Polityka

Co trzeba mieć w głowie by wymagać od polonistki by wiedziała jak uzdrowić sytuację w Krajowej Radzie Sądownictwa? Jakby tak odpowiedziała Żukowska, to irytacja byłaby uzasadniona, ale tak odpowiedziała polonistka. Ona się tym nie zajmuje, zostawia to bardziej kompetentnym osobom. Słusznie
Czyli po chuju fest jest potrzebna i jest to nepotyzm
Co trzeba mieć w głowie by uważać, że to ktoś właściwy na właściwym miejscu?
 
Ten pokemon jest po teatrologii...

Jakim cudem została członkinią Komisji Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej oraz Komisji Ochrony Środowiska, Zasobów Naturalnych i Leśnictwa?




@Karateka@ w powyższym już może być kompetentna?

No jak to jakim? Kiedyś z Ministerstwa Nauki wysłali moją szlachetną rodzicielkę, specjalistkę od przetwórstwa zbóż na unijną konferencję dotyczącą rybołówstwa. Także co kraj to obyczaj. Potem już za PiS pojechał gość, który miał wygłosić odczyt po francusku, a nie znał żadnego języka obcego, nabazgrali mu fonetycznie. To jest Polska, panie, niezależnie kto rządzi, specjaliści zawsze w cenie;).
 
Ale Ty wiesz, że ja nie mam obywatelstwa niemieckiego tylko polskie?
Jak wywnioskowałeś, że wpadłem na pomysł, że masz niemieckie obywatelstwo?
Głosujesz na PO ale nie uważam, że od razu jesteś Niemcem Panie Matczaku :korwinlaugh:
Po prostu kpie że państwo pouczające Polskę w sprawie praworządności, praw obywatelskich tak się zachowuje, plus z tego że jeśli zamieni się Izrael na Polskę w dyskusji o zabieraniu obywatelstw to wielu Niemców by się oburzało.
Brawo Żydzi za dobry PR
 
No jak to jakim? Kiedyś z Ministerstwa Nauki wysłali moją szlachetną rodzicielkę, specjalistkę od przetwórstwa zbóż na unijną konferencję dotyczącą rybołówstwa. Także co kraj to obyczaj. Potem już za PiS pojechał gość, który miał wygłosić odczyt po francusku, a nie znał żadnego języka obcego, nabazgrali mu fonetycznie. To jest Polska, panie, niezależnie kto rządzi, specjaliści zawsze w cenie;).
Po francusku fonetycznie OMG to tak ciężko się wymawia...
Francuski to jest jeden z nielicznych plusów Trzaskowskiego. Mógł zostać nauczycielem, został politykiem i będzie ograniczał starsze samochody w Warszawie :waldeklaugh:
 
Pojebałem gasek z gosiuk. Co nie zmienia faktu, że chuja wie za czym głosuje i po co, ale to na pewno jest wreszcie praworządność

Podobne nazwiska. Można się pomylić.

Naprawa praworządności jeszcze potrwa i to nie jest sprawa zero-jedynkowa.
 
Podobne nazwiska. Można się pomylić.

Naprawa praworządności jeszcze potrwa i to nie jest sprawa zero-jedynkowa.
Tęczowi sędziowie doradza co i jak.
A tak naprawdę liczą na taki sam status jak duchowni po 89 a Tusk ich wykiwa i odbierze sędziom przywileje emerytalne -chciałbym zobaczyć wtedy minę Tuley i tego prezesa :waldeklaugh:
 
Po francusku fonetycznie OMG to tak ciężko się wymawia...
Francuski to jest jeden z nielicznych plusów Trzaskowskiego. Mógł zostać nauczycielem, został politykiem i będzie ograniczał starsze samochody w Warszawie :waldeklaugh:
Właśnie dlatego podałem ten przykład, wyobraź sobie jak to wyglądało, gdy reszta była frankofońska. Prawie Jan Roch Pawlak :). Mnie to ograniczanie starszych samochodów też denerwuje. Powinien być odsiew trupów na stacjach diagnostycznych i tyle. Ja tam kocham moje V8 i niech mnie cmokną. Trzaskowski prywatnie to całkiem spoko gość, niestety dotknięty przymusem poprawności politycznej.
 
Właśnie dlatego podałem ten przykład, wyobraź sobie jak to wyglądało, gdy reszta była frankofońska. Prawie Jan Roch Pawlak :). Mnie to ograniczanie starszych samochodów też denerwuje. Powinien być odsiew trupów na stacjach diagnostycznych i tyle. Ja tam kocham moje V8 i niech mnie cmokną. Trzaskowski prywatnie to całkiem spoko gość, niestety dotknięty przymusem poprawności politycznej.
Fajny taki europejski po hotelach się spotyka z młodym sorosem :juanlaugh:szkoda że publicznie taki spoko gość nie jest i np nalicza haracz za pomnik robotników walczących z komuną
 
Chiny na pełnej szykują się do wojny z USA.

W raporcie podkreślono rozwój zaawansowanych systemów uzbrojenia mających zapewnić Chinom przewagę nad siłami amerykańskimi, w tym wielu rodzajów zaawansowanych rakiet zdolnych razić statki na morzu za pomocą głowic konwencjonalnych lub nuklearnych. Cyberobrona i broń kosmiczna to także zaawansowane systemy, które można wykorzystać do okaleczenia amerykańskich sił zbrojnych.

