Polityka


Nauczycielka jeszcze.
Oj te profile i grupy nauczycielskie na fejsie są też kozackie, tyle pokemonów można tam złapać, dyskusje o zwracaniu się do niebinarnego dziecka i że Polska jest zacofana bo w UK.
Oj że TVP jeszcze z nich nie kpi to jest cud :korwinlaugh:
Pamiętam jeszcze ten wywiad z "nauczycielem roku", pokemony
 
grupy nauczycielskie na fejsie są też kozackie
zjebanie nadchodzi:


undefined


--------------------

 
zjebanie nadchodzi:


undefined

Te grupy fejsowe to szczególnie wysyp pokemonów...
PiS i TVP ma naprawdę kłopoty kadrowe i to solidne. Stworzenie kampanii, która kompletnie ośmieszyłaby środowisko nauczycielskie, akademickie, sędziowskie, samorządowców i resztę grup im nieprzychylnych -to pikuś. Dosłownie to nawet nie trzeba kpić z tego, wystarczy cytować.
Boże ten Czarnek to ma takie pole do popisu. Nawet PiS może się bronić, że atakują ich grupy, które wymagają nie tyle co reform ile trzęsienia ziemi, najlepiej wyburzenia i zbudowania od nowa...

Niestety widać już w PiSie to co w PO w 2015 roku: myślą że są nietykalni, że zwycięstwo mają w kieszeni i też rozleniwieni dzięki państwowej fabryce milionerów. Tylko tym razem Kaczyński w przeciwieństwie do Tuska i Kopacz ładnie batem pogania towarzystwo do roboty kampanijnej.
 
Te grupy fejsowe to szczególnie wysyp pokemonów...
PiS i TVP ma naprawdę kłopoty kadrowe i to solidne. Stworzenie kampanii, która kompletnie ośmieszyłaby środowisko nauczycielskie, akademickie, sędziowskie, samorządowców i resztę grup im nieprzychylnych -to pikuś. Dosłownie to nawet nie trzeba kpić z tego, wystarczy cytować.
Boże ten Czarnek to ma takie pole do popisu. Nawet PiS może się bronić, że atakują ich grupy, które wymagają nie tyle co reform ile trzęsienia ziemi, najlepiej wyburzenia i zbudowania od nowa..
Ale @klocuniek nie o tym.
:beczka:
 


Ale chłop ciśnie wszystkie kontrowersyjne tematy, żeby Bosaka złapać.

:korwinlaugh:


Podoba mi się to co Bosak mówi o wieku emerytalnym. W sumie uważam to samo. Szkoda, że jego kolega Mentzen jest populistą i nie chce podwyższenia wieku emerytalnego.

A PO zrobiło dobrze, tylko mogło to poprzedzić jakąś akcją przekonującą społeczeństwie, że to jest potrzebna zmiana.
 
Masz wątpliwości?
żadnych. Bez wahania jest przekonany, że Rydzyk kosztuje Polskę mniej niż imperium Michnika.
Odnośnie TVNu nie jestem pewien, ale za czasów Lisa NW pamiętałem ile tam było reklam podpisanych 'ze środków miasta"...
Politycy kupują dziennikarzy za pieniądze podatników.
A niestety tak wyszło przez google i media społecznościowe (które wysuszyły rynek medialny dla innych), że ciężko aby media istniały bez dopłacania, albo bez robienia żenady.
Słynna rozmowa z podsłuchów Pwalaka z jednym z polskich miliarderów ze słowami: teoretycznie nawet opłaca się dopłacać do niektórych mediów...

Podoba mi się to co Bosak mówi o wieku emerytalnym. W sumie uważam to samo. Szkoda, że jego kolega Mentzen jest populistą i nie chce podwyższenia wieku emerytalnego.

