Polityka

@Karateka@ Hołownia mówi o przywracanie praworządności robiąc sobie foty z Adamem "środowisko sędziowskie samo się rozliczy" Strzemboszem.
Kropiwnicki ma być w KRS. Ten prawnik, który bronił wyboru sędziów na zapas (jeden z nich jest teraz rektorem w Toruniu i nie u Rydzyka...), chyba nawet doktor prawa...
Panie Matczaku: to co? Porzucić nadzieję? :watchingyou:
 
Pamiętajcie komu oddaliście władzę
View attachment 84077
Ofiarą studiowania prawa :korwinlaugh:
Jeszcze rozwalała mnie ta jej wypowiedź, że dodruk pieniędzy jest dlatego że stare banknoty są zniszczone.
Ona myśli że banknoty są tak wytrzymałe jak kartka z punktu ksero i pewnie jeszcze myśli, że większość kreowania pieniądza to fizyczność dodruk i najlepsze: ona naprawdę nie udaje xd
 
Ofiarą studiowania prawa :korwinlaugh:
Jeszcze rozwalała mnie ta jej wypowiedź, że dodruk pieniędzy jest dlatego że stare banknoty są zniszczone.
Ona myśli że banknoty są tak wytrzymałe jak kartka z punktu ksero i pewnie jeszcze myśli, że większość kreowania pieniądza to fizyczność dodruk i najlepsze: ona naprawdę nie udaje xd
Ona chyba swego czasu ciągnęła druta Włodkowi, a że pewnie Anna Maria ma pytę po kolana to Włodek się boi hipotetycznych nagrań.
 
Właśnie dlatego podałem ten przykład, wyobraź sobie jak to wyglądało, gdy reszta była frankofońska. Prawie Jan Roch Pawlak :). Mnie to ograniczanie starszych samochodów też denerwuje. Powinien być odsiew trupów na stacjach diagnostycznych i tyle. Ja tam kocham moje V8 i niech mnie cmokną. Trzaskowski prywatnie to całkiem spoko gość, niestety dotknięty przymusem poprawności politycznej.
Dosłownie każdy Francuz mieszkający w Polsce powiedziałby: to będzie śmieszne. Nie wiem skąd się bierze taki pociąg do ośmieszania się.
W ogóle kiedyś chciałem się nauczyć Francuskiego ale cholera ta wymowa to jest koszmar...

Chociaż z drugiej strony są jeszcze radykałowie: jak nie masz Cambridge English to się nie odzywaj...

Trzaskowski za to finansowanie lewactwa powinien zostać wygnany do Białorusi w koszulce "Łukaszenko fajnym gejem jest"
 
Te najważniejsze nie poszły. Z Jaroszewiczem to rzeczywiście śmierdząca sprawa. Tyle, że służby wiedziałyby, że papierów nie trzyma w domu. Młody Jaroszewicz zbytnio się nie przejął, a dla jakiego wywiadu robił Czerwony Książę tego nie wiemy Niepelnosprytna Kiszczakowa też ich tam nie trzymała, przywieźli jej

Jaroszewicz był na tyle wysoko w hierarchii, że mógł mieć prywatne zbiory, zwłaszcza gdy byłyby to teczki wywiadu wojskowego, który generalnie nie budzi aż takiego zainteresowania. A w latach 90. każdy papier mógłby być przydatny. Kiszczak to osobna sprawa, on akurat mógł nawet mieć kwity na reżimowych kumpli i zapewne miał, a tego na pewno nie trzymałby w domowym sejfie.
 


F_EP9AAXMAA9F5k.jpg
 
Zostały Ci inwektywy, argumentów brak.

To nie są inwektywy. Jak Zajączkowska nazwała blondynkę blondynką to ją obraziła? Jesteś dumnym sekciarzem.

Gdy opinia publiczna ma bekę, że partia która na sztandary wzięła podatki nie rozumie czym jest kwota wolna od podatku, dając temu wyraz tworząc projekt ustawy, który podwyższa tę kwotę wbrew woli autora do 500 tysięcy. Później poprawili i przez przypadek stworzyli projekt ustawy wprowadzający 44 procentowy podatek od dochodu powyżej 120 tysięcy.

