Polityka

Reprezentant mniejszości mongolskiej w polskim parlamencie

1700085956218.png
 
... a co do IPN to powinno się to zaorać.
A co złego jest w IPN? To w zasadzie normalny instytut naukowy, który prowadzi mnóstwo ciekawych badań historycznych. Kupiłem u nich już trochę ciekawych publikacji, które komercyjnie nigdy by się nie ukazały. Rozumiem, że ciągnie się za nimi sława z czasów lustracji, ale to już zamierzchła przeszłość.
Wejdź do nich na stronę wydawnictwa, to zobaczysz czym się Instytut naprawdę zajmuje:

https://ipn.gov.pl/pl/publikacje/nowosci-wydawnicze-ipn/27357,Nowosci-wydawnicze.html
 
Praworządność wróciła. KO będzie stosować te same metody co PiS i nawet się z tym nie kryją :lol:


Tak się nie kryją, że nawet nazwisko polityka KO, który tak rzekomo twierdzi nie zostało podane. W ogóle się nie kryją!
 
A co złego jest w IPN? To w zasadzie normalny instytut naukowy, który prowadzi mnóstwo ciekawych badań historycznych. Kupiłem u nich już trochę ciekawych publikacji, które komercyjnie nigdy by się nie ukazały. Rozumiem, że ciągnie się za nimi sława z czasów lustracji, ale to już zamierzchła przeszłość.
Wejdź do nich na stronę wydawnictwa, to zobaczysz czym się Instytut naprawdę zajmuje:

https://ipn.gov.pl/pl/publikacje/nowosci-wydawnicze-ipn/27357,Nowosci-wydawnicze.html
Bo chuje wynaleźli dowody, że rodzina Trzaskowskiego była współpracownikami władz radzieckich i podpierdalała znajomych i niektórzy mają czelność mu to wypominać. Zaorać ten gówniany IPN, bo jeszcze coś na kogoś z platformy znajdą chuje.
 
Bo chuje wynaleźli dowody, że rodzina Trzaskowskiego była współpracownikami władz radzieckich i podpierdalała znajomych i niektórzy mają czelność mu to wypominać. Zaorać ten gówniany IPN, bo jeszcze coś na kogoś z platformy znajdą chuje.
Sam fakt, że ludzie, i to z jawnie komuszych środowisk, mówią a nawet poważnie deklarują likwidację "pamięci narodowej" pokazuje jaką wspaniałą transformację przeszliśmy :antonio:
 
A co złego jest w IPN? To w zasadzie normalny instytut naukowy, który prowadzi mnóstwo ciekawych badań historycznych. Kupiłem u nich już trochę ciekawych publikacji, które komercyjnie nigdy by się nie ukazały. Rozumiem, że ciągnie się za nimi sława z czasów lustracji, ale to już zamierzchła przeszłość.
Wejdź do nich na stronę wydawnictwa, to zobaczysz czym się Instytut naprawdę zajmuje:

https://ipn.gov.pl/pl/publikacje/nowosci-wydawnicze-ipn/27357,Nowosci-wydawnicze.html
Wejdę, może mam zły obraz rzeczywistości. Ojciec mojego znajomego pracował w IPN i wytworzylem sobie pogląd z jego opowiesci.
 
Bo chuje wynaleźli dowody, że rodzina Trzaskowskiego była współpracownikami władz radzieckich i podpierdalała znajomych i niektórzy mają czelność mu to wypominać. Zaorać ten gówniany IPN, bo jeszcze coś na kogoś z platformy znajdą chuje.
Takie "odkrycia" nie robią już na ludziach wrażenia, minęło tyle lat, tylu znanych ludzi było umoczonych, że problem spowszedniał. Poza tym, trudno obciążać winą dzieci i wnuki za decyzje ich przodków, przecież podobną historię miał dziadek Cenckiewicza, czołowego lustratora RP. Czy coś z tego wynika?

Wejdę, może mam zły obraz rzeczywistości. Ojciec mojego znajomego pracował w IPN i wytworzylem sobie pogląd z jego opowiesci.
IPN jest obciążony pierworodnym grzechem, bo na początku był mocno wykorzystywany do bieżącej walki politycznej, stąd te ciągłe zaklęcia o likwidacji, ale to chyba już tylko z przyzwyczajenia, bo konkretnych powodów nie ma.
 
Niestety, przyznaję, że jak 90% społeczeństwa nie wiem jaką rolę rzeczywistą ma IPN
Instytut Pamięci Narodowej brzmi dumnie i ważnie, natomiast jeśli w stanie faktycznym jest tak, że jest jedynie magazynem haków jeden na drugiego to taka instytucja jest splugawiona

Natomiast jeśli przechowuje się tam najważniejsze materiały historyczne i prawdy historyczne to bezwzględnie musi zostać.
 
