Polityka

Ma to swoje odbicie w kulturze, prawie i badaniach naukowych. Natomiast to, że są ludzie dla których moje życie jest tyle warte co życie insekta jest oczywiste. Tak samo jak oczywiste jest to, że gdy mamy inflację to i tak znajdziemy jakieś produkty, które staniały.
W której kulturze? W jakich badaniach? Nie widzisz, że rzucasz jakimiś ogólnikami? I oczywiście "Twoja" kultura i "Twoje" badania mają status nadrzędny do wszystkich innych. A dlaczego? Bo tak!

zarys hierarchii troski, która obejmuje różne kręgi relacji. W najwęższym kręgu znajduje się rodzina, gdzie troska skoncentrowana jest na najbliższych jednostkach, takich jak dzieci.
Kompletnie nie rozumiem tego wywodu. Mam wrażenie, że każde ze zdań które napisałeś jest sprzeczne z następnym zdaniem, które napisałeś. Możesz to napisać jeszcze raz w jaśniejszy i bardziej spójny logicznie sposób?
Nie będziemy się odwoływać do prawa naturalnego, ponieważ dziwnym trafem to co dyskutujący nazywają prawem naturalnym jest dziwnie spójne ze społeczną nauką kościoła, co wskazuje na trop, że z naturą to nie ma nic wspólnego.
Dlaczego próbujesz na podstawie swoich odczuć emocjonalnych, narzucać wszystkim innym swoją hierarchię? Tego rodzaju etyka, to jakiś prymitywny emotywizm, połączony z megalomanią. Cały czas próbujesz odwoływać się do etyki personalistycznej, która w utylitaryzmie jest niemożliwa, bo jest zbudowana na zupełnie innych fundamentach. Ateista nie może wyznawać etyki personalistycznej, bo nie ma do tego żadnych podstaw. Rozumiesz to w ogóle? To znaczy, możesz sobie nawet wierzyć w Potwora Spaghetti, ale będzie to irracjonalne - oczywiście masz prawo do niespójnych poglądów, tylko śmieszne jest ich uzasadnianie w ten sposób - to jakbyś próbował z garnkiem na głowie przekonać mnie, żebym kupił od Ciebie ten piękny kapelusz.

Dlatego nie wszystkie programy są dla dzieci. Niektóre powinny być od 18 lat.
No i sam kreujesz przyszłych idoli dla swoich dzieci - tylko nie udawaj, że nie wiesz do kogo ten produkt jest skierowany.
 
W której kulturze? W jakich badaniach? Nie widzisz, że rzucasz jakimiś ogólnikami? I oczywiście "Twoja" kultura i "Twoje" badania mają status nadrzędny do wszystkich innych. A dlaczego? Bo tak!

Spójrzmy najbliżej czyli weźmy pod lupę Polską kulturę. Gdy będziesz ukrywał przestępcę, to spotka Cię za to surowa kara, natomiast gdy przestępcą jest syn, a osobą go ukrywająca jego matka, wtedy takiej odpowiedzialności nie ma. Jest to wryte w nasz system prawny i kod kulturowy.


Dlaczego próbujesz na podstawie swoich odczuć emocjonalnych, narzucać wszystkim innym swoją hierarchię? Tego rodzaju etyka, to jakiś prymitywny emotywizm, połączony z megalomanią. Cały czas próbujesz odwoływać się do etyki personalistycznej, która w utylitaryzmie jest niemożliwa, bo jest zbudowana na zupełnie innych fundamentach. Ateista nie może wyznawać etyki personalistycznej, bo nie ma do tego żadnych podstaw. Rozumiesz to w ogóle? To znaczy, możesz sobie nawet wierzyć w Potwora Spaghetti, ale będzie to irracjonalne - oczywiście masz prawo do niespójnych poglądów, tylko śmieszne jest ich uzasadnianie w ten sposób - to jakbyś próbował z garnkiem na głowie przekonać mnie, żebym kupił od Ciebie ten piękny kapelusz.

Nic nie pisałem o swoich odczuciach emocjonalnych, nic o utylitaryzmie, nic o personalizmie. Tworzysz chochoły.
 
Zieloni to rak. Są jeszcze gorsi niż Kołodziejczyk.
Kurcze: ale jak łączysz to, że PO wybuduje elektrownie atomowa i skończy z prorosyjskością skoro w KO są Zieloni kopiujący każdą bzdurę Greenpeace oraz ten prorosyjski Kołodziejczak (cham jeden przez którego z półtorej godziny musiałem czekać. Zobaczyłbym go wtedy z karnistrem koło stacji to tym karnistrem w łeb w dostał)?

