1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Polityka

Discussion in 'Cohones' started by Zelboys06, Apr 16, 2010.

1. Damson

Damson Brutaal
    Middleweight

Komentarze:
    565
    Zdobyte Lajki:
    443
    Punkty:
    1,790
    I po huj, Korwin w porównaniu do mafiosów PISowych to nieskalany człowiek

2. Bezimienny

Bezimienny Maximum FC
    Featherweight

Komentarze:
    1,487
    Zdobyte Lajki:
    770
    Punkty:
    1,790
    ja czekam tylko jak Biedroń powie, że Noblistka powinna byc prezydentem:

na fejsie nagle jakaś jakaś pisarka z gatunku ,,książki, których nie przeczyta 95% ludzi w Polsce", która ciachnęła gruba forsę od państwa na tłumaczenia jest autorytetem od wszystkiego
    Jestem dobrym pisarzem/sportowcem/aktorem/mechanikiem/tłumaczem = jestem ekspertem od wszystkiego. No nie: ten logarytm myślowy nie działa dla wszystkich Fuck logiki

Zamozaoranie pana od sprzedaży garnków:

Śmieszne, że partia, która mówi o tym, że większość to idioci sama ma problem z wykoszystaniem kasy dotacji na partię KORWIN xD

Ja chciałbym zobaczyć odpowiedzi typu ,,Matura to bzdura" z religii wielkich konserwatystów

JKM będzie miał swoich następców

Młodzi, dobrze wykształceni, z większych miast:

Urban pewnie brzuch boli od śmiechu

Santel likes this.
  3. Gaara

Gaara Vale Tudo
    Open

Komentarze:
    21,509
    Zdobyte Lajki:
    28,274
    Punkty:
    1,790
    No i dla lewaków najważniejsze co tam Braun ma w głowie za teorie spiskowe. Jebać gospodarkę i ekonomię

4. Bezimienny

Bezimienny Maximum FC
    Featherweight

Komentarze:
    1,487
    Zdobyte Lajki:
    770
    Punkty:
    1,790
    Są proste zasady gry:
    w MMA - jesteś tak mocny jak twoje ostatnie walki
    w wycieczkach górskich: tempo marszu dostosowujemy do najsłabszego

W polityce:
    media manipulują, są zależne, ale na całe szczęście nie od jednej osoby
    jesteś tak mocny jak Twoja największa wpadka/najgłupsza wypowiedź

Można narzekać, ale z tym się nie wygra.

Jak nie możesz wygrać to się to działaj według zasad, bo samymi trollami Konfederacji się dużo nie wygra

5. Karateka@

Karateka@ KSW
    Middleweight

Komentarze:
    5,606
    Zdobyte Lajki:
    1,303
    Punkty:
    1,190
    Kim jest Pan od sprzedazy garnkow?

Co do pomyslu by Ci ktorzy zyja za Panstwowa kase nie mieli czynnego prawa wyborczego - bardzo dobry. Bierne prawo wyborcze to juz co innego.

6. klocuniek

klocuniek ONE FC
    Bantamweight

Komentarze:
    2,283
    Zdobyte Lajki:
    2,406
    Punkty:
    1,790
    Wielu rodziców protestuje, czasem udaje im się coś wywalczyć. Porozmawiaj z synem, córką również o czym mowa np. na biologii w sprawie "edukacji seksualnej". Zobacz to:

A przede wszystkim to:

Na Twoim miejscu często rozmawiałbym z dziećmi na temat tego co im nauczyciele przekazują w związku z tematem. Mówisz, że byłbyś pierwszym, który robiłby raban gdyby o takich gównach mówiono Twoim dzieciom i myślę, że gdyby okazało się, że jest tak w istocie - chciałbyś wypisać dzieciaki z takich zajęć. Niestety można być sądownie zobligowanym do zapłacenia grzywny, a gdy to olejesz możesz trafić za kratki. Dla przykładu w Nadrenii (Salzkotten) Irene i Heinrich Wiens nie pozwolili swoim dzieciom uczestniczyć w tych zajęciach, dyrekcja szkoły oddała sprawę do sądu, grzywna, olali to, suma urosła, matka na 43 dni do więzienia, ojciec na 3 miesiące. Spójrz:

https://www.lifesitenews.com/news/g...r-refusing-government-sex-ed-appeals-to-human