Takie "odkrycia" nie robią już na ludziach wrażenia, minęło tyle lat, tylu znanych ludzi było umoczonych, że problem spowszedniał. Poza tym, trudno obciążać winą dzieci i wnuki za decyzje ich przodków, przecież podobną historię miał dziadek Cenckiewicza, czołowego lustratora RP. Czy coś z tego wynika?


IPN jest obciążony pierworodnym grzechem, bo na początku był mocno wykorzystywany do bieżącej walki politycznej, stąd te ciągłe zaklęcia o likwidacji, ale to chyba już tylko z przyzwyczajenia, bo konkretnych powodów nie ma.
Tylko że te dzieci idą tym samym torem i bratają się z tamtymi a nawet stawiają ich na piedestał jako wzorce moralności.
 
Bo chuje wynaleźli dowody, że rodzina Trzaskowskiego była współpracownikami władz radzieckich i podpierdalała znajomych i niektórzy mają czelność mu to wypominać. Zaorać ten gówniany IPN, bo jeszcze coś na kogoś z platformy znajdą chuje.
To dlaczego nie wynajdą dowodów na Kaczyńskich, Ziobrów, Kempę, Piotrowicza, Krasulskiego, Terleckiego, Kuchcińskiego, Przylebska, Muszyńskiego - to jest właśnie ten grzech pierworodny, o którym pisał Lemmy i który też zbudował moją opinię o IPN. Ujebani są praktycznie wszyscy z wierchuszki niezaleznie od strony, natomiast jakoś jednych się obrzuca gównem, a innych starannie z niego czyści.
 
To dlaczego nie wynajdą dowodów na Kaczyńskich, Ziobrów, Kempę, Piotrowicza, Krasulskiego, Terleckiego, Kuchcińskiego, Przylebska, Muszyńskiego - to jest właśnie ten grzech pierworodny, o którym pisał Lemmy i który też zbudował moją opinię o IPN. Ujebani są praktycznie wszyscy z wierchuszki niezaleznie od strony, natomiast jakoś jednych się obrzuca gównem, a innych starannie z niego czyści.
A może dlatego, że wbrew Twoim insynuacjom, wyłącznie środowiska tuskowe były umoczone? Nie na darmo "liczyli głosy"

Tylko jedni bratają się z jaruzelem, kwachem, milerem, wałęsą, wystawiają wołoszańskiego itp.
 
Last edited:
A może dlatego, że wbrew Twoim insynuacjom, wyłącznie środowiska tuskowe były umoczone? Nie na darmo "liczyli głosy"

Tylko jedni bratają się z jaruzelem, kwachem, milerem, wałęsą, wystawiają wołoszańskiego itp.
OK - Kaczyńscy, tatuś z AK dostaje willę, a nie odwrócony stołek, mamusia pracę w cenzurze, Jarek nielegalnie konczy liceum za wstawiennictwem sekretarza KC. Ziobro syn sekretarza KW ( z urzędu byli TW SB), Kempa córka sekretarza, Piotrowicz prokurator stanu wojennego, odznaczony za zaslugi (TW z urzedu), Przylebska zona TW Wolfganga, to samo, Muszyński - patrz wyzej. Terlecki syn TW zamieszany w gwalt zbiorowy i wlamania do aptek razem z Penelopa, wiesz co wtedy z takimi robili, a oni byli nietykalni. Niestety to fakty, a nie moje insynuacje.
 
OK - Kaczyńscy, tatuś z AK dostaje willę, a nie odwrócony stołek, mamusia pracę w cenzurze, Jarek nielegalnie konczy liceum za wstawiennictwem sekretarza KC. Ziobro syn sekretarza KW ( z urzędu byli TW SB), Kempa córka sekretarza, Piotrowicz prokurator stanu wojennego, odznaczony za zaslugi (TW z urzedu), Przylebska zona TW Wolfganga, to samo, Muszyński - patrz wyzej. Niestety to fakty, a nie moje insynuacje.
Kaczor swojego ojca nie wychwala.
 


Memcen nic o projekcie nie wie i umywa ręce. Mają w partii kolesia, speca od podatków, i z nim tego nie konsultują. A on zadowolony z siebie uważa to chyba za normalne i się uśmiecha. Mało to poważne.

Bosak niedługo za wszystkich tam będzie musiał świecić oczami. Jeżeli go jakoś nie zmultiplikują, to marne widoki przed tą partią ;-)
 
Bo to jest stary numer, nikt dokładnie nie wie czyje teczki poszły z dymem po 1989. I żaden delikwent nie sprawdzi blefu starych esbeków, bo ma za dużo do stracenia. Morderstwo Jaroszewicza zostało przyklepane jako rabunek, choć sprawa cuchnie na kilometr i nie wiadomo jakie kwity ten miał w swoim posiadaniu i nikomu nie zależy na wyjaśnieniu tej sprawy, która przecież została "wyjaśniona" :crazy:
 
Back
Top