Polityka

"Zapomniałeś" dodać o działaniach leczniczych, by ratować matkę, kosztem życia poczętego dziecka.

W przypadku ratowania zycia matki, rowniez jest wylaczenie.

Co ciekawe Mentzen pytany o te ustawe odpowiada, ze:
1. Nie jest jej autorem
2. Zgadza sie, ze aborcja to zabicie dziecka
3. Za zabojstwo nalezy karac

Takze mimo, ze nie napisal tej ustawy to zgadza sie z jej trescia. Gietzwald!
 
@Karateka@
Zdjęcie
 
To jest hit. Jest tyle rzeczy, które można zarzucić Konfederacji (na bieżąco umieszczam tutaj mnóstwo powodów, a @Bezimienny to ma nawet znacznie mocniejsze rzeczy na Konfederatów, niż to co sam przedstawiam, ale ich nie pokaże, bo lubi być taki tajemniczy jak Tymiński) ale co grzeją media - pies równy krowie. Wielka kontrowersja. Jak tak można powiedzieć! Przecież pies to najlepszy przyjaciel człowieka, a krowa to tylko krowa. Olaboga! Źli konfederaci!

 
To jest hit. Jest tyle rzeczy, które można zarzucić Konfederacji (na bieżąco umieszczam tutaj mnóstwo powodów, a @Bezimienny to ma nawet znacznie mocniejsze rzeczy na Konfederatów, niż to co sam przedstawiam, ale ich nie pokaże, bo lubi być taki tajemniczy jak Tymiński) ale co grzeją media - pies równy krowie. Wielka kontrowersja. Jak tak można powiedzieć! Przecież pies to najlepszy przyjaciel człowieka, a krowa to tylko krowa. Olaboga! Źli konfederaci!
Masz cygańskie korzenie i wytapiasz psi smalec? A wszystko z frytkami z karaluchów? To smacznego. A w ogóle, to szkoda, żeby tyle ludzkiego mięsa się marnowało - zjadajmy zmarłych, przecież w Afryce głodują. Nie odróżniasz dziecka od "zlepka komórek", więc nie dziwi mnie też, że nie odróżniasz psa od krowy, a zwierząt gospodarskich od domowych. Jak napisał Chesterton, "moralność polega na wyznaczaniu granic", czego lewacy wyraźnie nie rozumieją - chyba, że ktoś zwraca uwagę na ich pedofilskie zapędy - wtedy jest opresyjnym faszystą.
 
Masz cygańskie korzenie i wytapiasz psi smalec?

Nie. I bardzo nie przepadam za cyganska kultura.

A wszystko z frytkami z karaluchów?
frytki tylko z ziemniakow

To smacznego.

smacznego

A w ogóle, to szkoda, żeby tyle ludzkiego mięsa się marnowało - zjadajmy zmarłych, przecież w Afryce głodują.

jedzenie ludzkiego mięsa wywołuje chorobę kuru, także lepiej wysyłać zboże do Afryki niż zwłoki


Nie odróżniasz dziecka od "zlepka komórek",

no właśnie odróżniam


nie odróżniasz psa od krowy, a zwierząt gospodarskich od domowych

odrozniam psa od krowy, ale pod wzgledem moralnosci nie widze roznicy w zabiciu na mieso psa, krowy czy konia. Podobnie takiej roznicy nie widzi Sosnierz

Jak napisał Chesterton, "moralność polega na wyznaczaniu granic"

no ok :) To teraz mi powiedz dlaczego psa nie mozna zjesc, a mozna swinie czy konia?

czego lewacy wyraźnie nie rozumieją

Sosnierz teraz jest lewakiem? Bo nie czaje skad ten lewak tutaj sie wzial w Twojej argumentacji

chyba, że ktoś zwraca uwagę na ich pedofilskie zapędy - wtedy jest opresyjnym faszystą.