7. Karateka@

Karateka@ KSW
    Middleweight

Komentarze:
    5,606
    Zdobyte Lajki:
    1,303
    Punkty:
    1,190

Zaczalem sluchac pierwszy filmk. Dziewczyna jest wzburzona, ze nauczyciele namawiali do antykoncepcji, a rodzice wytlumaczyli, ze antykoncepcja to nic dobrego. Uczono tez, ze rodzice moga sie rozstac i to jest normalne. Statystyki sa takie, ze 50% malzenstw sie rozpada (w niemczech pewnie wiecej), wiec nic szokujacego jej nie powiedzieli. Mowili jej rzeczy, ktore nie sa zgodne z wiara, czyli ze antykoncepcja jest OK jak sie nie chce miec dzieci i rozwod jest mozliwy. Oczywiscie zgodnie z wiara antykoncepcja to grzech, rozwod rowniez bo co Bog zloczyl niech czlowiek nie rozlacza.

8. Gaara

Gaara Vale Tudo
    Open

Komentarze:
    21,509
    Zdobyte Lajki:
    28,274
    Punkty:
    1,790
    Panie, u mnie w landzie nie ma miejsca na takie rzeczy. Dyrektor szkoły mojego syna jest przeciwko homoseksualistom. A moja córka nawet jeszcze biologii nie ma. I wiem co mają na zajęciach, widzę Ich notatki, wiem do czego sun uczy się do biologii. To o czym piszesz to są jakieś skrajne pojedyńcze przypadki. W necie można na temat każdego państwa wyciągnąć jakieś gówna, ale tak naprawdę dowiesz się jak to wygląda dopiero mieszkając w danym miejscu

9. klocuniek

klocuniek ONE FC
    Bantamweight

Komentarze:
    2,283
    Zdobyte Lajki:
    2,406
    Punkty:
    1,790
    To nie są pojedyncze, a tym bardziej skrajne przypadki. W Niemczech nie masz jednolitego programu i dlatego tak jak piszesz, w niektórych szkołach nacisk i forma przekazywanych treści w czasie zajęć z edukacji seksualnej będzie się różnić diametralnie w zależności od światopoglądu i często orientacji seksualnej prowadzących. To, że akurat dobrze trafiłeś nie znaczy, że przedstawione przypadki są odosobnione. Dla mnie sam fakt obowiązkowości tych zajęć jest nieporozumieniem, bo gdy źle trafisz jak wskazani wyżej w Nadrenii - masz przejebane po prostu.
    tia, Ty to najlepiej wysłuchaj jednego zdania, interpretuj przez swój betonowy światopogląd i dorób własną ideologię. Brawo Ty! Całkowicie pominąłeś wspomnienia dziewczyny gdy mówiła o nauczycielach namawiających 8-9 letnie dzieci do doświadczeń seksualnych. No ale to przecież dla Ciebie norma w imię "wolności".

Last edited: Oct 19, 2019
    murphyMc likes this.
  10. Gaara

Gaara Vale Tudo
    Open

Komentarze:
    21,509
    Zdobyte Lajki:
    28,274
    Punkty:
    1,790
    Pokazałeś mi jeden przypadek, ja mogę o tym powiedzieć na temat co najmniej kilkunastu szkół. Sam chodziłem do szkoły w Niemczech.

11. Karateka@

Karateka@ KSW
    Middleweight

Komentarze:
    5,606
    Zdobyte Lajki:
    1,303
    Punkty:
    1,190
    "[Jezus] jest zdecydowanie bardziej z UPR" Sosnierz

"Tam nie ma cierpienia. Zwierzeta nie maja Duszy, wiec nie ma tam cierpienia." Sosnierz

Myslalem, ze ten czlowiek ma wiecej oleju w glowie.

12. Karateka@

Karateka@ KSW
    Middleweight

Komentarze:
    5,606
    Zdobyte Lajki:
    1,303
    Punkty:
    1,190
    Przesluchalem caly film i powiedziala wyraznie, ze najgorsze w tym bylo to, ze nie wiadomo komu wierzyc. Rodzicom czy nauczycielowi. I ona wierzyla rodzicom, a to co mowili nauczyciele bylo niezgodne z wiara - antykoncepcja, rozwod. No coz - mysle, ze rodzice wyrzadzili tej dziewczynce krzywde swoim betonowym swiatopogladem.