A PO zrobiło dobrze, tylko mogło to poprzedzić jakąś akcją przekonującą społeczeństwie, że to jest potrzebna zmiana.
Podobała mi się zwłaszcza reforma służb mundurowych i likwidowanie jednostek wojskowych. W excelu wyjdą oszczędności z likwidacji przywilejów emerytalnych nie dając nic w zamian, a że za parę lat będzie mniej chętnych... BTW jak oceniasz obecną formę Bodnara? :korwinlaugh: O ile prezesowi tęczowej organizacji sędziów i Tuleyi no można zarzucać braki w IQ o tyle Bodnara nadal uważam za jednego z bystrzejszych ludzi w tym prawniczym burdelu, tylko po złej stronie mocy, pytanie tylko za jaką cene


niedługo się okaże, że jego syn był trans gejem i te jego dokonania to tylko próba zwrócenia uwagi na dyskryminacje
1693322713184.png




po prostu zwykłe rozwinięcie tematu o zdemoralizowanych grupach społecznych
 
@Karateka@ już się zlituje nad tobą i tobie podpowiem: wypowiedzi Bosaka o Korwnistach 2014 roku "populiści PIT, ZUS zlikwidują i jak państwo będzie istniało" :suchykarol:

Przecież to nawet mocne nie jest. Takich wypowiedzi jest mnóstwo. Nie byli w koalicji to się gryzli. To dotyczy każdej obecnej koalicji

To co jest rzeczywiście mocne to takie wrzuty:
 
W excelu wyjdą oszczędności z likwidacji przywilejów emerytalnych nie dając nic w zamian, a że za parę lat będzie mniej chętnych...

Jak ktoś chce iść do służb mundurowych dla szybkiej emerytury, to dobrze że już nie ma takich leserów. Należy inaczej zachęcać, a nie liczyć że się przyciągnie nierobów i leserów, którzy chcą w młodym wieku być na emeryturze.
 
Jak ktoś chce iść do służb mundurowych dla szybkiej emerytury, to dobrze że już nie ma takich leserów. Należy inaczej zachęcać, a nie liczyć że się przyciągnie nierobów i leserów, którzy chcą w młodym wieku być na emeryturze.
nie wiem czy bycie w pionie operacyjnym czy w oddziale antyterrorystów to nieróbstwo czy leserstwo i chyba nie rozumiesz słów, których używasz.
Oczywiście przywileje emerytalne nie są czymś co powinno być aż w takiej skali jakiej było, ale likwidowanie ich bez dawania niczego w zamian a nawet ograniczając prawa pracy i zwiększając uprawnienia wydziału wenętrznego (gdyby prokuratorzy i sędziowie mieliby takich kontrolerów to na kolanach błagali by Merekl w Brukseli aby Niemcy najechały Polskę) to -nie wiem co Tusk chciał osiągnąć.

A chyba nie o to chodzi, aby państwo służyło temu aby szkolić ludzi, którzy później odchodzą do prywatnego sektora: trochę frajerski wydatek, ale tak to jest jak Tusk patrzy tylko na proste formułki excelowe, a zaawansowane pewnie opanował tak jak język niemiecki :korwinlaugh:
Pal licho jak przechodzą do legalnego sektora legalnego, a nie jak w Rosji do bandytów...

Przecież to nawet mocne nie jest. Takich wypowiedzi jest mnóstwo. Nie byli w koalicji to się gryzli. To dotyczy każdej obecnej koalicji

To co jest rzeczywiście mocne to takie wrzuty:

mocniejsze były wypowiedzi, nawet stare artykuły Bosaka z narodowej prasy :siuu:
Jeszcze jak rozumiem głosowanie na Konfederacje to nie rozumiem głosowania na narodowców i Braunowców
 