Jednym z unikalnych systemów uzbrojenia przedstawionym w raporcie jest nowa chińska kosmiczna broń nuklearna, zwana frakcyjnym systemem bombardowania orbitalnego (FOBS).

Postęp ten „zwiększa możliwość trwałego rozmieszczenia przez Chiny broni nuklearnej w przestrzeni kosmicznej, skutecznie dodając czwarty element do rodzącej się triady nuklearnej” – czytamy w raporcie.


Dążą nawet do kontrolowania dostępu do Księżyca w celach strategicznych.

Pekin pracuje nad ustanowieniem długoterminowej obecności w przestrzeni kosmicznej, co zamierza osiągnąć w pierwszej kolejności poprzez zdominowanie obszaru cislunarnego, czyli przestrzeni między Ziemią a Księżycem”

 
Fajny taki europejski po hotelach się spotyka z młodym sorosem :juanlaugh:szkoda że publicznie taki spoko gość nie jest i np nalicza haracz za pomnik robotników walczących z komuną
No on jest powiedzmy niespójny. Dla mnie po hotelach to może się spotykać z samym Lucyferem lub haremem dziwek. W tego wszechpotężnego Sorosa wierzę tak samo jak w Iluminatów ale nie neguję jego wpływów, choć uważam, że niektórzy je demonizują. O pomniku nie słyszałem. Ale jeśli tak jest to trochę nieładnie. Dla mnie pomniki są świadectwem historii, chyba, że są pomnikami zbrodniarzy. Tak samo wkurwia mnie zlikwidowanie 4 śpiących czy szubienic w Olsztynie. Swoją drogą ciekaw jestem, czy teraz dorobią poręcz do schodów i przeniosą gdzieś brata mniejszego, tu bym poparł ale ja jestem urodzonym hipokrytą. Masz coś wiecej o tym pomniku robotników?
 

Lubię drzewa, gdzie się można zapisać?:) To akurat śmiesznie brzmi ale hodowla zwierząt na futra to już nie. Popieram ten zakaz, za młodego mialem kolegę, ktorego starzy mieli fermę lisów. Jak zobaczyliśmy co się tam wyprawia, to przestał być naszym kolegą. Tak żeby było jasne ekoterroryzmu nie trawię! Palę w kominku, jem mięcho, jeżdżę duzymi benzynami, quadem po lesie, a i pływam na skuterze wodnym w strefach ciszy. W koncu jestem częścią przyrody.
 
No on jest powiedzmy niespójny. Dla mnie po hotelach to może się spotykać z samym Lucyferem lub haremem dziwek. W tego wszechpotężnego Sorosa wierzę tak samo jak w Iluminatów ale nie neguję jego wpływów, choć uważam, że niektórzy je demonizują. O pomniku nie słyszałem. Ale jeśli tak jest to trochę nieładnie. Dla mnie pomniki są świadectwem historii, chyba, że są pomnikami zbrodniarzy. Tak samo wkurwia mnie zlikwidowanie 4 śpiących czy szubienic w Olsztynie. Swoją drogą ciekaw jestem, czy teraz dorobią poręcz do schodów i przeniosą gdzieś brata mniejszego, tu bym poparł ale ja jestem urodzonym hipokrytą. Masz coś wiecej o tym pomniku robotników?
Wojewoda mazowiecki interweniował odnośnie pomnika.
Pomnik robotników czerwca 76, miasto naliczyło związkowców kilka tysięcy za to że pomnik może stać.
Niedawno była głośna sprawa po tym jak ekipa Tuska wyszła z tematem likwidacji IPN. Co najważniejsze wojewoda najpierw wystosował pismo do prezydenta by to ogarnęli ale ten go olał więc sprawa poszła do mediów
 
Wojewoda mazowiecki interweniował odnośnie pomnika.
Pomnik robotników czerwca 76, naliczył związkowców kilka tysięcy za to że pomnik może stać.
Niedawno była głośna sprawa po tym jak ekipa Tuska wyszła z tematem likwidacji IPN
A to chujowo, mówiąc wprost. Czerwiec 76 to bohaterowie i tu nie powinno być żadnych opłat, nieważne jak ewoluował związek. Nie słyszałem o tym, a co do IPN to powinno się to zaorać.
 
"Niebywałe! Ratusz chce pobierać 4 tys. zł. za pomnik upamiętniający robotnicze wystąpienia podczas Czerwca 76 roku - Portal Warszawski" https://portalwarszawski.com.pl/202...botnicze-wystapienia-podczas-czerwca-76-roku/
Dzięki. Bardzo nieładnie ze strony Rafałka. To nie był styropian, to byli Bohaterowie! Niech naliczy zomowca Dudę, a nie Czerwiec. Wszystko to mendowate, dlaczego my nie potrafimy działać w imię wspólnego dobra? Czasem myślę, że jesteśmy jakaś lustrzaną aberracją, bohaterowie odeszli, zostały mendy w typie Kukuły czy Dudy. Ta druga faja służyła w mojej jednostce i chroniła TVP w stanie wojennym. Chłopaki odmawiały i co i szli na Orzysz, a w Orzyszu to my byliśmy bóstwami leżenie do góry psztymuclem i stracanie krzeslami nozy z sufitu sali. Tak mnie jakoś na filozoficzne wyrzygi wzięło:). Szkoda, że wcześniej nie wiedziałem o tym pomniku, nie sciskalbym z usmiechem łapy Rafalkowi.
 
Back
Top