Polityka

F4h_5AZXYAAkTBj.png
 
Holland zrobiła film po to zeby zmusić ludzi do refleksji i dyskusji na temat tego co się dzieje na Polskiej granicy, a jak społeczeństwo wyraziło opinie na ten temat to zablokowali komentarze
:brainoverload: :juanlaugh:


Aktor z filmów Kawulskiego myślał, że wieszczem zostanie a zostanie zaszufladkowany do tej samej kategorii pokemonów co Stuhrowie i Kurdej Szatan, a Kawulski powie "łącze a nie dziele więc poszukaj sobie roli gdzie indziej" :korwinlaugh:
 
Last edited:
Coś ty się chłopie tych gejów złapał? Dla ciebie każdy homoś wygląda tak jak ten z tego mema, czyli tęczowe ubranko i kolorowe włosy tak, żeby z kilometra było wiadomo, że idzie pederasta? Bo dla mnie to bardziej efekt uboczny lpg, która robi ludziom kipisz z mózgu brakiem logiki w swojej ideologii, a później zostawia ludzi z rozjebaną głową, gdzie często najszybszym sposobem na zakończenie ten psychicznej agonii jest samobój.

Geje nie chodzący na parady równości również popełniają samobójstwa. Alan Turing nie chodził.

A jest jakaś partia tęczowi?

Wiosna Biedronia
 
Geje nie chodzący na parady równości również popełniają samobójstwa. Alan Turing nie chodził.



Wiosna Biedronia
Biedroń to nie całe środowisko texzowe tak samo jak Partia Kobiet to nie całe środowisko feministek.
Chociaż co ciekawe: ta partia mówiła o zaostrzeniu kar, kpiła z polskiego sadownictwa za niskie wyroki.
Teraz Manuela Gretkowska ma inne zdanie...
 
Biedroń to nie całe środowisko texzowe tak samo jak Partia Kobiet to nie całe środowisko feministek.
Chociaż co ciekawe: ta partia mówiła o zaostrzeniu kar, kpiła z polskiego sadownictwa za niskie wyroki.
Teraz Manuela Gretkowska ma inne zdanie...

Jasne, że nie całe ale jest najbardziej WOKE z całej lewicy

A Manuela Gretkowska jest wciąż aktywna? Mi jakoś zniknęła z pola widzenia lata temu
 
Sierakowski na seansie nienawiści Trzaskowskiego.
No jestem ciekawy co tam palnie.
Jestem pod wrażeniem jak wrócił do łask. Jeden z największych pojebów na lewicy, onet, tvn go zaprasza. Miałem wrażenie, że na parę lat się wycofał
 
Sierakowski na seansie nienawiści Trzaskowskiego.
No jestem ciekawy co tam palnie.
Jestem pod wrażeniem jak wrócił do łask. Jeden z największych pojebów na lewicy, onet, tvn go zaprasza. Miałem wrażenie, że na parę lat się wycofał

Sierakowski powiedział, że popiera kłamanie i manipulowanie by wygrać wybory, ponieważ PiS to autorytaryzm i droga do dyktatury, więc lepiej kłamać niż żyć w dyktaturze.

Bardzo też chwalił 500/800 plus.

On się nie wycofał. Napisał ostatnio książkę.
 
Sierakowski powiedział, że popiera kłamanie i manipulowanie by wygrać wybory, ponieważ PiS to autorytaryzm i droga do dyktatury, więc lepiej kłamać niż żyć w dyktaturze.

Bardzo też chwalił 500/800 plus.

On się nie wycofał. Napisał ostatnio książkę.
Nie no był trochę mniej w mediach we wcześniejszych latach. Kiedyś miał nawet program na TVP z Ziemkiewiczem, na WP też, częściej do tvnu był zapraszany.
Później drobna przerwa i wraca Warzecha lewactwa...

Jeszcze najśmieszniejsze na tym seansie nienawiści: Trzaskowski pewnie na bluzę firmy 4f dodrukował napis Campus -cos chyba fundacja imienia Adenauera mniej płaci?
Prawica już z tego kpi.
Myślę, że ekipa 4f może sobie odpuści głosowanie na PO za wiecej roboty :korwinlaugh:
 
Sośnierz zginął od własnej broni. Sami straszyli, że Unia zmusi ludzi do jedzenia robaków, to niech się teraz nie dziwią, że ich przeciwnicy mówią, że Konfederacja chce zmusić ludzi, żeby jedli psy.