ktos zwraca uwage na zapedy pedofilskie u lewakow. Z polskich politykow ktorzy pozytywnie wypowiadali sie o pedofilii znam tylko jednego - Janusz Korwin-Mikke. Lewak? Na pewno zjeb, ale czy lewak? I nie pozostawiajac watpliwosci - wypowiedzi Korwina o pedofilii to dno i to on jest wannabe opresyjnym faszysta, a nie ludzie go krytykujacy za jego pochwale pedofilii
 
kurczę w obecnych realiach naprawde by mnie nie zdziwiło jakby Palikot przez problemy przeszedł na pisowską stronę mocy :siuu:

To jest hit. Jest tyle rzeczy, które można zarzucić Konfederacji (na bieżąco umieszczam tutaj mnóstwo powodów, a @Bezimienny to ma nawet znacznie mocniejsze rzeczy na Konfederatów, niż to co sam przedstawiam, ale ich nie pokaże, bo lubi być taki tajemniczy jak Tymiński) ale co grzeją media - pies równy krowie. Wielka kontrowersja. Jak tak można powiedzieć! Przecież pies to najlepszy przyjaciel człowieka, a krowa to tylko krowa. Olaboga! Źli konfederaci!

bo nie można tobie ułatwiać zabawy, chciałbyś mieć wszystko podane na talerzu. Nie ma: musisz "upolować" Konfederadę (uprzedzając: nie chodzi mi o to aby latać z bronią :korwinlaugh: :watchingyou:
Zresztą i tak dużo wstawiałem. Nawet raz przysiadłem nad programem RN i go wyśmiewałem strona po stronie, mówiłem o dziwnym byłym sekretarzu i rzeczniku prasowym MW, Winnickiego mającego magnez na zjebów, jakiś kosmicznych pomysłach Mentzena że warto likwidować Państwową Inspekcje Pracy "bo jest rynek pracownika" (w kraju z kompletnie januszowymi umowami i straszeniu kapiszonami, które -uwaga chwale sądy- są wyśmiewane w sądzie),punktowałem hipokryzję Brauna spotykającego się z członkami AFD oraz z ludźmi z tekstami "srać na Biblie" ale Nergal HAŃBA ŻE SĄD UŁASKAWIŁ-można powiedzieć, że wręcz za dużo tobie pomagam w krytykowaniu Konfederacji, bo przecież ciebie pewnie kręci szukanie haków na Konfederacje? Zniknełaby ta partia to musiałbyś sobie znaleźć nowe hobby :roberteyeblinking:

Tak w sumie czytam te posty w różnych tematach i się zastanawiam. Ostatnio w USA można było wygrać na loterii kilkaset milionów $. Zaczynam wierzyć, że
@Karateka@ wydałby wiekszość na kampanie antyKonfederacyjną i złoty pomnik Tuska
@klocuniek na kampanie antytęczowych
@Siwy25_1 i @szplin no tu się zastanawiam, pewnie na wykupienie wyborczej od Agory aby wstawić tam Tomasza Sommera i Warzeche jako pare naczelnych
@lemmy na kampanie antyziobrową
nad @tucznik jeszcze się zastanawiam
:waldeklaugh:
 
Last edited:
Zresztą i tak dużo wstawiałem. Nawet raz przysiadłem nad programem RN i go wyśmiewałem strona po stronie, mówiłem o dziwnym byłym sekretarzu i rzeczniku prasowym MW, Winnickiego mającego magnez na zjebów, jakiś kosmicznych pomysłach Mentzena że warto likwidować Państwową Inspekcje Pracy "bo jest rynek pracownika" (w kraju z kompletnie januszowymi umowami i straszeniu kapiszonami, które -uwaga chwale sądy- są wyśmiewane w sądzie),punktowałem hipokryzję Brauna spotykającego się z członkami AFD oraz z ludźmi z tekstami "srać na Biblie" ale Nergal HAŃBA ŻE SĄD UŁASKAWIŁ-można powiedzieć, że wręcz za dużo tobie pomagam w krytykowaniu Konfederacji

