wyjścia z dzieckiem do parku co widzę już od wielu lat w niemieckim goerlitz, to przemykanie grzeczne ulicą na paluszkach jak najszybciej z główką na dół bo banda musli rozsiadła się na ławeczce przed kamienicą, w której bytują
Historia zasłyszana (parę lat temu) więc cholera wie czy prawdziwa, ale trochę pozytywna: koleś zadzwonił na policję i mówił, że ktoś na osiedlu szaleju. Mówią ,,w najbliższym czasie pojawi się radiowóz" I ogólnie słychać w głosie, że raczej nic z tego nie będzie.
Jednak po tym jak podkreślił, że ten koleś mówi po arabsku to odpowiedź ,,już wysyłam radiowóz, zaraz będziemy" :roberteyeblinking:
 
Nie zgodzę się, że "podobnie jak na zachodzie" :fjedzia: . Kilka stron wcześniej pisałem, że to co na zachodzie stało się w przeciągu 70 lat, nam zajmie maksymalnie 10. A przy każdym powrocie z biura, dochodzę do wniosku, że nawet ten termin 10letni wydaje mi się być bardzo optymistycznym :jon: .
Kolejny przykład, że niby naśmiewamy się z innych krajów, a popełniamy te same błędy i nawet czasami szybciej: od Rosji, USA aż po Niemcy I Francje
 
Jak juz sie kliknie na jakas babe, podzegacza pokoju z konfy, to zaraz wylatuja nastepne. Tutaj kolejna od Braunova wspierana przez jakies konta z flagami rosji, chin, palestyny, kuby i bialorusi. To juz wiadomo co stary komuch Miller taki wesoly. Odradzaja sie.

 
Byliśmy ostatnim bezpiecznym krajem w Europie...
nachste mal czy jak to hitler pisał
zaklres mapy.JPG




dobrze, że kurwa zdechła

Grupa wspólnie oglądała mecz otwarcia Mistrzostw Europy pomiędzy Niemcami i Szkocją. Napastnik poważnie ranił 50-letnią kobietę i 75-letniego mężczyznę. 56-letni mężczyzna został lekko ranny. Początkowo nie było jasne, ilu gości było na imprezie. Napastnik wcześniej groził nożem ludziom w ogródku działkowym w domu naprzeciwko. Naoczni świadkowie poinformowali policję. Dlatego ta stosunkowo szybko przyjechała na miejsce.

Napastnik został postrzelony przez zaalarmowanych funkcjonariuszy. Zmarł później w szpitalu w wyniku odniesionych ran. Śledczy wykluczyli motyw religijny lub polityczny.

:mamed:
 
Byliśmy ostatnim bezpiecznym krajem w Europie...
To, ze nikt do nas nie przyjezdzal wczesniej to nie zasluga mitycznych straznikow granic i perfekcyjnej polityki antymigracyjnej.

Polska sie po prostu stala atrakcyjna pod wzgledem finansowym.

Wystarczy, ze wroci bieda, socjal i srednia pensja w Niemczech znow bedzie 20 x wyzsza niz w Polsce i problem sam zniknie bardzo szybko.
 
To, ze nikt do nas nie przyjezdzal wczesniej to nie zasluga mitycznych straznikow granic i perfekcyjnej polityki antymigracyjnej.

Polska sie po prostu stala atrakcyjna pod wzgledem finansowym.

Wystarczy, ze wroci bieda, socjal i srednia pensja w Niemczech znow bedzie 20 x wyzsza niz w Polsce i problem sam zniknie bardzo szybko.
Znam prostsze i przyjemniejsze rozwiązanie, ale to by było niezgodne z linią Twojej partii
 
Back
Top