Polityka


Jaka desperacja. Szanowni Państwo, płemieł Tusk. :DC:

pójdziecie na wybory to ta kurwa i tak was wyśle na wojnę jak mu szwabski pan przykaże
Za to pierwsze zdanie powinien być na zawsze skończony w jakiejkolwiek polityce.
Ten sam schemat co przy katarze19.

Nie chcesz zabić babci weź chujową szprycę. Nie chcesz iść na wojnę, idź na wybory.

Że ktoś się jeszcze na to łapie. Polaryzacja i zastraszanie.
Nic się kurwa nie uczą na błędach, nic.
:putinlaugh:
 
Niech on juz spierdala
może i niech spierdala ale jak to świadczy o aktualnym zarządzie tej spółki, skoro zyski tak spadły, przecież to się z niczego nie bierze,
ceny ropy na giełdach są stosunkowo niskie, ceny paliwa wysokie, co z tym zyskiem??? Ktoś znowu kradnie...?

donald-tusk.gif
 
może i niech spierdala ale jak to świadczy o aktualnym zarządzie tej spółki, skoro zyski tak spadły, przecież to się z niczego nie bierze,
ceny ropy na giełdach są stosunkowo niskie, ceny paliwa wysokie, co z tym zyskiem??? Ktoś znowu kradnie...?

donald-tusk.gif
zaraz Ci wytłumaczą jak to muszą spłacać ukryte długi zostawione przez pis
 
Ten sam schemat co przy katarze19.

Nie chcesz zabić babci weź chujową szprycę. Nie chcesz iść na wojnę, idź na wybory.

Że ktoś się jeszcze na to łapie. Polaryzacja i zastraszanie.
Nic się kurwa nie uczą na błędach, nic.
:putinlaugh:
No jedzie na grubym prymitywie. Przekaz typowo dla sekty i tych, którzy na politycy znają się tyle, co zasłyszą w Wiadomościach albo tydzień przed wyborami na imieninach u wujka Mirka. Niestety komunizm strasznie przeorał nasz naród, a system edukacji jednostek dodatkowo poprawił soccer kickiem. Przerażające jest to, że dwie skompromitowane partie mogą liczyć na łączny wynik powyżej 60% głosów. Sześciu na dziesięciu wyborców głosuje kurwa na popis. To jest szalone i doskonale pokazuje skalę upodlenia. Degeneraci i niespełna rozumu idą na Lewicę, a tych głupiomądrych dających się robić przystawkom: Kosiniakowi i Hołowni na Trzecią Drogę, w kolaboracji z PSLem, to nie da się inaczej określić niż słowem debile.
 
Nie za bardzo wiem co Ci odpowiedziec.

Kolega @osk pewnie lepiej wyjasni znaczenie grzechu w wierze katolickiej.


Donald Tusk z oferta dla wyborcow Konfederacji, ktorzy w wypadku ataku wroga na Polske planowali natychmiastowy wyjazd z kraju.


Może się mylę ale nie wydaje mi się by była wiara katolicka(jak już to odłam). Może mnie ktoś poprawić. Natomiast co to jest grzech to coś co oddala cię od Pana Boga,
 
Może się mylę ale nie wydaje mi się by była wiara katolicka(jak już to odłam). Może mnie ktoś poprawić. Natomiast co to jest grzech to coś co oddala cię od Pana Boga,
A jak ktoś wziął ślub specjalnie przed wyborami i po paru latach jest za zabijaniem dzieci czy jak to libki lubią nazywać aborcją?

Dobry płot twist co nie? Ciekawe jak to można nazwać? No i zgadnij kto to.
:beczka:
 
Back
Top