"Korwin: program wyborczy Konfederacji jest po to, by zebrać głosy idiotów, a nie do realizacji.
Witold Tumanowicz (1 na liście): po dojściu do władzy będziemy rejestrować pedałów
Jacek Wilk (3 na liście): na Białorusi jest teraz najwięcej wolności w Europie
Marcin Sowiński (3 na liście): naturopata, promuje cudowną maszynę, która "leczy z autyzmu" za pomocą fal biorezonansu
Dobromir Sośnierz: zwierzęta nie czują bólu, bo nie mają duszy; nie istnieją prawa zwierząt.
Konrad Niżnik (3 na liście): Żydzi zamordowali Jezusa i są potomkami szatana.
Korwin: lekka pedofilia nie jest szkodliwa społecznie i rozbudza w dziewczynkach kobiecość.
Sławomir Mentzen: nie chcemy Żydów, gejów, aborcji, podatków i UE, ale chcemy, by nas leczyły wiejskie baby
Konrad Berkowicz: sanepid jest niepotrzebny, jak całe miasto się potruje od parówek z psim gównem, to konsumenci zmienią sprzedawcę; ograniczenia prędkości na drodze to kretynizm
Grzegorz Braun: należy rozważyć postulat batożenia homoseksualistów
Krzysztof Bosak: sąd konstytucyjny powinien być obsadzony przez tradycyjnych chrześcijan, a nie "pogan"
Jerzy Janoska (nr 1 na liście): potrzebujemy nacjonalistycznego dyktatora, by wyprowadził nas z syfu, jakim jest demokracja i UE
Rafał Foryś (1 na liście): stop technologii 5G!
Hanna Boczek (2 na liście): jestem za odebraniem kobietom praw wyborczych
Piotr Heszen (3 na liście): UFO to upadłe anioły przebywające w eterze
Tomasz Stala (1 na liście): powiedzenie, że nie chcę Żydów i gejów, to to samo, co powiedzenie, że nie chcę zupy pomidorowej
Marta Czech (3 na liście): nie wykluczam prawdziwości teorii spiskowej, że Ukraińcy są przesiedlani do Polski, by Ukrainę mogli zasiedlić Żydzi
Andrzej Zapałowski (1 na liście): sygnatariusz "listu katolików do Putina", w którym opisywał Rosję jako dumną obrończynię chrześcijaństwa
Katarzyna Szadkowska (3 na liście): sprzeciwia się prywatnym lekcjom ukraińskiego dla chętnych, bo to ukrainizacja Polski"
 
A PO zrobiło dobrze, tylko mogło to poprzedzić jakąś akcją przekonującą społeczeństwie, że to jest potrzebna zmiana.
Taaa, PO dobrze zrobiło, ale równocześnie spierdolili po całości. Jakby dobrze zrobili, to byś miał już co najmniej 9-10 roczników na nowych warunkach, zaś w przypadku tych, którzy byli już w systemie (opłacili choćby jedną składkę) należało znaczenie delikatniej się obejść, bardziej na zasadzie zachęty do dłuższej pracy oraz zrównywania wieku przejścia na emeryturę dla kobiet i mężczyzn, z ewentualnym odliczeniem jakiegoś okresu za każde urodzone dziecko. Zamiast tego wylali dziecko z kąpielą i utorowali drogę dla rządów PiS. Krótko mówiąc zajebiście zrobili. :jarolaugh:
 
Last edited:
Taaa, PO dobrze zrobiło, ale równocześnie spierdolili po całości. Jakby dobrze zrobili, to byś miał już co najmniej 9-10 roczników na nowych warunkach, zaś w przypadku tych, którzy byli już w systemie (opłacili choćby jedną składkę) należało znaczenie delikatniej się obejść, bardziej na zasadzie zachęty do dłuższej pracy oraz zrównywania wieku przejścia na emeryturę dla kobiet i mężczyzn, z ewentualnym odliczeniem jakiegoś okresu za każde urodzone dziecko. Zamiast tego wylali dziecko z kąpielą i utorowali drogę dla rządów PiS. Krótko mówiąc zajebiście zrobili. :jarolaugh:

Jakby PiS nie cofnął reformy, to nie rozmawialibysmy o emeryturach za 20 procent wypłaty
 














Looool




Ciekawy wątek




Oj tam




Reedukacja drogą do prawdy - tej wlasciwej


To która postępowa zacznie krzyczeć o parytetach?





Ciekawie o Etiopii...


...a tu jakby ciag dalszy




Niepotwierdzone, wiec kilka dni trza poczekac




U kogo to slyszalem ze glownym zadaniem CIA na UA jest powstrzymywanie UA przed zbyt zuchwalym atakowaniem celow w RU (a juz nie daj Boze probami wplywania na polityczna strukturę rezimu, np poprzez zamachy, czego US bardzo nie chce, bo RU moze zagrac tak samo nie na UA, ale w US).
No to chybaim nie idzie...


To mi sie podoba, o to chodzi! :) Jestem ciekaw jakie reakcje w PL by byly na polityka z taka narracja...






Ciekawe




Chcialbym znac szczegoly, ale cos mi ru sie nie podoba...


Folia jakos uciska...




 
Back
Top