PS Badania pokazują, że ponad 60% wyborców Konfederacji uważa, że Ziemia jest płaska.
 
Giertych przeciwnik aborcji? @Karateka@ co się dzieje? Jak to łączysz?
BTW jego kancelaria ma kozackie stawki :korwinlaugh:

Znasz moje zdanie na temat Giertycha. Jest jeszcze gorsze niż o Kołodziejczyku. Kołodziejczyk teraz pokornie mówi, że będzie głosował za możliwością wyboru kobiety. Ciekawe czy to samo będzie mówił Giertych
 
Jeśli to jest merytoryczna krytyka pro-unijnych partii politycznych:
20230827_213929.jpg


To merytoryczną krytyką Konfederacji jest:
"Zabiorą ci PSA, każą go ZJEŚĆ i NIE BĘDZIESZ SZCZĘŚLIWY!"
 








Konsensus! Naukowy! Science!


Co ciekawe podobno amerykanie mysla o przechwytywaniu chinskich statkow transportujacych komponenty fenantylu...


... o czym bodajze tutaj byla wzmianka...


















Wuut? Tekturowe drony?
















Szpitale! #zoosexuality


Zabić daunów!




Follow the money




Konsensus! Science!


 
Znasz moje zdanie na temat Giertycha. Jest jeszcze gorsze niż o Kołodziejczyku. Kołodziejczyk teraz pokornie mówi, że będzie głosował za możliwością wyboru kobiety. Ciekawe czy to samo będzie mówił Giertych
Ty się zachowuj: bohater świata prawa przeciwko PISOWSKIm Putinowcom a ty z niego kpisz?
Najpierw kpisz ze słów Tuleyi o prezesa tęczowej organizacji sędziów pisząc, że czytam pokemony, a teraz to...

SYMETRYSTA ZDRAJCA

Jeśli to jest merytoryczna krytyka pro-unijnych partii politycznych:
View attachment 76202

To merytoryczną krytyką Konfederacji jest:
"Zabiorą ci PSA, każą go ZJEŚĆ i NIE BĘDZIESZ SZCZĘŚLIWY!"
Nikt nie musi zabierać gotówki, wystarczą ograniczenia w płatnościach bezgotówkowych i limity wypłat gotówki...
... co już jest faktem o czym świadczy nawet fakt, że już nie ma tyle napadòw na banki.

Z drugiej strony Kurcze trudno zlikwidować ograniczenia bo wtedy trzeba drukować na potęgę, ale myślę że Gapiński w stylu Tuska nie powie "pieniądze na waszych kontach nie są wasza własnością, a jeśli myślicie że są to spróbujcie je sobie jutro wypłacić"
 
Ty się zachowuj: bohater świata prawa przeciwko PISOWSKIm Putinowcom a ty z niego kpisz?
Najpierw kpisz ze słów Tuleyi o prezesa tęczowej organizacji sędziów pisząc, że czytam pokemony, a teraz to...

SYMETRYSTA ZDRAJCA

Dla Tomasza Lisa jestem symetrystą zdrajcą:)

A na poważnie, to uważam że głodujący na daną partię powinni najbardziej patrzeć jej na ręce i krytykować, a nie popadać w sekciarstwo.
 
Dla Tomasza Lisa jestem symetrystą zdrajcą:)

A na poważnie, to uważam że głodujący na daną partię powinni najbardziej patrzeć jej na ręce i krytykować, a nie popadać w sekciarstwo.
krytykujesz orły prawa, walecznych rycerzy walczących z siłami ciemnej strony kaczo-ziobrowej mocy: Giertych poświeca się dla ogółu broniąc wspaniałych Polaków jak Leszek Cz., prezes tęczowej organizacji sędziów spotykając się z politykami PO. Kuźwa to jest poświęcenie. Chciałbyś słuchać Budkę? Wytrwać z taką tęgą głową?
No właśnie.
A ty kpisz z takich ludzi.


Co z tego, że któryś z tych wielkich ludzi palnie tekstem, że Polska jest na tym samym etapie co Rosja w 2014 roku: nie pamiętam zastrzelonego polityka, słynniejszego dziennikarza, ale to nie ważne. Jak to powiedział Edward Miszczak komentując sprawę Janoszek: gwiazdom się wybacza i pozwala na więcej.
MOże prawo Miszczaka też działa wobec orłów prawa?
 
Back
Top