I gdy jest beka z dwóch nieudanych podejść do napisania projektu ustawy zgodnego z wolą autora, Ty mój ulubiony sekciarzu przyjeżdżasz z odsieczą i dajesz filmik z Mentzenem, w którym Mentzen przebija stawkę twierdząc, że to nie były 2 a 3 nieudane próby! Jeszcze lepiej, bo uważa że jako ekspert od podatków nie widział tych projektów, a jako prezes partii nie był informowany o projektach... A na końcu dodał, że to było... zabawne. Szkoda, że przekazu dnia nie konsultował z Wiplerem, który stwierdził że sprawa jest bardzo poważna, a osobę odpowiedzialną spotkały konsekwencje zawodowe (prawdopodobnie zwolnienie) za wielokrotną niekompetencję, a nie za bycie zabawnym!

Mentzen w stylu Korwina rzucił garść argumentów przeciwko własnemu ugrupowania, a Ty jak wierny kuc nieświadomie postanowiłeś pośredniczyć w dostarczaniu broni wrogom Konfederacji.

Jesteś osobą która bezrefleksyjnie przyjmuje i powtarza argumenty Konfederacji, nawet gdy są one sprzeczne z jej własną tezą. To spełnia kryteria bycia sekciarzem, czyli brak krytycznego myślenia, nadmierne oddanie grupie oraz ignorowanie indywidualnej oceny i logiki.

 

Ja tam nie jestem akurat wyznawcą kościoła, ale trzeba przyznać, że od kiedy coraz więcej ludzi odchodzi od wiary w kościół to proporcjonalnie rośnie wiara w takie głupoty jak to, że płeć to konstrukt społeczny, że mężczyzna może rodzić dziecko i inne idiotyzmy. Ktoś kiedyś tu bardzo ładnie ubrał to w słowa, ale nie pamiętam kto.
Ja rozumiem, że można być ateistą i nie wierzyć itp, ale jak można mieć pogardę do czegoś co ukształtowało Naszą europejską cywilizacje i dlaczego to właśnie biały człowiek jest w tym miejscu którym jest.
Jak pisałem. Ja jestem nie wierzący, ale zawsze stanę w obronie chrześcijaństwa/katolicyzmu.
 
To nie są inwektywy. Jak Zajączkowska nazwała blondynkę blondynką to ją obraziła? Jesteś dumnym sekciarzem.
Kierujesz pytanie pod niewłaściwy adres, od Ciebie dowiaduję się o jakiejś dramie z Zajączkowską i blondynką, nie wiem o co chodzi, nie śledzę wszystkiego dokładnie jak Ty - to jest kolejny przykład na to, że rzucasz śmierdzącymi inwektywami. Oponuję jedynie w stosunku do nazywania tej wpadki "wielką kompromitacją konfederacji", która to, a jakże od razu urasta do rozmiarów niebotycznych i na bazie takiego mokrego snu wyciągasz wnioski odnośnie całego ugrupowania , że niemerytoryczne. Sprzeciwiam się też Twojej sugestii wyciągniętej z czeluści anusa, że niby chcieli przepchnąć tę ustawę z błędami. Osoby odpowiedzialne popełniły błąd i to nawet nie jeden raz, za które to błędy pewnie zapłaciły/zapłacił jak sam poinformowałeś.

Wskazałem na wyjaśnienia Mentzena, który w swoim stylu nazywał to wtopą, że miało być dobrze, a wyszło zabawnie. Oczywiście, że sprawa jest na tyle poważna, by wyciągnąć odpowiednie konsekwencje w stosunku do odpowiedzialnych za to osób. Bardzo dobrze, że jest to rozważane, w przeciwnym razie słowa Mentzena można by brać na poważnie, że to takie niefrasobliwe potraktowanie sprawy i lecimy dalej - to byłaby rzeczywiście kompromitacja. Powaga tego wydarzenia nie jest jednak tożsama z takim stawianiem sprawy w jakim ją przedstawiłeś.
 
Na dobranoc lub do śniadanka/porannej kawki:

"Wybudzić z medialnej hipnozy, można tylko ludzi, którzy mają zdrowy kręgosłup moralny i są zdrowi moralnie, gdyż jedynie oni, są w stanie szczerze poddać w wątpliwość swoje dotychczasowe poglądy. Tylko takich ludzi stać na szczere przyznanie sobie samemu nawet po cichu w duchu, że się myliłem. Nieomylnych, nowoczesnych wykształconych, zadufanych w sobie, przekonanych o swej nieomylności chorych moralnie i intelektualnie idiotów, pozostawcie w spokoju i ich przekonaniu, głębokiej wierze, że wszystko jest cacy a system jedyne co ma na celu – to ich ochronę, dobro, zdrowie i dobrobyt."
Kogo cytujesz?


402600778_3567098740239987_8614638777912348150_n.jpg
 
Last edited:
Back
Top