Polityka

Lewy trafił


370796952_839993997486826_4877079812139865527_n.jpg
 
@Karateka@ już się zlituje nad tobą i tobie podpowiem: wypowiedzi Bosaka o Korwnistach 2014 roku "populiści PIT, ZUS zlikwidują i jak państwo będzie istniało" :suchykarol:


Orban w Polsce promuje się na bardziej liberalnych gospodarczo i wolnościowych poglądach :waldeklaugh:

To jest w ogóle ciekawy człowiek: te interesy, zdjęcia z ludźmi, którzy później byli w TOP 10 najbardziej ściganych Rosjan przez FBI :roberteyeblinking:
 
Wiem wiem, Soros nie istnieje i to tylko teoria spiskowa!


dlatego powinny być jakieś ograniczenia na rynku medialnym tylko @Karateka@ powie, że to komunizm.
Z drugiej strony: cholera nawet jakby to było polskie to też byłoby pewnie gówniane, bo może po prostu dają to co się najbardziej klika.
Kiedyś ten typ miał RP i zatrudnił Węglarczyka do robienia czystki
1693290889814.png


Ja pamiętam jego w Dragons Den, takie biznesowe Mam talent. Boże to chyba były dwa sezony tego programu w TV. Jaka przepaść w porównaniu do wersji z UK o amerykańskiej to już mocniej nie wspominając.

Takie januszostwo, dziadostwo w słowie i w czynach, odklejenia od rzeczywistości. Kurczę oglądałem nawet ukraińską wersje i nawet ona była lepsza chociaż kiczowata.
Grupka bogatych ludzi myślała, że pójdzie do jury (ile z nich to bogaci dzięki prywatyzacji to inna sprawa...), aby robić sobie bekę z innych ludzi, a widzowie tak naprawde z nich mieli bekę: frajerstwo i jeszcze pewnie za friko :waldeklaugh:

Gdyby jurorzy z amerykańskiej edycji obejrzeli nawet niecały jeden odcinek polskiej wersji to wzięliby tych jurorów za wieśniaków totalnych.
 

czy ten Kołodziejczak ma pajączka i hemoroidy? Bo jak oglądam wywiady z nim to mam takie wrażenie, albo rodzice za często gotowali mu mak "aby dziecko było spokojniejsze" Kto wie ten wie :korwinlaugh:

O jakich konkretnie ograniczeniach marzysz?
antymonopolowe,
też informacje podawane odbiorcom ile z dochodów mediów jest z fundacji, samorządów, spółek skarbu państwa.
Oj czyżby wyszło, że Michnik natrzaskał więcej kasy od państwa niż Rydzyk?
 
Back
Top