Polityka

Z ciekawości ile czasu dziennie zajmuje tobie śledzenie Konfederatów?
Bo chyba coś mniej bo nic nie pisałeś o wpadce z NIPem :korwinlaugh:

Już dawno temu pisałem o tej komproimitacji Mentzena. Proszę uważniej śledzić moje anty-konfederackie wpisy :)

A na poważnie: klasyk na zdobycie popularnosci "jebnij jakimś korwizmem to twoje nazwisko będzie się klikać".

To miało sens gdy mieli 2-4 % poparcia. Przy poparciu blisko 15% muszą bardzo uważać, bo jak wynika z badań - deklarujący głosowanie na Konfederację w większości nawet nie wiedza, że chcą zagłosować na przeciwników aborcji (bo tego Mentzen na tik toku nie pokazuje, tylko mówi o prostych, niskich podatkach)

Tylko że tym razem Mentzen z Bosakiem przyzwyczaili się do dotacji partyjnych i te 3% musi być po drugie wodzowie nie lubią jak ktoś staje się zbyt popularny.
Sośnierz zostaje bo został już wcześniej ładnie zgnojony przez Mentzena i wrócił.

Zgoda

Tak btw w wielu obszarach Chin sprzedaż mięsa z kota i psa jest zakazana (za to robactwa masa w sprzedaży) za to w USA nie ma zakazu federalnego, ale stanowe. W niektórych częściach świata podobnie traktują małpy a nawet bez zakazu sprzedaż ich mięsa jest niepopularna bo za bardzo przypominają człowieka i przez to są złe skojarzenia podczas jedzenia...

No pewnie. Nie przeczę. Zresztą co zrozumiałe, nasza empatia do małp jest znacznie większa niż do świń czy krów. Ewolucyjnie/genetycznie sa to znacznie bliżej z nami spokrewnione zwierzęta. Nasza empatia do psów i kotów wynika oczywiście z ich udomowienia. Natomiast trochę bawi mnie to, że co do zasady przeciętny weganin zgodzi się z Sośnierzem, że pies czy świnia - moralnie to samo. Tylko taki weganin wyciągnał inne wnioski z tego rozumowani :) No ale jak jest okazja by dowalić w Konfederację, to walą nawet gdy Konfederata wypowie zdanie, z którym w innych warunkach by się zgodzili :) Od siebie dodam tylko, że dla mnie to trochę absurdalne, że znacznie bardziej karygodne wypowiedzi uchodziły płazem,a ta wywołała taką burzę. Jeszcze dodatkowo to źle wygląda gdy sie pod to podłoży antyświerszczową retorykę Konfederacji. Najpierw przekonują że to niegodne jest świerszcze, po czym przekonują (Sośnierz, Wilk), że UE nie powinna nam dyktować czego nie możemy jeść.

BTW Boże jak ja się stęskniłem za Jackiem Wilkiem w TV. Zdecydowanie top moich pokemonów

Oby jak najczęściej występował. On i Berkowicz. Myślę, że są w stanie przywrócić poparcie dla Konfederacji/Korwinistów to starego dobrego 3 procentowego wyniku.
 
Zresztą co zrozumiałe, nasza empatia do małp jest znacznie większa niż do świń czy krów.
Azjaci nie mają empatii do małp i jeśli nie są pod ochroną to przeganiają ile wlezie, bo one są cholernie hałaśliwe i złośliwe, im mniejsze tym bardziej -cocoś podobnie jak u ludzi: Tusk i Kaczyński tacy mali i takie wredne małpy z nich wyrosły :korwinlaugh:
Po prostu ludzie jedzą oczami, ba nawet kupują oczami...

Chociaż jeśli chodzi o Chiny to są ciekawym przykładem. Chcieli robić eksperymenty na środowisku: od tempienia wróbli do reszty zwierząt. Teraz za polowanie na zwierzęta zagrożone wyginięciem oraz wypuszczanie zwięrząt zagrażających ekosystemowi grozi kara śmierci i nie ma "panie władzo ta panda wygląda jak dzik" :siuu:

Właśnie jeśli przeciwnicy Konfederacji mieliby wiecej IQ to zaatakowaliby tą partię pod względem granic w wolności przez ochrone środowiska.
 
Właśnie jeśli przeciwnicy Konfederacji mieliby wiecej IQ to zaatakowaliby tą partię pod względem granic w wolności przez ochrone środowiska.

