Polityka

Genialne! Po problemie! Wyborcy PO mogą odetchnąć z ulgą.

F4fwOABXAAAGzAs
 
Rudy chuj się sam przyznał kto blokuje KPO

Dlatego PIS nie musi nic robić żeby wygrać w październiku. Zawsze kurwa mać 2miesiące przed wyborami KO się odpala z jakimiś KPO, filmami holland o granicy, koalicją z lewicą.
Ja Wam mówię, ze Oni wcale nie chcą wygrać tych wyborów. Starcza polaryzacja i podzielenie ludzi.
 
Last edited:

Pewnie miał włam na konto, później pewnie ktoś się włamał do biura z podpisami i to przez to.
No ładną karierę robi Sykulski: kiedyś Nowoczesna nawet.
W ogóle śmieszy mnie rozpromowanie nowego słowa: geopolityk bo politolog jest obciachowe :korwinlaugh:

A to zbieranie podpisów to też żart jakiś. Nie da się sprawdzić w 100% wszystkich podpisów, byli Asi którzy spisywali dane osobowe z grobów.
Powinna być jakaś kaucja: wpłacasz kilka tysięcy zł, nie dostajesz 5% to kaucja przepada, albo przelew dowolnej kwoty na komitet wyborczy zamiast zbierania podpisów. Wtedy byłoby to dużo legitniejsze i łatwiejsze aby zebrać te podpisy
 
Last edited:
Spoiler - nikt nic nie uważa, bo nikt o tych lukach nie słyszał.


Adam Bodnar, człowiek z zasadami: z wekslową ekipą startuje, aż jak myślałem, że wypominanie kartoteki syna przez Wiadomości to przegięcie to teraz nawet niech jadą po nim po całości :korwinlaugh: :jarolaugh:
 
Back
Top