No dobra, masz nawet pewne zasługi. Jak Konfederacja wprowadzi Wielką Polskę Katolicką, to wierzę że będziesz prężnie działał w antyzamordystycznym podziemiu, a jak nastąpi kontrewolucja to w Wielkiej Polsce Laickiej będziesz miał swój pomnik :)
 
jedzenie ludzkiego mięsa wywołuje chorobę kuru, także lepiej wysyłać zboże do Afryki niż zwłoki
Jeżeli zjada się mózg, przecież to napisałem, ale oczywiście "nie zauważyłeś". Pewnie nawet nie masz pojęcia, czym są priony, ale coś tam kiedyś słyszałeś i jesteś teraz ekspertem.
no ok :) To teraz mi powiedz dlaczego psa nie mozna zjesc, a mozna swinie czy konia?
No dobra, to dlaczego nie zjadać ludzkich zwłok?
Sosnierz teraz jest lewakiem? Bo nie czaje skad ten lewak tutaj sie wzial w Twojej argumentacji
To, że zniszczył Gozdyre intelektualnie, nie czyni go półbogiem w moich oczach, jak Tuska w Twoich. Po prostu powiedział coś głupiego, godnego lewackiej moralności (albo cygana), a że jest gość uparty, to jeszcze będzie w to brnął. Nic nie stoi na przeszkodzie, żebym mu to wytknął. Nie wiem, czego nie rozumiesz.
 
No dobra, masz nawet pewne zasługi. Jak Konfederacja wprowadzi Wielką Polskę Katolicką, to wierzę że będziesz prężnie działał w antyzamordystycznym podziemiu, a jak nastąpi kontrewolucja to w Wielkiej Polsce Laickiej będziesz miał swój pomnik :)
ja gdybym wygrał zacząłbym wynajmować lewaków do akcji "sterylizacja na złość Kaczyńskiemu i Bosakowi" oraz "na złość Kaczyńskiemu będziemy biegać topless w ramach protestu" :roberteyeblinking:
 
ja gdybym wygrał zacząłbym wynajmować lewaków do akcji "sterylizacja na złość Kaczyńskiemu i Bosakowi" oraz "na złość Kaczyńskiemu będziemy biegać topless w ramach protestu" :roberteyeblinking:

Przez Ciebie Lempartowa będzie biegała nago w ramach protestu. Żadnego pomnika nie będziesz miał. Do łagru!
 
Przez Ciebie Lempartowa będzie biegała nago w ramach protestu. Żadnego pomnika nie będziesz miał. Do łagru!
FEMEN potrafi wybrać ciekawsze osoby do protestów. Zresztą: wypromowałbym nowych zjebów i wykorzystałbym ich do własnych celi a nie zajmowałbym się wspieraniem jakieś patologii od Tuska...

Prostesty topless przed wejściem do kopalni. Przykleją się klejem do schodów wejściowych :waldeklaugh:
Zamiast wchodzenia do kościołów protesty topless przed seminarium i pałacami biskupów: ale montażyści mieliby roboty :korwinlaugh:
 
kurczę w obecnych realiach naprawde by mnie nie zdziwiło jakby Palikot przez problemy przeszedł na pisowską stronę mocy :siuu:


bo nie można tobie ułatwiać zabawy, chciałbyś mieć wszystko podane na talerzu. Nie ma: musisz "upolować" Konfederadę (uprzedzając: nie chodzi mi o to aby latać z bronią :korwinlaugh: :watchingyou:
Zresztą i tak dużo wstawiałem. Nawet raz przysiadłem nad programem RN i go wyśmiewałem strona po stronie, mówiłem o dziwnym byłym sekretarzu i rzeczniku prasowym MW, Winnickiego mającego magnez na zjebów, jakiś kosmicznych pomysłach Mentzena że warto likwidować Państwową Inspekcje Pracy "bo jest rynek pracownika" (w kraju z kompletnie januszowymi umowami i straszeniu kapiszonami, które -uwaga chwale sądy- są wyśmiewane w sądzie),punktowałem hipokryzję Brauna spotykającego się z członkami AFD oraz z ludźmi z tekstami "srać na Biblie" ale Nergal HAŃBA ŻE SĄD UŁASKAWIŁ-można powiedzieć, że wręcz za dużo tobie pomagam w krytykowaniu Konfederacji, bo przecież ciebie pewnie kręci szukanie haków na Konfederacje? Zniknełaby ta partia to musiałbyś sobie znaleźć nowe hobby :roberteyeblinking:

Tak w sumie czytam te posty w różnych tematach i się zastanawiam. Ostatnio w USA można było wygrać na loterii kilkaset milionów $. Zaczynam wierzyć, że
@Karateka@ wydałby wiekszość na kampanie antyKonfederacyjną i złoty pomnik Tuska
@klocuniek na kampanie antytęczowych
@Siwy25_1 i @szplin no tu się zastanawiam, pewnie na wykupienie wyborczej od Agory aby wstawić tam Tomasza Sommera i Warzeche jako pare naczelnych
@lemmy na kampanie antyziobrową
nad @tucznik jeszcze się zastanawiam
:waldeklaugh:

Wydał bym cześć tej kasy żeby Grzegorz Braun był ministrem, a jakiego rodzaju to w zależności jak mnie karateckie lewaki wkurwią.
:roberteyeblinking:

No i każdy z żydowskim pochodzeniem miał by odebrane obywatelstwo. Każden jeden!
:redford:
 
Wydał bym cześć tej kasy żeby Grzegorz Braun był ministrem, a jakiego rodzaju to w zależności jak mnie karateckie lewaki wkurwią.
:roberteyeblinking:

No i każdy z żydowskim pochodzeniem miał by odebrane obywatelstwo. Każden jeden!
:redford:
czy Braun to polskie nazwisko? Też no wygląda tak, że byłby w stanie wmieszać się w tłum Żydów. To jest kryptoŻyd. Jeszcze pewnie na spotify ma to w polubionych:
 
czy Braun to polskie nazwisko? Też no wygląda tak, że byłby w stanie wmieszać się w tłum Żydów. To jest kryptoŻyd. Jeszcze pewnie na spotify ma to w polubionych:

Niemieckie prawie tak samo jak Tusk.
:roberteyeblinking:

A chyba wiesz co Niemcy robili z Żydami. Moja układanka się składa.
:redford:
 
Jeżeli zjada się mózg, przecież to napisałem, ale oczywiście "nie zauważyłeś". Pewnie nawet nie masz pojęcia, czym są priony, ale coś tam kiedyś słyszałeś i jesteś teraz ekspertem.

Nie mam zamiaru zgrywac eksperta. Cos tam kiedys slyszalem i w sumie jak teraz doczytalem to jakiejs strasznej gafy nie popelnilem. Rzeczywiscie to jedzenie ludzkiego mozgu powoduje choroby, a reszta ciala to juz nie tak bardzo. Sa kobiety ktore zjadaja lozyska, wiec niech tam sobie zjadaja.

No dobra, to dlaczego nie zjadać ludzkich zwłok?

Jeśli ktoś w testamencie napisalby ze chcialby aby jego cialo zostalo zjedzone przez kanibala z Afryki, to nie widze powodu by nie spelnic takiego zyczenia. Tylko zeby to wszystko odbylo sie z wykorzystaniem prywatnych, a nie publicznych pieniedzy.

To, że zniszczył Gozdyre intelektualnie, nie czyni go półbogiem w moich oczach, jak Tuska w Twoich. Po prostu powiedział coś głupiego, godnego lewackiej moralności (albo cygana), a że jest gość uparty, to jeszcze będzie w to brnął. Nic nie stoi na przeszkodzie, żebym mu to wytknął. Nie wiem, czego nie rozumiesz.