Myślę że najmocniejsze działa zostaną wytoczone na finiszu kompanii.

Ciekawe czy antysemityzm konfederatów będzie mocnym punktem:

Trójka w Gdyni:

20230826_143541.png


Jedynka w Chełmie

20230826_143815.png


Jedynka, Sosnowiec

20230826_143909.png


Trójka w Kielcach:

20230826_143957.png


Trójka w Częstochowie

20230826_144151.jpg
 
Myślę że najmocniejsze działa zostaną wytoczone na finiszu kompanii.

Ciekawe czy antysemityzm konfederatów będzie mocnym punktem:

Trójka w Gdyni:

View attachment 76073

Jedynka w Chełmie

View attachment 76074

Jedynka, Sosnowiec

View attachment 76075

Trójka w Kielcach:

View attachment 76076

Trójka w Częstochowie

View attachment 76077
Tumanowicz i Matka Kurka: piękna para.
Boże stare czasy kiedy Matka Kurka dopiero zaczynał ze swoim stylem a teraz: Warzecha, Sommer, Ziemkiewicz tak go kopiują...
Sam nie jestem fanem Owsiaka ale to jak on go krytykował..

Chciałbym zobaczyć debatę Bosaka albo Mentzena z Napierała o historii. Oj ładna byłaby masakra jeszcze większą niż na JKM, bo historia nie jest ich mocną stroną
Edit
Btw pił ktoś piwo Mentzena :korwinlaugh:
 
To gej? A może poddany tranzycji dzieciak, w imię spierdolenia ideologicznego tych, którzy afirmowali jego przekonanie?

Nieważne kto to jest. Czy gej, czy trans czy 30 letni biały heteroseksualny mężczyzna, który stracił pracę, nie ma za co utrzymać tradycyjnie wychowywanej rodziny i teraz ma myśli samobójcze. To nie są tematy do drwin. To są poważne problemy. W Polsce mężczyźni popełniają samobójstwa 8 krotnie częściej niż kobiety. To jest problem nad którym należałoby się pochylić jako społeczeństwo. Bardzo boli mnie to że nie ma partii w Polsce która by na poważnie wzięła się za problemy takie jak zdrowie psychiczne, samobójstwa.
 
Nieważne kto to jest. Czy gej, czy trans czy 30 letni biały heteroseksualny mężczyzna, który stracił pracę, nie ma za co utrzymać tradycyjnie wychowywanej rodziny i teraz ma myśli samobójcze. To nie są tematy do drwin. To są poważne problemy. W Polsce mężczyźni popełniają samobójstwa 8 krotnie częściej niż kobiety. To jest problem nad którym należałoby się pochylić jako społeczeństwo. Bardzo boli mnie to że nie ma partii w Polsce która by na poważnie wzięła się za problemy takie jak zdrowie psychiczne, samobójstwa.
Czy ktoś drwi tutaj z takich ludzi?
 
Nieważne kto to jest. Czy gej, czy trans czy 30 letni biały heteroseksualny mężczyzna, który stracił pracę, nie ma za co utrzymać tradycyjnie wychowywanej rodziny i teraz ma myśli samobójcze. To nie są tematy do drwin. To są poważne problemy. W Polsce mężczyźni popełniają samobójstwa 8 krotnie częściej niż kobiety. To jest problem nad którym należałoby się pochylić jako społeczeństwo. Bardzo boli mnie to że nie ma partii w Polsce która by na poważnie wzięła się za problemy takie jak zdrowie psychiczne, samobójstwa.
Powołując się na Instytut Danych z Dupy stwierdzam, że myśli samobójcze częściej nawiedzają ludzi ze środowiska LGBTQIA2+ i ten obrazek to nie wyśmiewanie się z kogoś tylko przestroga przed tym by nie wchodzić w te kręgi.
 
Powołując się na Instytut Danych z Dupy stwierdzam, że myśli samobójcze częściej nawiedzają ludzi ze środowiska LGBTQIA2+ i ten obrazek to nie wyśmiewanie się z kogoś tylko przestroga przed tym by nie wchodzić w te kręgi.

Myśli samobójcze nawiedzają często osoby z LGBT i można znaleźć legitne dane. Legitne dane można też znaleźć na to że w Polsce najczęściej popełniają samobójstwa mężczyzni w średnim wieku, a najczęstszym powodem są problemy rodzinne i finansowe. Chciałbym żeby zamiast się naśmiewać z samobójców, więcej energii poświęcono na próbę walki z tym problemem, obecnie nieistniejącym w debacie publicznej, mimo że mamy kampanię wyborczą.

