Polityka

Podobno Putin umarł już 26ego października, od tamtej pory steruje jakiś inny z wierchuszki a pokazują się tylko sobowtóry - tak twierdzi generał SVR, a miał do tej pory całkiem legitne info.

Co sądzicie?
 
Nie odpowiedziałeś dlaczego akurat tym co ubekom emy przywrócili i z michnikiem się obściskują tak na tym zależy
Proste. Potężne narzędzie do manipulacji, przecież to oczywiste. Oskarżyć można każdego, teczkę stworzyć, a IPN przyklepie. Bronią go ci, w czyich rękach i strefie wpływów się znajduje. Oczywista oczywistość!
 
Bo to jest stary numer, nikt dokładnie nie wie czyje teczki poszły z dymem po 1989. I żaden delikwent nie sprawdzi blefu starych esbeków, bo ma za dużo do stracenia. Morderstwo Jaroszewicza zostało przyklepane jako rabunek, choć sprawa cuchnie na kilometr i nie wiadomo jakie kwity ten miał w swoim posiadaniu i nikomu nie zależy na wyjaśnieniu tej sprawy, która przecież została "wyjaśniona" :crazy:
Te najważniejsze nie poszły. Z Jaroszewiczem to rzeczywiście śmierdząca sprawa. Tyle, że służby wiedziałyby, że papierów nie trzyma w domu. Młody Jaroszewicz zbytnio się nie przejął, a dla jakiego wywiadu robił Czerwony Książę tego nie wiemy Niepelnosprytna Kiszczakowa też ich tam nie trzymała, przywieźli jej
 
Pamiętajcie komu oddaliście władzę
F_EcNEEXsAEYcy6.png
 
I przez prawie 35 lat żadnego swojego nie obstawili? Wszędzie mają, ale akurat do ipnu nie dali rady?
Tam o ile się nie mylę jest potrzebna większość kwalifikowana. Poza tym nie wszędzie mają:).
 
Głos z Tworek


Ochojska to akurat wyjatkowa swołocz! Pamietam jak PAH w Kosowie handlował lekami, udając, że transporty są napadane. To było sfingowane gówno. W armii było o tym głośno ale przecież o kalekach nie można źle!
To są idole "libków" których już trzeba prosto nazywać lewakami.

Wystarczy zobaczyć jak głosowali w europarlamencie, ale dla niektórych to i tak za trudne.
 
Już piszą społeczności. Jeszcze kroczek i zrozumieją, że to ideologia.
:jjsmile:
No ja też jestem przeciwko strachowi przed gejami, czego się tu obawiać. Niech sobie żyją. O społeczności pisali od zawsze. Mnie najbardziej śmieszy to homokomando, no żesz karwasz twarz Barabasz! Ostatnio widziałem takiego z opaską HK na Targowej i tak jak jestem tolerancyjny, miałem ochote sprzedać mu wychowawczego kopa w rzyć!
 
Jedyna merytoryczna opozycja, która jest w stanie
Ale poniższy tekst pokazuje, że ich kompetencje w ich flagowych sprawach pozostawiają wiele do życzenia
ale z tą kwotą wolną to chyba dali ciała po całości? A te podatki to przecież ich konik i sztandarowa kwestia, czy nie?
Tym bardziej jest to dziwne, wręcz niezrozumiałe, że Memcen przecież ma prężną firmę zajmującą się doradztwem podatkowym...
Mentzen musiałby się sklonować
@Bezimienny najbliżej prawdy. Mentzen i jego kancelaria nie mieli niczego wspólnego z wpadką przy tym projekcie odnośnie kwoty wolnej.
Chcą przepchnąć ustawę
Kolejne pierdolamento i wróżenie z kuli mości szpagateki. Zaliczyli wpadkę i projekt poprawiali, dla karateki oczywiście pomyłki to KOMPROMITACJA!! Chęć przepchnięcia ustawy w takim stanie. Gówno prawda. Mentzen przyznał, że to była wtopa, jednak nie miał z nią niczego wspólnego, powiedział, że wyszło zabawnie i też by się śmiał gdyby ktoś inny coś takiego zrobił. Projekt do poprawy (ustawiłem ten moment ale oczywiście polecam całość. O niezręcznej sytuacji z prezydentem też jest):

 
@Bezimienny najbliżej prawdy. Mentzen i jego kancelaria nie mieli niczego wspólnego z wpadką przy tym projekcie odnośnie kwoty wolnej.

Kolejne pierdolamento i wróżenie z kuli mości szpagateki. Zaliczyli wpadkę i projekt poprawiali, dla karateki oczywiście pomyłki to KOMPROMITACJA!! Chęć przepchnięcia ustawy w takim stanie. Gówno prawda. Mentzen przyznał, że to była wtopa, jednak nie miał z nią niczego wspólnego, powiedział, że wyszło zabawnie i też by się śmiał gdyby ktoś inny coś takiego zrobił. Projekt do poprawy (ustawiłem ten moment ale oczywiście polecam całość. O niezręcznej sytuacji z prezydentem też jest):



Jesteś moim ulubionym sekciarzem.
 
Chce być pierwszym męczennikiem, który pójdzie pierdzieć w pasiak, za mowę nienawiści wobec qt+. Tak mi dopomóż Bóg.
To razem będziemy garować! Pewnie jak powiesz 'pedał' to już będzie pajda! Dobija mnie to, że taka idiotka szatan-kurdej, wyzywa żołnierzy od morderców. Takie nic, nie jest w stanie mnie obrazić, tylko dlaczego to coś jest przedstawiane jako ofiara, a nie tlumaczy się w sądzie! Czy jak nazwę kogoś, pedałem, to jest mowa nienawiści? Czy jak nazwę murzyna, murzynem, to jest rasizm? O tempora o mores! Bytów hipotetycznych w to nie mieszam:).
 
Last edited:
To razem będziemy garować! Pewnie jak powiesz 'pedał' to już będzie pajda! Dobija mnie to, że taka idiotka szatan-kurdej, wyzywa żołnierzy od morderców. Takie nic, nie jest w stanie mnie obrazić, tylko dlaczego to coś jest przedstawiane jako ofiara, a nie tlumaczy się w sądzie! Czy jak nazwę kogoś, pedałem, to jest mowa nienawiści? Czy jak nazwę murzyna, murzynem, to jest rasizm? O tempora o mores! Bytów hipotetycznych w to nie mieszam:).
Spokojnie, spokojnie zabija się swoją bronią :) ktoś w końcu wpadnie na pomysł, ze jak się go nazwie homofobem to powie ze jest ze społeczności lgbt ale z innej frakcji i jest to mowa nienawiści - kryminał. Na absurd obronisz się tylko absurdalnie
 
Spokojnie, spokojnie zabija się swoją bronią :) ktoś w końcu wpadnie na pomysł, ze jak się go nazwie homofobem to powie ze jest ze społeczności lgbt ale z innej frakcji i jest to mowa nienawiści - kryminał. Na absurd obronisz się tylko absurdalnie
Dobre! W sumie kiedyś spotkałem murzyna skinheada:). Masz rację, z absurdem można walczyć tylko większym absurdem. Najciekawsze jest to, że mam znajomego geja i on zawsze mówi, że tych wszystkich aktywistów LGBT to by zajebał (potrafi) bo oni tylko im szkodzą i tak naprawdę nikt z 'normalnych' pedałów tego nie chce. BTW nie obraża się jak mowimy o nich 'pedał i jego dziewczyna Krzysiek'. Mozna? Można!
 
Back
Top