A to akurat rozumiem i szanuje.
 
kurczę w obecnych realiach naprawde by mnie nie zdziwiło jakby Palikot przez problemy przeszedł na pisowską stronę mocy :siuu:


bo nie można tobie ułatwiać zabawy, chciałbyś mieć wszystko podane na talerzu. Nie ma: musisz "upolować" Konfederadę (uprzedzając: nie chodzi mi o to aby latać z bronią :korwinlaugh: :watchingyou:
Zresztą i tak dużo wstawiałem. Nawet raz przysiadłem nad programem RN i go wyśmiewałem strona po stronie, mówiłem o dziwnym byłym sekretarzu i rzeczniku prasowym MW, Winnickiego mającego magnez na zjebów, jakiś kosmicznych pomysłach Mentzena że warto likwidować Państwową Inspekcje Pracy "bo jest rynek pracownika" (w kraju z kompletnie januszowymi umowami i straszeniu kapiszonami, które -uwaga chwale sądy- są wyśmiewane w sądzie),punktowałem hipokryzję Brauna spotykającego się z członkami AFD oraz z ludźmi z tekstami "srać na Biblie" ale Nergal HAŃBA ŻE SĄD UŁASKAWIŁ-można powiedzieć, że wręcz za dużo tobie pomagam w krytykowaniu Konfederacji, bo przecież ciebie pewnie kręci szukanie haków na Konfederacje? Zniknełaby ta partia to musiałbyś sobie znaleźć nowe hobby :roberteyeblinking:

Tak w sumie czytam te posty w różnych tematach i się zastanawiam. Ostatnio w USA można było wygrać na loterii kilkaset milionów $. Zaczynam wierzyć, że
@Karateka@ wydałby wiekszość na kampanie antyKonfederacyjną i złoty pomnik Tuska
@klocuniek na kampanie antytęczowych
@Siwy25_1 i @szplin no tu się zastanawiam, pewnie na wykupienie wyborczej od Agory aby wstawić tam Tomasza Sommera i Warzeche jako pare naczelnych
@lemmy na kampanie antyziobrową
nad @tucznik jeszcze się zastanawiam
:waldeklaugh:

A ten od lizania dupy sexworkerce?
 
Historia pewnych projektów ustaw:



Zajebista jest ta reklama PO. Pamiętam jak podniósł wiek emerytalny kobietom z 60 do 67 lat. Zrobił to raz, zrobiłby to znowu! Oby!

 
Last edited:
Nie mam zamiaru zgrywac eksperta. Cos tam kiedys slyszalem i w sumie jak teraz doczytalem to jakiejs strasznej gafy nie popelnilem. Rzeczywiscie to jedzenie ludzkiego mozgu powoduje choroby, a reszta ciala to juz nie tak bardzo. Sa kobiety ktore zjadaja lozyska, wiec niech tam sobie zjadaja.
Ogólnie potencjał zarażenia prionami jest bardzo niski, a w przypadku "mięsa", które nie zawiera tkanki nerwowej, jest jeszcze niższy. Lud Fiore w Papui-Nowej Gwinei (głównie kobiety i dzieci) spożywali surowe mózgi podczas uroczystości pogrzebowych osób, zresztą takich, które umarły na... kuru (co mogło pójść nie tak?). Dlatego w wielu krajach masz regulacje dotyczące spożywanie niektórych części mięsa, w tym mózgu i rdzenia kręgowego, które są uważane za obszary zwiększonego ryzyka przeniesienia prionów (USA, UK, Francja, Japonia, Kanada). Przy odpowiedniej kontroli sanitarnej ludzkie mięso będzie tak samo bezpieczne, jak inne. To, co? - kebab z Mietka z łódeczkami ze świerszcza na psim smalcu a na drugie rosół z gołębia?
 
Back
Top