To jest jeszcze większy szpagat niż Bodnar w spisku senackim razem z danami wekslów oraz Petru chcacy startować z list KO do Sejmu mimo że to wieksi socjaliści niż PiS
 
Kurcze: ale jak łączysz to, że PO wybuduje elektrownie atomowa i skończy z prorosyjskością skoro w KO są Zieloni kopiujący każdą bzdurę Greenpeace oraz ten prorosyjski Kołodziejczak (cham jeden przez którego z półtorej godziny musiałem czekać. Zobaczyłbym go wtedy z karnistrem koło stacji to tym karnistrem w łeb w dostał)?

To jest jeszcze większy szpagat niż Bodnar w spisku senackim razem z danami wekslów oraz Petru chcacy startować z list KO do Sejmu mimo że to wieksi socjaliści niż PiS

Kołodziejczyk już pokornie popiera aborcję. Złożył hołd lenny Tuskowi i chodzi na smyczy. Jego kariera polityczna skończy się za 4 lata, bo posłem zostanie, ale po tej kadencji już nie ma dla niego niczego w polityce.

Natomiast zieloni to margines. To tak jak Korwin w Konfederacji. Gada bzdury ale nie ma już na nic wpływu.
 
Kołodziejczyk już pokornie popiera aborcję. Złożył hołd lenny Tuskowi i chodzi na smyczy. Jego kariera polityczna skończy się za 4 lata, bo posłem zostanie, ale po tej kadencji już nie ma dla niego niczego w polityce.

Natomiast zieloni to margines. To tak jak Korwin w Konfederacji. Gada bzdury ale nie ma już na nic wpływu.
Jeszcze mi wytłumacz jak łączysz Franka Sterczewskiego z nową polityką imigracyjną Tuska

BTW nieprawda że Zieloni to marginez. Patrz na antyweglową retorykę PO, nawet Turów chcieli szybko zamykać. W sumie zgadzam się ale black outy powinny być wtedy w Warszawie a nie w innych częściach Polski.. .
 
córy od @Dzihados solo i bas
chłopak od @szplin - klawisze
chłopak od @ninja - git. prowadząca
zakapior od @Siwy25_1 - perkusja


Tymczasem onx od @Karateka@
https://eksiup.com/images/21/32/4d377125sxeg.jpg
;)
 
Last edited:
Spójrzmy najbliżej czyli weźmy pod lupę Polską kulturę. Gdy będziesz ukrywał przestępcę, to spotka Cię za to surowa kara, natomiast gdy przestępcą jest syn, a osobą go ukrywająca jego matka, wtedy takiej odpowiedzialności nie ma. Jest to wryte w nasz system prawny i kod kulturowy.
No i na czym opiera się polska kultura od 966 roku? Jakie są to wartości i do czego się odwołują?

Nic nie pisałem o swoich odczuciach emocjonalnych, nic o utylitaryzmie, nic o personalizmie. Tworzysz chochoły.
To o jakiej etyce piszesz, konkretnie - na jakiej etyce opierasz swoje twierdzenia?
 
No i na czym opiera się polska kultura od 966 roku? Jakie są to wartości i do czego się odwołują?


To o jakiej etyce piszesz, konkretnie - na jakiej etyce opierasz swoje twierdzenia?
gratuluje cierpliwości :roberteyeblinking:




dobra troling, ale tak dobry, że ta wypowiedź mogłaby być prawdziwa. Czasami mam wrażenie, że człowiekbóbr pisze tweety politykom

@Karateka@

Ekipa Tuska w natarciu. Niemcy lubią to.





Używanie munduru do tworzenia patostreamów powinno być zresztą karalne...

Sprytny TUsk: podwyższyć ceny mieszkań aby ludzie 50 lat pracowali na spłatę hipoteki, podwyższyć ceny prądu i faktycznie chłop nie bedzie musiał podwyższać wieku emerytalnego. Ludzie sami z siebie będą pracowali +70

Tak słabo mówi po niemiecku (jak syntezator mowy Ivona) a takie niemieckie intrygi :siuu:

BTW jak to się stało, że Tusk nagle zmienił zdanie odnośnie energii odnawialnej mimo, że ją wyśmiewał za swoich rządów "nie damy się nabrać lobystom tak jak Niemcy"?
 

Wczoraj chwilę gadałem z gościem 40 letnim, który bluźnił na pis, bo za platfusów wszyscy kradli i pozwolili też kraść innym a teraz tak wszystko uszczelnili, że pisiory kradną, ale hurtownie budowlane już nie chcą lewych faktur dawać. Chamstwo! No i jego koleżanka musiała się wyprowadzić z Polski bo nie chcieli jej i jej partnerce dać ślubu. No i praw kobiet nie ma. A na pytanie co to są te prawa kobiet i dlaczego nie ma praw mężczyzn to mi odpowiedział, że mu koleżankę zgwałcili i musiała do Holandii jechać usunąć.
Dodał też, że chyba wystartuje na prezydenta, bo ma wizję jak to poustawiać. Na pytanie czy wie jakie jakie są prezydencie kompetencje w Polsce odpowiedział, że prezydent to w chuj dużo może jak nie jest partyjny, bo partyjny to nic nie może.
Aaa, no i dodał, że pisiory kłamią i muszą przepraszać teraz, bo kłamali o bezrobociu za rządów platformy. Odpowiedziałem, "noooo, faktycznie, niecałe 15% było" co on skwitował " no ale nie było, i tylko kłamali a teraz muszą przepraszać". Odparłem, że tak świetnie było za tuska że aż sam musiałem wyjeżdżać z kraju za robotą. Na co usłyszałem, że "no ale to trzeba rozumieć, bo wtedy był kryzys".
 