Ludzie nie zostają gejami z wyboru.
 
Geje popełniają samobójstwa. W chuj śmieszne
A może po prostu zagubiony człowiek, który myślał, że dołączył do subkultury zmieniającej świat, mówiącej o tolerancji a tu okazało się, że Śmiszek i Biedroń są skoncentrowani tylko na trzaskaniu kasy i legalizacji zmiany płci dla nieletnich nie dla ich dobra tylko dla popularności?
Kiedyś NGOsy za kase ekscentrycznych miliarderów a teraz za kase podatników?

Można się zdołować jak się ktoś nabierze na to, że nacjonalizm to patriotyzm, tęczowi to tolerancja i postep, PiS nie dba o własny elektorat (mimo że przygłupia opozycja mówi inaczej, nawet walą tekstami "im chodzi tylko o dobro emerytów i wsi"), JKM ma w dupie Korwinistów i traktuje ich jak pożytecznych idiotów a Tusk jest Polakiem a wolałby być Niemcem.

BTW przypomniała mi się okładka ,,Europejczycy polskiego pochodzenia ". O Jezus ale kwik był w PO na lewicy i jednocześnie ci ludzie mówią, że o kosmopolityźmie
 
A może po prostu zagubiony człowiek, który myślał, że dołączył do subkultury zmieniającej świat, mówiącej o tolerancji a tu okazało się, że Śmiszek i Biedroń są skoncentrowani tylko na trzaskaniu kasy i legalizacji zmiany płci dla nieletnich nie dla ich dobra tylko dla popularności?

Jakby zawód nad ideowością partii politycznej prowadził do myśli samobójczych, to takie mieliby wszyscy wyborcy zwycięskich partii politycznych.
 
Myśli samobójcze nawiedzają często osoby z LGBT i można znaleźć legitne dane. Legitne dane można też znaleźć na to że w Polsce najczęściej popełniają samobójstwa mężczyzni w średnim wieku, a najczęstszym powodem są problemy rodzinne i finansowe. Chciałbym żeby zamiast się naśmiewać z samobójców, więcej energii poświęcono na próbę walki z tym problemem, obecnie nieistniejącym w debacie publicznej, mimo że mamy kampanię wyborczą.

Ludzie nie zostają gejami z wyboru.
A statystyki świata? To nie jest tak, że największy odsetek jest wśród transseksualistów?
 
Ludzie nie zostają gejami z wyboru.
Coś ty się chłopie tych gejów złapał? Dla ciebie każdy homoś wygląda tak jak ten z tego mema, czyli tęczowe ubranko i kolorowe włosy tak, żeby z kilometra było wiadomo, że idzie pederasta? Bo dla mnie to bardziej efekt uboczny lpg, która robi ludziom kipisz z mózgu brakiem logiki w swojej ideologii, a później zostawia ludzi z rozjebaną głową, gdzie często najszybszym sposobem na zakończenie ten psychicznej agonii jest samobój.
 
Jakby zawód nad ideowością partii politycznej prowadził do myśli samobójczych, to takie mieliby wszyscy wyborcy zwycięskich partii politycznych.
A jest jakaś partia tęczowi? Jest oczywiście tęczowa organizacja sędziów ale partii nie ma :korwinlaugh:
A legalizacja zmiany płci prowadząca do fatalnych skutków to fakt.
Nielegalna sprzedaż blokerów przez tęczowych też. Ogólnie zajebisci są tęczowi: tu jakaś Joanna kupuje tabletkę dzień po w internecie mimo że nie jest trudno ją dostać. Tvn emituje materiał o jakieś wariatce sprzedająca tabletki poronne i niemal można powiedzieć po tym reportażu że to jakaś bohaterka...

Wiesz Czarzastego komucha starego o wypowiedź Śmiszka odnośnie legalizacji tego szaleństwa (odwołując się do wypowiedzi Lwa Starowicza że te zaburzenia hormonalne są przejściowe u ponad 90% ludzi) uwaga odpowiadał, że to tak jakby zalegalizować wizytę u lekarza...

Edit: nie jednasekta jest lepsza dla zdrowia psychicznego niż tęczowi o KK już nie wspominając
 
Back
Top