Polityka

GP9qy5SXIAA9rhC


:muttley:
 
Ja znam chłopa, który przeczytał masę książek akademickich i stwierdził, że będzie głosował na lewicę bo tylko oni potrafią zadbać o gospodarkę. Jego marzeniem jest zrobić z Polski kolejny kraj skandynawski, a jak to zamierza zrobić? Zwiększając podatki dla bogatych i korporacji.

:penn:
tak bo wtedy bogaty na pewno wybierze Polskę jako kraj dla swojego biznesu
:werdum:
 

Ale jak już wspominamy, to warto też przypomnieć:

Nowa religia w której Bogiem jest Donald Tusk.
Nie pytaj kobiety o wiek, mężczyzny o zarobki, a Tuska o poglądy, bo i tak je zaraz zmieni :suchykarol:
Oczywiście ci ludzie nie widzą, że są podobni do moherów Rydzyka :robertmakeup::korwinlaugh::siuu:
 
Ja znam chłopa, który przeczytał masę książek akademickich i stwierdził, że będzie głosował na lewicę bo tylko oni potrafią zadbać o gospodarkę. Jego marzeniem jest zrobić z Polski kolejny kraj skandynawski, a jak to zamierza zrobić? Zwiększając podatki dla bogatych i korporacji.

:penn:
Dlatego od 4 klasy podstawówki powinna być podstawowa matematyka finansowa łamana na rachunkowość aby pobudzić wyobraźnię podczas liczenia zadań
 
soros zrzucał z helikoptera do łódek, skurwysyn
Jeśli to salomony, to Łukaszenko im nie dał. Mam bardzo grzeszne myśli, o wybacz mi panie tak nikczemne mniemanie, że to jakieś szwabskie agencje troszczące się o "każdy jest człowiekiem" się zatroszczyły
 
Znowu teorie spiskowe?

Przecież jest konsensus naukowy, który mówi, że to przez globalne wrzenie.

Doeedukukuj się!
Podpytał bym "Tańczącego z onucami" ale on już mi nie odpisuje... Za tego eurokmiota się obraził na śmierć.
:mamed:


Jeśli to salomony, to Łukaszenko im nie dał. Mam bardzo grzeszne myśli, o wybacz mi panie tak nikczemne mniemanie, że to jakieś szwabskie agencje troszczące się o "każdy jest człowiekiem" się zatroszczyły
czyli Soros
:fjedzia:
 
"Dodał, że "państwo, które nie broni się skutecznie przed masową migracją zostanie zasiedlone". - Na świecie ponad miliard ludzi, żyje w znacznie gorszych warunkach niż my. Z tego miliarda bez trudu zrekrutuje się wiele milionów, które może nas tu zastąpić, jeśli się nie ogarniemy - podsumował Bosak. "

Jakoś Karateki mi nie żal, ale cała reszta to już niefajno. :robertmakeup:

 
Back
Top