No i na czym opiera się polska kultura od 966 roku? Jakie są to wartości i do czego się odwołują?

A wiesz że te zasada którą opisałem funkcjonuje też w kulturze islamu, również w kulturze hinduskiej. W sumie to ciężko znaleźć kulturę gdzie nie obowiązuje.
To o jakiej etyce piszesz, konkretnie - na jakiej etyce opierasz swoje twierdzenia?

Opisałem Ci szczegółowo mój światopogląd. Jeśli potrzebujesz do tego jakąś nazwę to sobie wymyśl.
 
Piękna inba z laską od jedzenia psów.

Od początku.

1. Jest to osoba, która dostała ostatnie miejsce na liscie w okręgu 37:

20230825_232232.jpg


Ostatnia na liście, pierwsza w służbie dla Polski

2. Szerszemu gronu dała się poznać jako orędowniczka zniesienia dyskryminacji psów przez UE. Chciała by można było jeść mięso z psa, podawała przykład ze Szwajcarii gdzie podobno można spożywać przysmaki z psów i kotów.

received_3571363509856967.jpeg


Zgodzil się z nią poseł Sosnierz:



3. Kandydatka usunięta z listy za te wypowiedz a Sosnierz zostaje mimo że mówi to samo



4. Jacek Wilk uważa, że każdy powinien jeść co chce, a ta pani nigdy nie była na listach Konfederacji



5.. Dlaczego więc konfederacja wydrukowała plakaty?

20230825_232230.jpg


6. Jest motyw dyskryminacji płciowej



7. Nie ma wyparcia poglądów



8. Podobno w zamian za odmowę przyjęcia zaproszenia od Gozdyry, miała utrzymać miejsce na liście. Przyjęcia nie przyjęła, a z list wyleciała.

 
Piękna inba z laską od jedzenia psów.

Od początku.

1. Jest to osoba, która dostała ostatnie miejsce na liscie w okręgu 37:

View attachment 76003

Ostatnia na liście, pierwsza w służbie dla Polski

2. Szerszemu gronu dała się poznać jako orędowniczka zniesienia dyskryminacji psów przez UE. Chciała by można było jeść mięso z psa, podawała przykład ze Szwajcarii gdzie podobno można spożywać przysmaki z psów i kotów.

View attachment 76005

Zgodzil się z nią poseł Sosnierz:



3. Kandydatka usunięta z listy za te wypowiedz a Sosnierz zostaje mimo że mówi to samo



4. Jacek Wilk uważa, że każdy powinien jeść co chce, a ta pani nigdy nie była na listach Konfederacji



5.. Dlaczego więc konfederacja wydrukowała plakaty?

View attachment 76006

6. Jest motyw dyskryminacji płciowej



7. Nie ma wyparcia poglądów



8. Podobno w zamian za odmowę przyjęcia zaproszenia od Gozdyry, miała utrzymać miejsce na liście. Przyjęcia nie przyjęła, a z list wyleciała.


Z ciekawości ile czasu dziennie zajmuje tobie śledzenie Konfederatów?
Bo chyba coś mniej bo nic nie pisałeś o wpadce z NIPem :korwinlaugh:
A na poważnie: klasyk na zdobycie popularnosci "jebnij jakimś korwizmem to twoje nazwisko będzie się klikać".
Tylko że tym razem Mentzen z Bosakiem przyzwyczaili się do dotacji partyjnych i te 3% musi być po drugie wodzowie nie lubią jak ktoś staje się zbyt popularny.
Sośnierz zostaje bo został już wcześniej ładnie zgnojony przez Mentzena i wrócił.

Tak btw w wielu obszarach Chin sprzedaż mięsa z kota i psa jest zakazana (za to robactwa masa w sprzedaży) za to w USA nie ma zakazu federalnego, ale stanowe. W niektórych częściach świata podobnie traktują małpy a nawet bez zakazu sprzedaż ich mięsa jest niepopularna bo za bardzo przypominają człowieka i przez to są złe skojarzenia podczas jedzenia...

BTW Boże jak ja się stęskniłem za Jackiem Wilkiem w TV. Zdecydowanie top moich pokemonów
Jezus ile to pokemony zapewniają mi rozrywki
 
Back
Top