13. Scurvol

Scurvol KSW
    Light Heavyweight

Komentarze:
    5,834
    Zdobyte Lajki:
    10,990
    Punkty:
    490
    Miasto:
    Punta del Este
    otoz to, smieszy mnie z jaka latwoscia ludzie wierza w medialne przekazy na temat jakiegos tam panstwa. W ogole nie dopuszczajac do siebie mysli, ze to moze byc zwykla ordynarna sciema. (moim zdaniem zawsze nalezy to brac pod uwage, media nie sa po to zeby nas informowac, tylko zeby przepychac agende swoich wlascicieli) Oczywiscie duzo latwiej wierza w bzdury zgodne z ich przekonaniami. Latwiej nam wszystkim lyknac tzw fake newsa gdy jest zgodny z tym w co wierzymy np tyczy sie partii, ktorej nie lubimy. Zyjemy w czasach gdy dotrze do nas jakis news to zanim zaczniemy sie oburzac, podniecac czy cieszyc powinno nam przyjsc do glowy zeby sie zastanowic czy to w ogole jest prawda. Nie raz spotkalem sie w necie na jakis tam forach z USA z opinia, ze u nas w kraju hula antysemityzm, faszyzm, nacjonalizm i ze Polacy to rasisci i ksenofobi. Oczywiscie opinie oparte na przekazie medialnym, zadna z piszacych osob nawet nie byla nigdy w Polsce. Na tej samej zasadzie nam sprzedaje sie bajki na temat innych krajow...

Hightower, Karateka@ and Gaara like this.
  14. klocuniek

klocuniek ONE FC
    Bantamweight

Komentarze:
    2,283
    Zdobyte Lajki:
    2,406
    Punkty:
    1,790
    No stary kilkanaście szkół? Wiesz ile jest szkół i przedszkoli w Niemczech?
    Zgadzam się. Jednak to o czym poisałem wyzej to nie jakiś tam fake news, wystarczy sprawdzić. Zobaczcie jak wzrosła w Niemczech liczba wykorzystywanych seksualnie dzieci przez nieco starsze dzieci/młodzież

15. andrzej_t.

andrzej_t. UFC
    Welterweight

Komentarze:
    9,661
    Zdobyte Lajki:
    19,541
    Punkty:
    490
    Nie Ty jesteś od osądzania takich rzeczy.

P.s.
    Rozwód nie jest "normalny".

HubiSSJ3 and ninja like this.
  16. Gaara

Gaara Vale Tudo
    Open

Komentarze:
    21,509
    Zdobyte Lajki:
    28,274
    Punkty:
    1,790
    Moje kilkanaście przeciwko twojej jednej

Hightower and mighty like this.
  17. ninja

ninja PRIDE FC
    Welterweight

Komentarze:
    6,623
    Zdobyte Lajki:
    6,965
    Punkty:
    2,790
    Cytując klasyka "nie wiesz w jakim świecie żyją Twoje dzieci" - American history X

:putinlaugh:

18. murphyMc

murphyMc BAMMA
    Flyweight

Komentarze:
    725
    Zdobyte Lajki:
    1,564
    Punkty:
    140
    :iamdone:

klocuniek likes this.
  19. Scurvol

Scurvol KSW
    Light Heavyweight

Komentarze:
    5,834
    Zdobyte Lajki:
    10,990
    Punkty:
    490
    Miasto:
    Punta del Este
    pisalem ogolnie

20. klocuniek

klocuniek ONE FC
    Bantamweight

Komentarze:
    2,283
    Zdobyte Lajki:
    2,406
    Punkty:
    1,790
    Pięknie wciąż pomijasz meritum, które dotyczyło namawiania nauczycieli do doświadczeń seksualnych w wieku 8-9 lat. Dla Ciebie oczywiście najbardziej oburzające było, że dziewczyna ma rodziców uważających rozwody za coś nienormalnego.
    Gaara naprawdę to Ty powinieneś choć w najmniejszym stopniu poczuć jakąś potrzebę szukania informacji i dmuchając na zimne odpalić google bo to Ty masz małe dzieci. Przypadków gówien w temacie odnośnie Niemiec jest pokaźna ilość. Notuje się ciągły wzrost przestępstw na tle seksualnym wśród dzieci i młodzieży w Niemczech (Johannes-Wilhelm Rörig dla „Die Welt”)

Last edited: Oct 19, 2019
    HubiSSJ3 and murphyMc like this.

Share This Page